Page 12 of 13

Re: Sraz na SR

Posted: 17:19 27. Sep 2009
by jachyra
Pridávam sa , bolo fakt supeeer ;) doteraz ma hrdlo bolí :mrgreen:

Re: Sraz na SR

Posted: 19:56 27. Sep 2009
by Prometheus
Bolo fajn... aj ked som polovicu prespal. :oops:

Re: Sraz na SR

Posted: 21:52 27. Sep 2009
by kucik
Super :D
Konecne doma...

Re: Sraz na SR

Posted: 22:14 27. Sep 2009
by Xaarth
Perfektní sraz :wink: :wink:

Dík Daanrimu za zorganizování.

Re: Sraz na SR

Posted: 00:33 28. Sep 2009
by Radim
Komorní ale přesto skvělé :lol: .
Díky všem zůčastněným

Re: Sraz na SR

Posted: 08:50 28. Sep 2009
by photter
bezva...příště víc vodky :twisted: :twisted: :twisted:

Re: Sraz na SR

Posted: 08:53 28. Sep 2009
by Daanri
Dakujem vsetkym co dorazili, bolo to skvele. Ked spracujem fotos tak ich sem hodim. :)

Re: Sraz na SR

Posted: 12:34 01. Oct 2009
by Hacanus
Toz de sou ty fotky??? :twisted: :twisted: :twisted:

Re: Sraz na SR

Posted: 22:06 01. Oct 2009
by Neithan1
myslim ze vacsina bola rozmazana.. sorry :(

Re: Sraz na SR

Posted: 23:21 01. Oct 2009
by kucik
Priste ti ten fotak seberem :twisted: Ja rikal, ze takhle dlouhy casy jsou blbost :mrgreen:

Re: Sraz na SR

Posted: 23:42 01. Oct 2009
by Daanri
Nake fotos budu len este som sa k tomu nedostal - blby tyzden sorry.

Re: Sraz na SR

Posted: 15:59 02. Oct 2009
by Neithan1
casy boli OK, objektiv je skurven* :mrgreen:

Re: Sraz na SR

Posted: 17:48 13. Oct 2009
by jachyra
Ehm ehm ... tak ako to vyzerá? Ja bych si tie foto rada kukla :D

Re: Sraz na SR

Posted: 17:50 13. Oct 2009
by Daanri
Ehm pardon, uz mam doma sice kartu ale niekde som odpasol citacku kariet, takze musim zohnat nahradnu, bo fotak je nefunkcny, takze cezen to nespravim. :(

Re: Sraz na SR

Posted: 17:52 13. Oct 2009
by jachyra
Zastav sa na hájiku :D máme rôzne čítačky karien na noťasi ... a kameru a foťák, hádam niekde zapasuje :mrgreen: