Page 12 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:42 22. Mar 2010
by Luelle
Práček wrote:...
to ale riskuješ smrt vyděšením pak... :mrgreen:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 08:28 23. Mar 2010
by Esuliams
Vy tomu vůbec nerozumíte 8)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 10:19 23. Mar 2010
by Sobik
Esuliams wrote:Vy tomu vůbec nerozumíte 8)
Nevšímaj si ich, zlato, tej špicucha vobec nechápou. :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:14 02. Apr 2010
by maliarda
Thea:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:31 02. Apr 2010
by maku
Která z těch dvou to je?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:53 02. Apr 2010
by maliarda
maku wrote:Která z těch dvou to je?
pf :D radši nechtěj vědět :lol:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:36 03. Apr 2010
by Modrovousice
Miawill :) a kdo kdy viděl její portrét pochopí ;) ... snad to nikoho neurazí.
normal__798b2c48e5433931ba1e13374a1161b9_1-67.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:44 03. Apr 2010
by Pajule
hm jo urazilo mi to :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 20:34 04. Apr 2010
by sandoftime
Image

bez komentáře

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:15 05. Apr 2010
by marii
Modrovousice wrote:Miawill :) a kdo kdy viděl její portrét pochopí ;) ... snad to nikoho neurazí.
normal__798b2c48e5433931ba1e13374a1161b9_1-67.jpg
Mia ma HNEDE OCI.....

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:27 05. Apr 2010
by de Aers
marii wrote:
Modrovousice wrote:Miawill :) a kdo kdy viděl její portrét pochopí ;) ... snad to nikoho neurazí.
normal__798b2c48e5433931ba1e13374a1161b9_1-67.jpg
Mia ma HNEDE OCI.....
A Mia není tak hezká :D *chechtá se a utíká*

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 08:38 06. Apr 2010
by Modrovousice
de Aers wrote:
marii wrote:
Modrovousice wrote:Miawill :) a kdo kdy viděl její portrét pochopí ;) ... snad to nikoho neurazí.
The attachment normal__798b2c48e5433931ba1e13374a1161b9_1-67.jpg is no longer available
Mia ma HNEDE OCI.....
A Mia není tak hezká :D *chechtá se a utíká*
Pfff kdybys nekecal :D. Mia je náhodou moc krásná a to i Rerith se stydí když vedle ní stojí a to si z krásy velkou hlavu nedělá ;).

Oprava chybičky s očima.... také přiložen portrét ke srovnání:
Mia.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 08:44 06. Apr 2010
by Modrovousice
Jo a ještě jedno :D ... Zoe! :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 09:16 06. Apr 2010
by -RoF-
Cheche za tohle tě Xanti zahluší :twisted:

A jinak Mia nemá tak velké nadra, dejte na znalecký posudek Arie :P, Mia má menší roztomilejší ňadýrka :roll:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 10:23 06. Apr 2010
by Modrovousice
-RoF- wrote:Cheche za tohle tě Xanti zahluší :twisted:
Tak mě se tam líbí i ta symbolika. Zoe je spravedlivá, bohatá a asi i na roztrhání :)...