Page 12 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:42 22. Mar 2010
by Luelle
Práček wrote:...
to ale riskuješ smrt vyděšením pak...

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 08:28 23. Mar 2010
by Esuliams
Vy tomu vůbec nerozumíte

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 10:19 23. Mar 2010
by Sobik
Esuliams wrote:Vy tomu vůbec nerozumíte

Nevšímaj si ich, zlato, tej špicucha vobec nechápou.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:14 02. Apr 2010
by maliarda
Thea:
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:31 02. Apr 2010
by maku
Která z těch dvou to je?
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:53 02. Apr 2010
by maliarda
maku wrote:Která z těch dvou to je?
pf

radši nechtěj vědět

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:36 03. Apr 2010
by Modrovousice
Miawill

a kdo kdy viděl její portrét pochopí

... snad to nikoho neurazí.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:44 03. Apr 2010
by Pajule
hm jo urazilo mi to

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 20:34 04. Apr 2010
by sandoftime
bez komentáře
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:15 05. Apr 2010
by marii
Modrovousice wrote:Miawill

a kdo kdy viděl její portrét pochopí

... snad to nikoho neurazí.
normal__798b2c48e5433931ba1e13374a1161b9_1-67.jpg
Mia ma HNEDE OCI.....
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:27 05. Apr 2010
by de Aers
marii wrote:Modrovousice wrote:Miawill

a kdo kdy viděl její portrét pochopí

... snad to nikoho neurazí.
normal__798b2c48e5433931ba1e13374a1161b9_1-67.jpg
Mia ma HNEDE OCI.....
A Mia není tak hezká

*chechtá se a utíká*
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 08:38 06. Apr 2010
by Modrovousice
de Aers wrote:marii wrote:Modrovousice wrote:Miawill

a kdo kdy viděl její portrét pochopí

... snad to nikoho neurazí.
The attachment normal__798b2c48e5433931ba1e13374a1161b9_1-67.jpg is no longer available
Mia ma HNEDE OCI.....
A Mia není tak hezká

*chechtá se a utíká*
Pfff kdybys nekecal

. Mia je náhodou moc krásná a to i Rerith se stydí když vedle ní stojí a to si z krásy velkou hlavu nedělá

.
Oprava chybičky s očima.... také přiložen portrét ke srovnání:
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 08:44 06. Apr 2010
by Modrovousice
Jo a ještě jedno

... Zoe!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 09:16 06. Apr 2010
by -RoF-
Cheche za tohle tě Xanti zahluší
A jinak Mia nemá tak velké nadra, dejte na znalecký posudek Arie

, Mia má menší roztomilejší ňadýrka

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 10:23 06. Apr 2010
by Modrovousice
-RoF- wrote:Cheche za tohle tě Xanti zahluší
Tak mě se tam líbí i ta symbolika. Zoe je spravedlivá, bohatá a asi i na roztrhání

...