Page 12 of 96
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 16:42 05. Aug 2011
by Thuereg
Tak jsem koukal na "Na vlásku" a teda ten kuň tam je dokonalej

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 06:08 06. Aug 2011
by Prasokralik
Playtime
Jedna z nejlepších komedií co jsem měl možnost shlédnout.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 13:22 06. Aug 2011
by Hafen
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:50 06. Aug 2011
by Braenn
Hafen wrote:http://filmy.kinotip.cz/sucker-punch-2011/
Zvláštní že? Asi bych to nemohla vidět znovu, ale... po počátečním šoku "wtf??" se mi to líbilo

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 20:40 06. Aug 2011
by Hafen
Ono se to tvari zmatene chvilema, ale ten konec je dost tvrdej

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 21:30 06. Aug 2011
by Terbee
Při sledování toho filmu se mi líbily efekty a příběh mi přišel lehce slabší...nicméně tím koncem se celý můj dojem jaksi převrátil a můžu říct, že nakonec mě to snad i celkem příjemně překvapilo
Edit Desmond : smazán duplicitní příspěvek
. Screw you Déjà vu.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 21:33 06. Aug 2011
by Prasokralik
deja-vu
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 21:43 06. Aug 2011
by Terbee
Prasokralik wrote:deja-vu
ne, jen debilní internet

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 22:16 06. Aug 2011
by innfra
Jo ten je dobrej, nečekaná zápletka, která mi tak nějak od půlky byla jasná, jen jsem nemohl pochopit jak to vlastně provedou, když hrdina je prostě běžnej polda hrdina
Já bych doporučil Sci-fi Pandorum.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 01:31 07. Aug 2011
by Prasokralik
Alien vs. Ninja
2010, japonsko
Skvělá zápletka, bezchybné efekty, charismatičtí a věrohodní hlavní hrdinové, práce kamery na jedničku a herecké výkony gradují hlavně v dramatických scénách. Nemám co vytknout, doporučuji všem.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 13:55 07. Aug 2011
by Braenn
Když jsme u Japonska, znáte anime
Seirei no Moribito? Ten kdo dává přednost příběhu před klasickým scénářem anime jako Naruto a Bleach (permanentní souboje a levelování hrdiny nahoru), tomu se to bude líbit... perfektní zápletka, nádherné vykreslené charaktery a i na ten boj dojde..
http://www.csfd.cz/film/231772-seirei-no-moribito/
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 14:28 07. Aug 2011
by Prasokralik
Jistě, že známe. Jestli se líbilo zkus věci jako
Blood+,
Samurai champloo nebo
Hakuoki
S tím že by zrovna Naruto nebo Bleach bylo něco jako "klasický scénář" anime rozhodně nesouhlasím.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 15:15 07. Aug 2011
by Nalkanar
Osobně jsem preferoval pro příběh hlavně
FullMetal Alchemist, především pak druhou sérii s podtitulem Bratrství (ta na CSFD není). Problém je, že obě série mají relativně málo dílů. První, která je z menší části z mangy a z větší části dle vlastního scénáře, má tuším 51 dílů a patří k ní nějaké filmy. Druhá je přesnou adaptací mangy a má tuším něco přes šedesát dílů.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 15:40 07. Aug 2011
by innfra
Jediný co jsem shlédnu z tohodle žánru byl Death Note. Zezačátku mě to zaujalo, ale pak to ztratilo jiskru. Řekl bych, že stejně nikdy nepochopim tyhle japonský dílka.
http://www.csfd.cz/film/227201-death-no ... nik-smrti/
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 15:46 07. Aug 2011
by Prasokralik
Četnost dílů vůbec není směrodatná. Lepší kratší podařené dílko než sáhodlouhá blbost.