Page 12 of 22
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 09:22 15. May 2010
by Garett
Arash wrote: tzn. že na obtížné dungeony musí jít opravdu parta tak 7 přiměřeně inteligentních lidí.
No to se pekne cte, ale problem je, ze v podtemnu tolik lidi najednou pripojenejch nebejva, a kdyz jo tak jsou mezi nima takovy levelovy rozdily, ze rozumnou partu do nakyho tezsiho dungu stejne neposkladas

Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 10:26 15. May 2010
by kucik
Berte taky v uvahu, ze pokud byl drive ten ktery dung pro partu lvl. 20 a byl pote posileny, tak treba muze byt ted uz pro partu lvl. 25.
Takze to neni jen o tom, sehnat obrovskou partu, abyste dali ten dung, ale proste muze byt pro vyssi level, nez jste.
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 10:48 15. May 2010
by černý vlk
kucik wrote:Berte taky v uvahu, ze pokud byl drive ten ktery dung pro partu lvl. 20 a byl pote posileny, tak treba muze byt ted uz pro partu lvl. 25.
Takze to neni jen o tom, sehnat obrovskou partu, abyste dali ten dung, ale proste muze byt pro vyssi level, nez jste.
to se ale těžko odhaduje...když máš z potvor 1 exp, nevíš, jestli to je pro lvl 20, 25 nebo 30...
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 11:17 15. May 2010
by Lorelei
černý vlk wrote:kucik wrote:Berte taky v uvahu, ze pokud byl drive ten ktery dung pro partu lvl. 20 a byl pote posileny, tak treba muze byt ted uz pro partu lvl. 25.
Takze to neni jen o tom, sehnat obrovskou partu, abyste dali ten dung, ale proste muze byt pro vyssi level, nez jste.
to se ale těžko odhaduje...když máš z potvor 1 exp, nevíš, jestli to je pro lvl 20, 25 nebo 30...
Není přece třeba odhadovat na kolikátém lvl. to zvládneš, když někam přijdeš poznáš, že není dobré na to místo chodit. Prostě já se bojím chodit všude a když vidím, že mi to jde jdu dál a když ne tak se tam vrátím, až posílím nebo s dalším hráčem ve skupině.
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 12:47 15. May 2010
by -darkvision-
černý vlk wrote:kucik wrote:Berte taky v uvahu, ze pokud byl drive ten ktery dung pro partu lvl. 20 a byl pote posileny, tak treba muze byt ted uz pro partu lvl. 25.
Takze to neni jen o tom, sehnat obrovskou partu, abyste dali ten dung, ale proste muze byt pro vyssi level, nez jste.
to se ale těžko odhaduje...když máš z potvor 1 exp, nevíš, jestli to je pro lvl 20, 25 nebo 30...
Ten kluk má pravdu.
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 15:36 15. May 2010
by Arash
Garett wrote:Arash wrote: tzn. že na obtížné dungeony musí jít opravdu parta tak 7 přiměřeně inteligentních lidí.
No to se pekne cte, ale problem je, ze v podtemnu tolik lidi najednou pripojenejch nebejva, a kdyz jo tak jsou mezi nima takovy levelovy rozdily, ze rozumnou partu do nakyho tezsiho dungu stejne neposkladas

Nebo 4 inteligentní postavy s promyšleným buildem, nejlépe v kombinaci tank, range dps, support/heal a disable.
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 16:50 15. May 2010
by sandoftime
Arash wrote:Garett wrote:Arash wrote: tzn. že na obtížné dungeony musí jít opravdu parta tak 7 přiměřeně inteligentních lidí.
No to se pekne cte, ale problem je, ze v podtemnu tolik lidi najednou pripojenejch nebejva, a kdyz jo tak jsou mezi nima takovy levelovy rozdily, ze rozumnou partu do nakyho tezsiho dungu stejne neposkladas

Nebo 4 inteligentní postavy s promyšleným buildem, nejlépe v kombinaci tank, range dps, support/heal a disable.
jo a rovnou si na foru popisovat taktiky jak na kterého bosse a udělat z toho wowko
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 17:03 15. May 2010
by Arash
Pročpak? boss neboss, tohle by stejně smysl nemělo, hlavní je aby se hráči naučili ovládat své postavy.
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 09:25 16. May 2010
by Grunt
Vlku, ono je jedno jestli je to pro 20, 25 nebo 30 když tam jdeš na 13

Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 12:40 16. May 2010
by -RoF-
Hele popište mi prosím prosím jak umí srazit had na zem?
Omotá se mi kolem noh a já spadnu?
A nebo mě rafne do nohy a ja začnu skákat po jedné a spadnu?
A nebo mi strčí ocásek pod sukní a já....ehmm
Díkas

Dělám si jen srandu, le zajímalo by mě to.
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 13:09 16. May 2010
by černý vlk
Grunt wrote:Vlku, ono je jedno jestli je to pro 20, 25 nebo 30 když tam jdeš na 13

no ale to poznám podle těch expů

ale co chudák Nul
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 15:39 16. May 2010
by Grunt
Tak jinak, je jedno jestli je to pro 20,25 nebo 30 když si 32

Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 15:46 16. May 2010
by Sveneld
pokud je npc tak silny, ze si posvaci pulku druziny, vcetne tebe na 32ce, tak by za tech 15-20 exp mohlo byt

Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 21:45 25. May 2010
by -RoF-
*zajímá ho kolik postav ustojí implozi s TO 42*
PS: Ne Aria na ni neumřela.
Re: Přehnaně silná monstra
Posted: 21:59 25. May 2010
by -darkvision-
-RoF- wrote:*zajímá ho kolik postav ustojí implozi s TO 42*
PS: Ne Aria na ni neumřela.
Ja urcite! Ja sem totiz BOREC!
