Page 12 of 77
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 18:21 31. Jan 2012
by Nalkanar
Já to chápal tak, že ten reaper byl tak jako tak na sračky. Ale ta báze obsahovala informace o tom, jak se Reapeři vytváří a to chtěl IM získat.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 20:02 31. Jan 2012
by G-ladiator
SPOILER (zvýraznit): Ať už základnu odpálíte nebo ne, Cerberus stejně nějakou technologii získá (viz kniha Retribution), je možné, že pokud je základna nedotčená, získá Cerberus více technologií.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 07:16 02. Feb 2012
by -RoF-
Fryn wrote:-RoF- wrote:O víkendu mě chytlo vcelku tohle
http://worldoftanks.com/ Je to zábavné.
S prvním Německým tankem jsem jel 20km v hodině a v očích smrt

. Jsem si říkal, jestli to jako má někde dojet tak usnu.

Ale pak jsem koupil lepší a už to jede.
Pod jakým accountem hraješ ? Já mám teď nejnižší tank z třetí třídy, tak bysme třeba někdy mohli zahrát společně v četě.
Nj, začátky jsou perné, co bys taky ale od tanků jako Leichtraktor, MS-1 (T-18) nebo Renault FT-17 čekal

.
Jo vidíš jsem se chtěl zeptat. Dá se tam použít aj Taranování? Já si o tom nedávno četl v řecko-perských válkých a dočetl jsem se, že to používalo i v tankových bitvách. Je to vlastně najetí v rychlosti do druhého tanku.
Jinak všiml jsem si, že se dá prostřelit pancíř aj těžkým tankům. Když ted hraju za tu BT-07, tak se mi povedlo pár těžkých sundat, aj když má jen 45mm kanon. Asi je třeba mířit na pásy a nebo na zadek, kde je pancíř slabší. Ale zajímalo by mě. jestli se dá trefit do míst, kde má řidič výhled, tam je taky pancíř slabší.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 09:21 02. Feb 2012
by Molly23
lákáte mě! btw taran je vůbec náraz hejbátka do hejbátka. Používalo se to už v první světové válce u letadel a bylo to pokládáno za vrchol hrdinství. V druhé měli potom němci speciální taranovací letku. Pozor, neplést s kamikadze, to jsou sebevrazi. Taranaři kolikrát i přežili

.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 09:56 02. Feb 2012
by -RoF-
Molly23 wrote:lákáte mě! btw taran je vůbec náraz hejbátka do hejbátka. Používalo se to už v první světové válce u letadel a bylo to pokládáno za vrchol hrdinství. V druhé měli potom němci speciální taranovací letku. Pozor, neplést s kamikadze, to jsou sebevrazi. Taranaři kolikrát i přežili

.

Tak já právě s tím svým sovětským tankem narazil, do jednoho dělostřelce a on bouchl, tak nevím jestli jsem ho sundal Taranováním a nebo ho někdo sestřelil

.
Jinak jo u letadel to jde taky, ale tam se to spíš dělalo, tak, že vrtulí očesal ty křidélka na zadku letadla, kterým se to letadlo ovládá ne?
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 09:59 02. Feb 2012
by G-ladiator
Molly23 wrote:lákáte mě! btw taran je vůbec náraz hejbátka do hejbátka. Používalo se to už v první světové válce u letadel a bylo to pokládáno za vrchol hrdinství. V druhé měli potom němci speciální taranovací letku. Pozor, neplést s kamikadze, to jsou sebevrazi. Taranaři kolikrát i přežili

.
Sakra a to se jim vyplatilo? Nebo mi chceš říct, že někoho taranovali a pak letěli dál?

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 10:02 02. Feb 2012
by -RoF-
G-ladiator wrote:Molly23 wrote:lákáte mě! btw taran je vůbec náraz hejbátka do hejbátka. Používalo se to už v první světové válce u letadel a bylo to pokládáno za vrchol hrdinství. V druhé měli potom němci speciální taranovací letku. Pozor, neplést s kamikadze, to jsou sebevrazi. Taranaři kolikrát i přežili

.
Sakra a to se jim vyplatilo? Nebo mi chceš říct, že někoho taranovali a pak letěli dál?

Jasně
http://cs.wikipedia.org/wiki/Taran
Mě to právě zajímá jestli to jde, páč u tanku se mi taky stalo, že mi došly náboje a tohle je vcelku dobrá alternativa. Problém že sice s mým tankem dám slidní rychlost 65km/h, ale panceřování je slabší. Takže by to spíš bylo kamikadze.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 10:27 02. Feb 2012
by radekdnb
teď momntálně NwN...ale jinak Dead space a nebo Diablo!!

