Page 12 of 19

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 18:48 17. Jan 2012
by Shaman88
kucik wrote:Tohle se rozhodně sčítat nemá. Jinak by sis mohl hodit AC jaký bys chtěl.
Fakt ne? No tak u AC dodge tak u savů je limit 20.
Sakra zase jsem rozdával špatné info... :(

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 18:54 17. Jan 2012
by -darkvision-
kucik wrote:Tohle se rozhodně sčítat nemá. Jinak by sis mohl hodit AC jaký bys chtěl.
Ne nemohl. Je tam strop. Jeden ten a jeden ten. Víc se ti nestackne.
U všeho je vždy nějakej strop.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 19:02 17. Jan 2012
by kucik
To joo, strop tam je, ale stejně by sis nastackoval pěknej bonus k AC.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 22:25 13. Feb 2012
by Miking
Zdravičko,
Objevil sem chybu u lektvaru OST. Nefunguje pro muj Mercurial dlouhý meč (rtuťový dlouhý meč).

Kdyby se našla dobrá duše co by to opravila byl bych moc rád. To by byly pecky až by npcečka koukaly. Kouzlo od barda krásně funguje.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 21:48 26. Feb 2012
by lumik
Když začnu drtit houbu a přitom všelijak chodím, hra mi napíše, že se zpracování povedlo a dostanu zkušenosti, ale původní houba nezmizí a neobjeví se rozdrcená.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 12:32 09. Apr 2012
by xxxMajkyxxx
Nevim jestli to je chyba, nebo jsem si veci domyslel jinak nez jsou, ale....
nabyl jsem dojmu ze pocet kladnych ingredienci u alchymisticke prisady vyjadruje pocet uzitecnych lektvaru, ktere se daji z one bylinky vytvorit.
Slehavka mi po overeni reaktantem hlasi 4 kladne vlastnosti, ale umim z ni 5 lektvaru.
Je chyba v mem usudku co se tyce hlasky o kladnych vlastnostech, nebo je chyba nekde jinde?

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 13:21 09. Apr 2012
by zachy
šlehavka má opravdu 5 vlastností, tahle chybka je u víc ingrediencí, například Ohnivka taky takhle dokáže zmást.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 13:55 09. Apr 2012
by xxxMajkyxxx
Hmhm....tak aspon ze mi to nebori teorie :) , ale asi by to stalo za opravicku

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 18:47 21. Apr 2012
by zachy
Pokud nalejete nějaký lektvar do borůvek (a možná i do jiného jídla) a borůvky položíte na zem a opět seberete, stacknou se s čistýma borůvkama (netroufal jsem si dál testovat, jestli jsou pak všechny borůvky ve stacku ovlivněny lektvarem nebo nejsou).

Lektvary nelze nalévat do upečeného masa, získaného stahováním.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 22:06 22. Apr 2012
by Aulus
Zničeho nic se mi u drcení bylinek v hmoždíři ve výpisu začalo místo nabíhajících procent alchymie a jedné kombinace "získaný a ztracený předmět" objevovat hlášení o předmětech 4x a procenta nenabíhají. Pokud se to občas prostě stává, tak se omlouvám, že to tady spamuju :wink: .

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 22:11 22. Apr 2012
by XŠevyX
Od určitého lvlu (teď zrovna nevím kolik) přestaneš mít procenta za drcení atd.. a zpracování už je automaticky úspěšné.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 22:25 22. Apr 2012
by Aulus
XŠevyX wrote:Od určitého lvlu (teď zrovna nevím kolik) přestaneš mít procenta za drcení atd.. a zpracování už je automaticky úspěšné.
Už 4tého? Ale proč to ty hlášky hazí 4 krát... to mi přišlo divné...

EDIT: Díky moc Ševymu za vysvětlení :) !

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 22:28 22. Apr 2012
by XŠevyX
Jo to já nevim... mě stačí, když se to zpracuje tak jak má. Výpisky jsou mi fuk :D Ono je to asi nějak seklé.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 06:54 23. Apr 2012
by Bahnak
Za zpracování surovin se získávájí Xp do craftu maximálně do 4.lelvu, proč se to zobrazuje jak se to zobrazuje, je dotaz spíše na tvůrce, nicméně bylinky by měly normálně vesele přibývat do tvého inventáře.

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 18:33 02. May 2012
by paja13
cusik mohlo by se tohle zverejnit v upravach vareni lekvosu?

DM: tým rozhodl cemetyr vyndat z modulu kvůli jeho schopnostem a neplánuje jeho navrácení.