Page 12 of 12

Re: Quest sessions

Posted: 11:39 12. Apr 2012
by KaTo
Taky "válkychtivci" můžou vyhlásit válku Podtemnu. Jen mi není jasné, kde seberete armádu.
Na druhou stranu se dá víc než čekat, že dole se droowé na vás těší s otevřenou náručí je jasný :twisted: .
P.S.
Můžete zkusit naverbovat trpaslíky! :twisted: :twisted: :twisted:

Re: Quest sessions

Posted: 09:33 13. Apr 2012
by Prasokralik
J.F.Payne wrote:Šermířka sloužící Juaně, co se žene do války... Jestli oan si ta Vil nevybrala blbýho patrona! :))
taky už to na ní nechává pomalu následky.... víš jak knír, polské pozdravy a tak... a pak že shapeshifting je jen záležitost druidů