Page 12 of 12

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 14:03 07. Aug 2009
by malina
Rejty wrote:Opravím, omlouvám se...
Vpohodě, to se může stát každýmu. :)

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 14:15 07. Aug 2009
by kucik
malina wrote:
Jinak i když jsme odjeli dřív, díky všem, bylo to s váma moc prima a doufám, že příště tam budeme moct být celou dobu.
Škoda že jste prchli. Druhej večer už nebylo, kdo by zpíval s kytarama :D
Na druhou stranu... asi by to mý dobitý prsty už nezvládly :mrgreen:

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 14:28 07. Aug 2009
by malina
kucik wrote:
malina wrote:
Jinak i když jsme odjeli dřív, díky všem, bylo to s váma moc prima a doufám, že příště tam budeme moct být celou dobu.
Škoda že jste prchli. Druhej večer už nebylo, kdo by zpíval s kytarama :D
Na druhou stranu... asi by to mý dobitý prsty už nezvládly :mrgreen:
:D Mě to taky mrzí. Ale věřím, že bys to zvládnul, aspoň na chvilku. V pátek/sobotu ráno to bylo strašně fajn a šlo nám to, i když už jsem pak zapomínala, co všechno už jsme hráli. :wink:

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 15:56 07. Aug 2009
by Hassan
malina wrote:Vpohodě, to se může stát každýmu. :)

Tak to je v klidu takze az ti reknu lucko vadit ti to nebude to se prece muze stat kazdymu :lol:

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 15:58 07. Aug 2009
by Rejty
Třeba v nějaký intimní chvilce. :lol:

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 15:59 07. Aug 2009
by Hassan
Jo tak jsem to myslel presne :twisted:

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Posted: 17:55 09. Aug 2009
by malina
Hassan wrote: Tak to je v klidu takze az ti reknu lucko vadit ti to nebude to se prece muze stat kazdymu :lol:
...
Zkus to a uvidíš, co ti provedu! :twisted: :twisted: