Page 12 of 14
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 16:44 20. Nov 2011
by Molly23
Sendys se kamsi vytratil

bůhví... Jen prosím! Už ne příště do takového podniku. Ty jídelní orgie byli neskutečné! A lezli taky do peněz

. Ale jinak podařené! Moc se těším na fotečky a hlavně na Bahnákovi nahrávku.
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 17:00 20. Nov 2011
by Derken-
No.. já se na tu nahrávku radši netěšim

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 17:35 20. Nov 2011
by -darkvision-
Tam beztak budou slyšet jen dva drowové a jeden bahnák

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 18:33 20. Nov 2011
by Narsith
Fajn srazik..dufam že všichni dorazili do svych doupat v pohodě a ve zdravi
PS.Senydys mazal domu

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 18:37 20. Nov 2011
by Rejty
Sraz byl fajn, jsem utahanej jako vždy.

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 18:45 20. Nov 2011
by sendys
-darkvision- wrote:Hej sraz bezvadný, jsem příjemně unavenej ..
jen malá technická, viděl někdo od té druhé ranní sendyse?

ja sem hral na skovku !!!! ha vyhral jsem nenasli me

:-D
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 18:52 20. Nov 2011
by marii
Jestli te vubec hledali))))
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 18:53 20. Nov 2011
by Rejty
marii wrote:Jestli te vubec hledali))))
Tebe jsme hledali a ty nikde!
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 18:55 20. Nov 2011
by marii
Rejty wrote:marii wrote:Jestli te vubec hledali))))
Tebe jsme hledali a ty nikde!
Nemoc řádí..
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 19:31 20. Nov 2011
by Braenn
Díky za sraz, ráda jsem poznala nové tváře.
Fotky budou snad zítra, leč bohužel nahrávka je nepoužitelná, protože jedný rozeznatelný je tam Bahňák, zbytek hlasů nejde dešifrovat:(
Ale vyniká hláška "Každý kdo byl s DM ve strip klubu už je taky DM!"
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 23:39 20. Nov 2011
by Shaman88
Hmmm.... 22:35 shaman dorazil domů...
Sraz byl fajn, pohodička

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 23:53 20. Nov 2011
by Molly23
Braenn wrote:Díky za sraz, ráda jsem poznala nové tváře.
Fotky budou snad zítra, leč bohužel nahrávka je nepoužitelná, protože jedný rozeznatelný je tam Bahňák, zbytek hlasů nejde dešifrovat:(
Ale vyniká hláška "Každý kdo byl s DM ve strip klubu už je taky DM!"
Beztak tu nahrávku chceme

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 03:01 21. Nov 2011
by J.F.Payne
Škoda že jsem nebyl!
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 05:01 24. Nov 2011
by Bahnak
Tak něco málo ze mlejnku aneb konečně jsem to z toho foťáku od Braenn dostal:
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 05:05 24. Nov 2011
by Bahnak
A ještě nášup: