Page 12 of 17
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 02:08 18. Oct 2011
by Prasokralik
kucik wrote:Imho se vam tam proste zadna nepratelska akce nepovede. Uz to tu bylo receno. Zkuste si udelat modul s nonPvP a hrat si tam. Myslim ze 99% zpusobu jak nekoho zabit tam nepujde.
třeba imploze funguje v nopvp lokaci bezproblémově
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 07:35 18. Oct 2011
by Molly23
DenGrasse wrote:Neměl. Nic jako kněžka na 1. úrovni neexistuje.
Pardon, chtěl jsem jen nastínit spor kdy se kvůli přihlížení na mechaniku hry zapomíná na jisté IC věci, ne li rovnou povinnosti.
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 07:50 18. Oct 2011
by Derken-
Prostě se tam bojovat nesmí a nebude ne? Co se řeší? To, že někteří vědí jak se to dá obejít je sice pěkné, ale věřím, že to nebudou používat
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 09:35 18. Oct 2011
by KaTo
Mám jiný "nováčkovský" dotaz na téma stackování věcí, které prošli trezorem.
Uvedu příklad:
1) nacraftím 10 násad (třeba dub)
2) dám je do trezoru
3) udělám dalších 5 násad (zase dub)
4) vyndám prvních 10 a chci je dát do jednoho stacku s těma 5ti, ale to bohužel nejde
Prostě jak se dá nějaká věc do trezoru, ztratí se její schopnost stackovat se. Platí i na bylinky, pruty, atd. Zkrátka co projde trezorem...se už nedá stackovat.
Nevíte někdo, zda se dá, případně jak tohle nastavení "nestacknutelnosti" resetnout/znovunastavit na "ano"?
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 10:16 18. Oct 2011
by Alvarion
je několik triků na obnovení funkčnoti stacku, ne vždy to funguje:
1. postup - dáš ty nové násady do trezoru a nechaš je tam spolu se starými násadami přes přepočet. Násady jdou následně spojit.
2. postup krve mrchožrouta, občas vlákna a podobně - dáš ty veci na prodejní stolek vetešníka a pak si je jen 2 klikem naklikneš zpátky
Další postupy neznám pro věci tebou natrhané, vyrobené tohle však funguje skvěle. Spojuji takhle všechny itemy, jinak bych se zbláznil.
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 11:27 20. Sep 2012
by klobouk
Jak funguje prodlužování nájmu bytu? Nerad bych to zjistil metodou pokus, omyl (-účet v bance).
Musí prodloužit nájemce, či může každý, kdo vlastní klíč?
Když prodloužím nájem o rok, přičtou se dny, které zbývají do vypršení stávajícího nájmu?
Aplikuje se prodloužení na všechny klíče (zjistí majitelé ostatních klíčů, že je prodloužen nájem)?
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 11:32 20. Sep 2012
by kucik
Nájem smí prodloužit pouze majitel. Dny prodloužení se normálně přičtou. Tzn. pokud máš deset dní do konce pronájmu a prodloužíš o dva měsíce. Budou zbývat dva měsíce a deset dní.
Klíče se automaticky neprodlouží.
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 11:46 20. Sep 2012
by Nalkanar
Dodatek - naposled když jsem prodlužoval nájem, tak to šlo "jen dvakrát". Znamená to, že je tam nějaká ochrana proti dlouhodobému předplácení, aby si někdo nezaplatil byt na několik reálných let dopředu? Hádám, že to tak je, jen to ověřuju.
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 12:33 20. Sep 2012
by kucik
Ano. Obvykle to je nastaveno maximum tří nájemních období.
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 14:27 22. Sep 2012
by Salyr
strasne dlouho jsem nehral a pamatuju ze jsem mel stranku kde byli slusne buildy s prehledem co se na jakym lvl ma naklikat nevite nekdo o nejakych takovych strankach?rad bych se podival na nejaky pekne buildy ale nemuzu nic najit
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 15:42 22. Sep 2012
by -RoF-
Salyr wrote:strasne dlouho jsem nehral a pamatuju ze jsem mel stranku kde byli slusne buildy s prehledem co se na jakym lvl ma naklikat nevite nekdo o nejakych takovych strankach?rad bych se podival na nejaky pekne buildy ale nemuzu nic najit
Zkus tady
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 180&t=5756
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 14:50 23. Sep 2012
by Salyr
a jeste jedna vec stahl jsem si alicek portretu a dal je do slozky override ale do hry se me nepridali tak jsem je dal do override back a taktez nic kam je mam teda dat?
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 14:53 23. Sep 2012
by Nalkanar
Portéty logicky do složky portraits (v překladu - portréty)
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 14:58 23. Sep 2012
by Salyr
hmm ze me to nenapadlo kdyz tam tu slozku nemam XD
Re: Nováčkovské dotazy
Posted: 15:01 23. Sep 2012
by Bruciacullo
Klikneme pravým
> Nový > Složka
klikneme na složka
zadáme název: portraits
stiskneme enter
dvojklikem rozklikneme složku
vložíme portréty