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 10:41 02. Feb 2012
by Nalkanar
G-ladiator wrote:Molly23 wrote:...
Sakra a to se jim vyplatilo? Nebo mi chceš říct, že někoho taranovali a pak letěli dál?

No bylo to myslím, až po invazi v Normandii hlavně a důvodem bylo to, že letců ubylo, ale strojů bylo pořád dost. Tak přidali na letouny pár kusů železa navíc a normálka navedli letadlo, včas vyskočili a pomasakrovali tím třeba bombardéry apod.
A srandička k ME
Obrázek
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 15:42 02. Feb 2012
by Molly23
Taran v jedné z her na kterých ujíždím! Il-2 Sturmovik!
http://www.youtube.com/watch?v=12ITYHrSc-4
PS: Nabouráš, vyskočíš... doufáš

Tohle se i ve hře povede málokdy, dost se divím že nevybouchli a nemožné to není... zažil jsem to v multáku, kdy mě kolega nechtěně vrtulí zničil motor při zmatku nad letištěm a já padl, zatímco on si letěl s podivem dále. Také není nic divného vysunout podvozek a oříznout ho o nepřítele

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 15:45 02. Feb 2012
by Fryn
-RoF- wrote:Jo vidíš jsem se chtěl zeptat. Dá se tam použít aj Taranování? Já si o tom nedávno četl v řecko-perských válkých a dočetl jsem se, že to používalo i v tankových bitvách. Je to vlastně najetí v rychlosti do druhého tanku.
Dá a je to celkem běžná praxe odolnějších tanků proti těm křehčím (kupodivu), zvlášť když ten chudák slabší jen tak beznadějně cinká o pancíř útočníka a nemá už před ním kam zmizet (střelivo pro vyšší třídy je celkem drahé, tak proč si zbytečně krátit příjem).
Takový útok stojí samozřejmě i něco "životů" útočníka, ale pokud je mezi těmi sraženými tanky velký rozdíl v pancéřování a velikosti, tak to skoro nejde ani pocítit. Nezanedbatelnou roli hraje i rychlost.
-RoF- wrote:Jinak všiml jsem si, že se dá prostřelit pancíř aj těžkým tankům. Když ted hraju za tu BT-07, tak se mi povedlo pár těžkých sundat, aj když má jen 45mm kanon. Asi je třeba mířit na pásy a nebo na zadek, kde je pancíř slabší. Ale zajímalo by mě. jestli se dá trefit do míst, kde má řidič výhled, tam je taky pancíř slabší.
Záleží čemu říkáš těžký tank. Třeba s BT-7 bys měl potkávat zatím nejvýš tak ruský KV(3), který je první pořádný těžký tank na který se dá ve hře narazit (francouzkou předválečnou B1čku ani nepočítám, to je šnek, který je dobrý tak leda jako magnet pro co největší nepřátelskou palbu). Spíš bych čekal, že z těch vyšších tříd natrefíš na střední tanky jako PzIV, který má skutečně boční a zadní pancíř celkem slabý (po vylepšeních je to ale naprosto skvělý stroj) a který lze prostřelit i s nižší třídou.
Další věc je ta, že ruský kanóny ZiS, jsou opravdu velmi kvalitní (někdo by řekl, že přesílený). Můj nevyšší ruský tank je teď T-28 (jen o krůček před KV) a jeden z jeho nejlepších kanónů (57 mm ZiS-4) dokáže prostřelit při dobrém zásahu až 140mm, což je na čtvrtou třídu sakra výkon. Samozřejmě platí i jistá fyzika, takže nejlepší je mířit na protivníka pokud je k vám trupem natočen v 90 stupních, každý tank má v plátování nějaké to slabé místo, používat spíš průraznou munici atd... .
Jinak, jsi docela kropič, vždyť to BT-7 má snad tak 60 kousků munice

.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 18:56 02. Feb 2012
by kucik
Jo Sturmovika jsem už taky dlouho nehrál. Přijde mi, že pilot jsem fakt strašnej. Zvlášť co se vzdunejch soubojů týče.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 14:00 07. Feb 2012
by Jachym
Vy co hrajete WoT (RoF a spol) pisněte mi Pm s vaším nickem tam , mužeme dát četu. jedu německou a ruskou větev. Mám stroje III - V.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 14:04 07. Feb 2012
by Maya
Jdu instalovat
http://kingdownload.cz/kingdoms-of-amalur-reckoning/
a včera večer jsem zakysla u Trine 2, miluji pohádkový hopsačky

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 15:03 07. Feb 2012
by de Aers
To na mém pc vydrželo opravdu krátkou chvilku

Vytvořil jsem charakter chvíli bloumal jak to vypadá... zhrozil se a odinstaloval.