Page 12 of 25
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 22:46 21. Jul 2011
by Rejty
Zatím to tu má takhle. Zda došly finance se bude vědět až se ozve Jaara. Modře jsem označil ty, se kterými počítám v sobotu s večeří. Co ostatní? Rád bych to zítra večer vyřídil a zavolal Krkounovi! Tak se prosím ozvěte!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jedou:
- Rejty, Kucik + žena, Igor, Foxik, Berserk + Serafina, -darkvision-, Bóďa +1, Nomis + Alice, Bahnak, Derken-, Krata +1, Jonny, Sváča, Rudi, Fredy, Groll, Pepa48, Sorrow, efu_redo + Jogobelo, Tao Kan + Durduin, Firefox_, Thuereg, Sobik, Radim, Práček, Theogil + Awadar, loard, Shamman, Sideric,
ti, co jsou modře, už mají zaplaceno
od těch, co jsou světle modře, je zaplaceno, ale peníze ještě nepřišly na účet
zeleně - nechtějí jídlo
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nikdo tam nechybí?
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 22:58 21. Jul 2011
by Firefox_
Já taky posílal 250,-
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 22:59 21. Jul 2011
by Rejty
OK, píšu si.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 02:24 22. Jul 2011
by jaara
Takže aktualizace financí, které zatím skutečně dorazili na účet:
Shaman,
Firefox,
Jonny, Krata, Jana
Radim
-darkvision-, -Derken-, Radim2
Kucko+1
Theogil+Awadar
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 09:03 22. Jul 2011
by Derken-
Radim2 = Theureg

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 10:07 22. Jul 2011
by nomis_b
Bahnak wrote:Nomisek tuším s Alicí dorazí ve čtvrtek autíčkem, chtějí až do pátku jezdit na kolech po místních cestách, takže myslím že u nich v káře by na nějakou tu peněženku a doklady místo být mohlo...
Potvrzuji.
Dojedeme s Alici uz ve ctvrtek, mozna uz ve stredu ci v utery (podle nalady a zastavek na ceste).
Auto planujem zaparkovat na louce a jezdit ona kole po okoli (nez zacne Thalijsky sraz). Kdyz na louce bude nekdo s nama, bude to jedine dobre, aspon vecer pokecame u ohne
Kdyb byl nekdo kolem Brna samotinky a bylo mu jedno kdy pojede, tak bychom ho bez kola mozna jeste do naseho auticka dostali. Nejni to moc lukrativni, ale kola sou docela neskladne. Prinejhorsim snad mozna i s kolem by se tam mohl dostat, ale 2 lidi urcite ne.
Tak srazu Zdar !
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 10:32 22. Jul 2011
by innfra
Jede někdo ze severu čech?
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 11:20 22. Jul 2011
by Shaman88
Já jedu v 7:45 ve čtvrtek z ostravy...
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 12:08 22. Jul 2011
by Krata
Kolín dorazí asi až k večeru v pátek, jinak zbroj i zbran se taky chystám vyrábět přes víkend, snad se mi to nerozpadne při prvnim úderu

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 14:46 22. Jul 2011
by Thuereg
Tak já se doplazim asi taky někdy v pátek k odopoledni... co se kostýmu týče... když sem skončil s larpama tak sem všecko porozdal, naštěstí si to lidi pamatujou tak mám dost příslibů s pomocí s kostýmem tak uvidíme co z toho bude

Zbraňe si potáhnu svoje... snad.
Beru boken, byť neobalenej, spíš pro srandu a pro efekt. vypadá dobře:), pak bych měl mít svou starou šavlu.... ta je bohužel taky neobalená, tu se kedysi hodně dávnou koupil v larp shopu... no a pak ovšem má brilantní obouruční sekerka:)
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 14:53 22. Jul 2011
by kucik
Obecně si raději vemte zbraní víc. Nejspíš se stane, že někdo přijede bez a bude něc osomrovat

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 15:30 22. Jul 2011
by Thuereg
Hoj. hele hoďte sem někdo mapu a´t vim kde přesně to je a kudy se tam z vlaku doplazim... a ještě jedna věc. Budete mít kdyžtak někdo fleka ve stanu kdyby chcalo? Stan nemám, asi potáhnu plachtu esli ji najdu. Kdyztak mi napiste PM dik.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 15:31 22. Jul 2011
by kucik
Pokud se neposere ještě něco, tak budem brát velkej stan.
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 15:36 22. Jul 2011
by Thuereg
kucik wrote:Pokud se neposere ještě něco, tak budem brát velkej stan.
paráda:) tak mě tam šetři fleka. trochu narušim ic a vezmu si s sebou karimámu a spacák... na houně a deku už sem moc pohodlnej

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 15:38 22. Jul 2011
by Thuereg
Je tam sice uherskej potok nebo nějakej potok někde u něčeho to jo a asi sem to aj našel, ale máte najitý nějaký optimální spoje? Jak se tam dostanu nejlépe od vlaku atp... dik
Btw jede ještě někdo z prahy v pátek odpoledne? vlakem? Nerad cestuju sám pokud nesedim za volantem a bylo by to levnější...