Page 12 of 67
Re: League of Legends
Posted: 14:13 05. Sep 2012
by Prasokralik
Nalkanar wrote:Kdo vyhrál?

2v5 yi+soraka na dominionu
si to rozklikni
Re: League of Legends
Posted: 18:27 05. Sep 2012
by Prasokralik
Re: League of Legends
Posted: 22:46 06. Sep 2012
by Prasokralik
OMG OMG OMG OMG Jarri hraje famozního a dokonalého Tarica! já to viděl!
Outrageous Jarri
Re: League of Legends
Posted: 00:04 07. Sep 2012
by Absinthorix
Re: League of Legends
Posted: 03:29 07. Sep 2012
by Prasokralik
Odstávka serveru -.- ani tu **** kočku nahlásit nemůžu. Ale snažil ses jarri

Re: League of Legends
Posted: 03:37 07. Sep 2012
by Absinthorix
Dík

Re: League of Legends
Posted: 03:39 07. Sep 2012
by Prasokralik
tady to je jasné:
1. fáze Jarri
2. fáze Nalk
3. fáze Terbee
4. fáze... nějak mě nikdo nenapadá...
Re: League of Legends
Posted: 07:25 07. Sep 2012
by Absinthorix
4.
noo vcera jste dobre projeli slovnik vyjmenovanych slov po anglicku
Re: League of Legends
Posted: 13:40 07. Sep 2012
by Nalkanar
Mě by zajímalo, s kým se tam kurva Jari bavil do dvou do rána. Sice jsem díky tomu zase poslouchal různé zajímavosti, ale kooperace by byla snažší, kdyby se dalo jarimu nadávat přímo.
A náhodou... s Dariem a tou původní sestavou jsem to killoval! Defakto jsem to jel podle Phreaka a fungovalo to - měl výdrž a i docela dmg.
Re: League of Legends
Posted: 13:42 07. Sep 2012
by Prasokralik
Phreak je noob
Re: League of Legends
Posted: 13:45 07. Sep 2012
by Prasokralik
Re: League of Legends
Posted: 15:12 07. Sep 2012
by Absinthorix
Re: League of Legends
Posted: 15:23 07. Sep 2012
by Prasokralik
Re: League of Legends
Posted: 20:55 07. Sep 2012
by Absinthorix
ten strasak do zeli je luxus
Re: League of Legends
Posted: 23:42 08. Sep 2012
by Ragmon
Já jsem 4. btw...