Page 12 of 21
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 10:45 21. Jul 2010
by KaTo
Bahňáku, ty to jako drow pochopíš a nebudeš to URČITĚ brát jako nevybíravý nátlak a vydírání - udělej to co jsem ti psal do PM a já ti zajistím z každý strany jednu vnadnou samici a flek v autě

.
P.S.
Ještě potvrdím do PM.
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 10:48 21. Jul 2010
by Radim
KaTo to jsou kecy

místo toho abys mě politoval že nejede další bubák
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 11:29 21. Jul 2010
by KaTo
Radim wrote:KaTo to jsou kecy

místo toho abys mě politoval že nejede další bubák
Drow se stará, drow má. Lítostivý fňukny jdou do guláše!

A to že nejedeš, je škoda...ale na druhou stranu, s tou nohou nám někdo ušetřil práci...další "bubáky" to teprve čeká!

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 16:56 21. Jul 2010
by Bahnak
jáááj, zekůůů, tak to je dojeb, co jsi kurňa dělal? ty si usl na kolejích či co?
Ok, díky KaTo, drowí navigátor se hlásí na velitelském můstku...
Kurňa, ale věcí mám hafec...
Vy asi chcete jet přecpanou E50 co?
Nechcete to vzít horem po E48??? jakoby na Karlovy Vary a u Bochova to strhnout na jih?
Mělo by to výhody:
A) vyhneme se dopravním zácpám
B) můžete mě vyzvednout u domu
Ale asi neukecám co???
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 17:02 21. Jul 2010
by KaTo
Bahnak wrote:...
..rozuměl jsem tomu až do "...vy asi chcete jet". Hele, já beru jen navigaci do který ťukám směr cesty, o zbytek se "holka" stará sama. Jo a budím řidiče, aby nám ožralej neusnul za volantem. Jakékoli zajíždky je nejlepší prokonzultovat...nejlépe až příští týden nad pivem, dneska to je ještě daleko, zbytečný řešit

.
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 17:10 21. Jul 2010
by -darkvision-
Ty blaho, mozna bych pomalu si mel davat veci do kupy na prevlek co? Si rikam casu dost dost dost, ale kdyz to vidim, tak to je jak za dvermi

Jinak Sobiku my te asi nenaberem, ja pocitam s tim, ze prijedeme az na vecir nejak, na sestou, sedmou, mozna osmou. Drowiska musi jen za tmy vlastne

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 18:56 21. Jul 2010
by Radim
Bahnak wrote:jáááj, zekůůů, tak to je dojeb, co jsi kurňa dělal? ty si usl na kolejích či co?
Já prostě nevím co se stalo protože sem už byl sám a byl na cestě domů asi,mám totální vokno z tý akce,ale není se čemu divit když jich padlo do bříška přes 10

.Probral jsem se v sanitce
Ale musím říct že Absinth nemá konkurenci je to nářez,jen nepřehnat!!!!
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 19:00 21. Jul 2010
by -darkvision-
Radim wrote:Bahnak wrote:jáááj, zekůůů, tak to je dojeb, co jsi kurňa dělal? ty si usl na kolejích či co?
Já prostě nevím co se stalo protože sem už byl sám a byl na cestě domů asi,mám totální vokno z tý akce,ale není se čemu divit když jich padlo do bříška přes 10

.Probral jsem se v sanitce
Ale musím říct že Absinth nemá konkurenci je to nářez,jen nepřehnat!!!!
Chmph a zrovna takovejhle clovek musi chybet na srazu. Boleeest !

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 20:22 21. Jul 2010
by Xantipa
Radim wrote:
Já prostě nevím co se stalo protože sem už byl sám a byl na cestě domů asi,mám totální vokno z tý akce,ale není se čemu divit když jich padlo do bříška přes 10

.Probral jsem se v sanitce
Ale musím říct že Absinth nemá konkurenci je to nářez,jen nepřehnat!!!!
navrhuji pyžamovou párty s Absinthem a abys to měl blízko, tak ideálně u tebe doma..

to jen abys nebyl v nevýhodě s tou sádrou..

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 20:29 21. Jul 2010
by jaara
aktualizace plateb...
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 23:48 21. Jul 2010
by Sobik
Můžu zaplatit hotově na místě?

Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 08:06 22. Jul 2010
by Sorrow
Jen věcná.Nejede někdo dřív než v pátek?
Možnost je, takže by se nás tam mohlo sejít dříve víc.
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 12:02 23. Jul 2010
by sendys
Kora me prej sveze pesti ..... ale ne vazne se tam nemam jak dostat nevite co by mohlo jet z bolky ?? hlavne aby jsme s bratrem dorazily na msito urceni ? me se tam nechce skakat padakem .... nhavic s bratrovou orientaci to napali do prvniho stromu co potka ...
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 12:15 23. Jul 2010
by sendys
Shanim odvoz Arnormo+ Darius pojedem z boleslavy nemate nekdo volny misto?
Re: ČTVRTÝ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 30. 7. až 1. 8. 2010
Posted: 13:49 23. Jul 2010
by jachyra
Ahoj ahoj ...
chcem sa hlavne spýtať, ako to bude tento rok? Tiež sa stretneme pár vyvolených (

) už v stredu, alebo skôr, alebo neskôr? Bo nám z takej diaľky sa fakt neoplatí ísť cestu na celý deň kvôli vlastne dokopy 1,5 dňu

už viem, že Rejty dôjde až v piatok ... ale taký Sorrow by sa mohol dostaviť aj skôr všaaaaaaaaaak?
