Page 12 of 13
Re: Sraz na SR
Posted: 17:19 27. Sep 2009
by jachyra
Pridávam sa , bolo fakt supeeer

doteraz ma hrdlo bolí

Re: Sraz na SR
Posted: 19:56 27. Sep 2009
by Prometheus
Bolo fajn... aj ked som polovicu prespal.

Re: Sraz na SR
Posted: 21:52 27. Sep 2009
by kucik
Super
Konecne doma...
Re: Sraz na SR
Posted: 22:14 27. Sep 2009
by Xaarth
Perfektní sraz
Dík Daanrimu za zorganizování.
Re: Sraz na SR
Posted: 00:33 28. Sep 2009
by Radim
Komorní ale přesto skvělé

.
Díky všem zůčastněným
Re: Sraz na SR
Posted: 08:50 28. Sep 2009
by photter
Re: Sraz na SR
Posted: 08:53 28. Sep 2009
by Daanri
Dakujem vsetkym co dorazili, bolo to skvele. Ked spracujem fotos tak ich sem hodim.

Re: Sraz na SR
Posted: 12:34 01. Oct 2009
by Hacanus
Re: Sraz na SR
Posted: 22:06 01. Oct 2009
by Neithan1
myslim ze vacsina bola rozmazana.. sorry

Re: Sraz na SR
Posted: 23:21 01. Oct 2009
by kucik
Priste ti ten fotak seberem

Ja rikal, ze takhle dlouhy casy jsou blbost

Re: Sraz na SR
Posted: 23:42 01. Oct 2009
by Daanri
Nake fotos budu len este som sa k tomu nedostal - blby tyzden sorry.
Re: Sraz na SR
Posted: 15:59 02. Oct 2009
by Neithan1
casy boli OK, objektiv je skurven*

Re: Sraz na SR
Posted: 17:48 13. Oct 2009
by jachyra
Ehm ehm ... tak ako to vyzerá? Ja bych si tie foto rada kukla

Re: Sraz na SR
Posted: 17:50 13. Oct 2009
by Daanri
Ehm pardon, uz mam doma sice kartu ale niekde som odpasol citacku kariet, takze musim zohnat nahradnu, bo fotak je nefunkcny, takze cezen to nespravim.

Re: Sraz na SR
Posted: 17:52 13. Oct 2009
by jachyra
Zastav sa na hájiku

máme rôzne čítačky karien na noťasi ... a kameru a foťák, hádam niekde zapasuje
