Page 12 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:01 21. Aug 2011
by Molly23
Tak tak... jinak vandr pro mě asi nedopadne ani přespříští týden. Sestra potřebuje pomoci se stěhováním

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:12 21. Aug 2011
by OneIceOne
ve středu se neúčastním, užijte si to, vracím se po 4 letech na vysokou a znalosti matiky mi bez doučování do hlavy nevlezou...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:27 21. Aug 2011
by Bahnak
Rozpomenutí:
Páni, sem fakt zapoměl jak nás vyhodili z tramvaje
Ale tu tramvaj jsme rozezpívali nádherně!
Páka, nooo, ten poslední týpek už byl nad mé síly... ten mi dal!
Peněženka lehce prořídla, ale vzpomínám si na: Piva, Havany, Key Rumy, Tequily (těch bylo fakt moc) a Cuba Libre.
Na ten vandr ale jdu, vidím to na příští sobotu, sraz někdy dopoledne na Smícháči (vláčkem na Srbsko) a pak toulání po vesnicích, hospodách a lesích.
Kdo teda pojede kromě slečny iniciátorky???
Bude kytara?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:39 21. Aug 2011
by Braenn
Kdo byla slečna iniciátorka? *snaží si vzpomenout, jestli něco nezapomněla*
Ale já bych jela. A případně i od pátku večer, to už mi začne práce zase, takže budu trčet každý den v Praze.
Nechám to na vás, návrat v neděli večer/odpo? A tu příští, to je jako ta co bude po téhle, jen aby nedošlo k mýlce, tzn... 3-4.9?
Kytarou nedisponuji, můžu přidat jen opilecký hlásek.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:44 21. Aug 2011
by Molly23
Já se omlouvám no, moc rád bych jel taky, takže doufám, že se nejedná o poslední možnost

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:30 21. Aug 2011
by Fryn
Já bych tu nadcházející středu určitě rád využil. Nejbližší víkendy jsem mimo Prahu a krom toho, ještě než Bahňák vyrazil do kina, zaslechl jsem od něj něco o středě, takže jsem s ní tak trochu i počítal

.
Jinak, není nutné se na každé akci dostat do stavů kdy si skládáš to co jsi dělal až později s pomocí ostatních, takže ani ta peněženka nemusí příliš trpět.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:59 21. Aug 2011
by Braenn
no, to se ti řekne když jediný tvůj náklad na cestu je vytažení šalinkarty:)
Od září to půjde líp, ale teď.. no... uvidíme.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 00:45 22. Aug 2011
by kokosak
Hele jako ve středu na vyšáku klidně, ale JEN na vyšáku a pěkně brzo domu a spinkat. Ale radši byc to nechal zas na jindy, abysme sami sobě nevokoukali

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 16:31 22. Aug 2011
by Fryn
Braenn wrote:no, to se ti řekne když jediný tvůj náklad na cestu je vytažení šalinkarty:)
Od září to půjde líp, ale teď.. no... uvidíme.
To sis vztáhla moc na sebe, já to myslel spíš všeobecně. Narážel jsem na to, že když někam jdu, není třeba hned za každou cenu utratit majlant za chlast. Navíc jak jsi sama podotkla, ve čtvrtek se (obvykle) vstává do práce a já po jistých nedávných zkušenostech nemíním pokoušet osud. Tedy za sebe můžu prohlásit, že si jen tak za hezkého počasí půjdu posedět a něco popít a zpívání a vyhazování z tramvají nechám na jiných/na jindy

.
P.S. O nákladech na cestování mi ani nemluv, jen tento víkend jsem kvůli jedné oslavě vypláznul na jízdenkách asi litr

.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:16 22. Aug 2011
by -darkvision-
kokosak wrote:Hele jako ve středu na vyšáku klidně, ale JEN na vyšáku a pěkně brzo domu a spinkat. Ale radši byc to nechal zas na jindy, abysme sami sobě nevokoukali

Tuhle středu 24.8. ? Na Colu bych přijít mohl

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:00 23. Aug 2011
by kokosak
Tak, čiže středa, vyšák 17:00. Domluvil jsem.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:13 23. Aug 2011
by Braenn
Bohům žel..
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:12 23. Aug 2011
by mandos
Tak já zítra taky dorazim

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:29 23. Aug 2011
by Bahnak
Jiný plány... ať vám vyjde počasí!
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:28 23. Aug 2011
by Fryn
U mě nakonec změna, nejspíš vyrazím jinam. Svou účast na Vyšehradu vidím tak 50/50.