Page 12 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 00:43 17. Sep 2011
by Nalkanar
Stydíš se za svůj odpad? :lol: Ale jo... taky bych to tak trošku bral, ale pokud server nevytěžují ty truhličky, tak je to fuk.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 01:20 17. Sep 2011
by Prasokralik
tak přidat lopatě druhou možnost užití, podobně jako má duše bytosti na skrývání konkrétnáích zbraní

a ta druhá možnost užití při aplikaci na jámu zlikviduje jámu i s obsahem podobně jako odpadkový koš

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:09 17. Sep 2011
by GeForce
Nalkanar wrote:Stydíš se za svůj odpad? :lol: Ale jo... taky bych to tak trošku bral, ale pokud server nevytěžují ty truhličky, tak je to fuk.
hh co bych se styděl, ale mě šlo o to že i já občas potkávám tyhle "jámy" po cestě a jednodušší by to bylo podle mne zakopat
a jak napsal prasokralik, tak jestli by to šlo tak bych tu druhou možnost na lopatě uvítal, protože jsem myslel že už to má protože jsem zkoušel zakopat ten inventář na zemi a napsalo mi to "tuto věc nelze zakopat" a ted už vím, díky vám, proč mi to psalo :wink:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 17:35 18. Sep 2011
by halfox
Mrzí mě nedotažené věci, člověka nejdřív hrozně nadchne a pak mu to dá pěstí do xichtu.

Tak třeba opuštěná věž u Murgundu, příjdete k ní, krásný popisek atmosféry, odemknete její dvěře a přechod nikde... :shock:
To samé o kus dál v samotném Murgundu, věž na kraji města, odevřete dvěře a nic. To samé o kus dál na sever stojí ukazatel
jež říká, že na západě jsou Gardalské mokřady, co naplat když k nim vede cesta bez přechodu. :? :(

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 20:20 18. Sep 2011
by zachy
halfox wrote:Mrzí mě nedotažené věci, člověka nejdřív hrozně nadchne a pak mu to dá pěstí do xichtu.

Tak třeba opuštěná věž u Murgundu, příjdete k ní, krásný popisek atmosféry, odemknete její dvěře a přechod nikde... :shock:
To samé o kus dál v samotném Murgundu, věž na kraji města, odevřete dvěře a nic. To samé o kus dál na sever stojí ukazatel
jež říká, že na západě jsou Gardalské mokřady, co naplat když k nim vede cesta bez přechodu. :? :(
Ten přechod do Gardalských močálů tam dřív byl. Nyní je totiž město někde jinde. Je to holt pozůstatek stejně, jak jsi psal o lodích do Hag Graru a Dar Garagu.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 20:43 18. Sep 2011
by halfox
zachy wrote:
halfox wrote:Mrzí mě nedotažené věci, člověka nejdřív hrozně nadchne a pak mu to dá pěstí do xichtu.
:(
Ten přechod do Gardalských močálů tam dřív byl. Nyní je totiž město někde jinde. Je to holt pozůstatek stejně, jak jsi psal o lodích do Hag Graru a Dar Garagu.
A proč tomu tak je? Není dostatek lidí ochotných dělat lokace?

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 21:02 18. Sep 2011
by Rejty
halfox wrote:A proč tomu tak je? Není dostatek lidí ochotných dělat lokace?
Budeme rádi za každou pomoc. Přihlaš se Daanrimu a on ti nějakou práci na lokacích zadá.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 21:16 18. Sep 2011
by kucik
halfox wrote:
A proč tomu tak je? Není dostatek lidí ochotných dělat lokace?
Predevsim se ted urputne paralelne dela na dalsi verzi, takze opravy soucasneho modulu resi min lidi.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 22:20 18. Sep 2011
by halfox
Rejty wrote:
halfox wrote:A proč tomu tak je? Není dostatek lidí ochotných dělat lokace?
Budeme rádi za každou pomoc. Přihlaš se Daanrimu a on ti nějakou práci na lokacích zadá.
Pokusím se až bude víc volna, abych stíhal obojí, pařit i zkoušet uhnětat nějakou lokaci :D :wink:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 08:11 23. Sep 2011
by Narsith
Mam jen maly dotazeček..kdy bude a jestli bude upraveno to "vytečne a velmi motivujici" rozdělovani expu v partě za zabite potvurky? Dam přikald..za kameneho obra na 16 lvl jsem dostaval max 60xp a ve dvouch na stejnych lvl s bidou 18xp. Opravdu velika motivace k tvořeni part. :-/ :wall:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 08:33 23. Sep 2011
by -RoF-
Narsith wrote:Mam jen maly dotazeček..kdy bude a jestli bude upraveno to "vytečne a velmi motivujici" rozdělovani expu v partě za zabite potvurky? Dam přikald..za kameneho obra na 16 lvl jsem dostaval max 60xp a ve dvouch na stejnych lvl s bidou 18xp. Opravdu velika motivace k tvořeni part. :-/ :wall:
A ty svým přístupem a stylem psaní dáváš velkou motivaci WB, aby se tomu věnoval :roll:

Tohle je o lidech. Expení v partě není jen o těch expech, ale o zábavě. Je větší zábava jít s někým než sám. Když jdeš sám a umřeš, tak ztratíš víc xp, než když jdeš v partě a tak dále.
Já osobně s Arii když jsem chodival expit na NPC, tak jsem míval kolem 6-20xp a to už od 15lvlu a nevadilo mi to.

Spíš jde o to možná změnit některé dungy, aby to někdo sám neprošel, ale museli být aspon dva nebo tři. Stačí k tomu jen pár pák a dveře.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:43 23. Sep 2011
by kucik
Ano bude to opravene. Potrebuju, aby mi nekdo otestoval vypocty, abysme nasli chybu.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 15:09 23. Sep 2011
by Narsith
kucik wrote:Ano bude to opravene. Potrebuju, aby mi nekdo otestoval vypocty, abysme nasli chybu.
Děukju za odpověd :)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 09:35 26. Sep 2011
by klobouk
Téma: knížečka, co se dá systémově číst a listovat v ní.
Fakt to má fungovat tak, že co čte čtenář vidí všichni kolem? Jestli je to záměr, pak ok, ale jde ji číst i nějak tak, aby to čtenář neviděl (krom zavřít se na záchodě)?

Být to na mě, docela bych ten rozhovor předělal na soukromý a případně tam ke každému listu dal volbu "přečíst nahlas", což by za postavu řeklo nahlas text a to bez těch informací o listu, názvu knihy, autorovi a tak - jen text.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 09:46 26. Sep 2011
by Molly23
No a také rozumnější listování než další a předešlý list. Ona ta stostránková kniha jde pak blbě číst :)