Re: Quest sessions
Posted: 11:39 12. Apr 2012
Taky "válkychtivci" můžou vyhlásit válku Podtemnu. Jen mi není jasné, kde seberete armádu.
Na druhou stranu se dá víc než čekat, že dole se droowé na vás těší s otevřenou náručí je jasný
.
P.S.
Můžete zkusit naverbovat trpaslíky!

Na druhou stranu se dá víc než čekat, že dole se droowé na vás těší s otevřenou náručí je jasný
P.S.
Můžete zkusit naverbovat trpaslíky!