Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA
Posted: 14:03 07. Aug 2009
Vpohodě, to se může stát každýmu.Rejty wrote:Opravím, omlouvám se...
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Vpohodě, to se může stát každýmu.Rejty wrote:Opravím, omlouvám se...
Škoda že jste prchli. Druhej večer už nebylo, kdo by zpíval s kytaramamalina wrote:
Jinak i když jsme odjeli dřív, díky všem, bylo to s váma moc prima a doufám, že příště tam budeme moct být celou dobu.
kucik wrote:Škoda že jste prchli. Druhej večer už nebylo, kdo by zpíval s kytaramamalina wrote:
Jinak i když jsme odjeli dřív, díky všem, bylo to s váma moc prima a doufám, že příště tam budeme moct být celou dobu.![]()
Na druhou stranu... asi by to mý dobitý prsty už nezvládly
malina wrote:Vpohodě, to se může stát každýmu.
...Hassan wrote: Tak to je v klidu takze az ti reknu lucko vadit ti to nebude to se prece muze stat kazdymu