Page 12 of 17
Re: SWTOR
Posted: 23:26 22. Sep 2012
by Prasokralik
¨Já pandy nehraju, zásadně gay... pardon blood elfy
Re: SWTOR
Posted: 23:55 22. Sep 2012
by KaTo
Prasokralik wrote:¨Já pandy nehraju, zásadně gay... pardon blood elfy
..hoď sem odkaz na WoWarmory, ať se tou zrůdností pokochám

.
Re: SWTOR
Posted: 00:25 23. Sep 2012
by Prasokralik
KaTo wrote:Prasokralik wrote:¨Já pandy nehraju, zásadně gay... pardon blood elfy
..hoď sem odkaz na WoWarmory, ať se tou zrůdností pokochám

.
smůla před pěti minutama jsem zabil death winga a padl mi nový meč

ale zkusím najít
tak tady
http://eu.battle.net/wow/en/item/72866
ale není to ono, ve hře se to různě vlní a kroutí, jako správné chapadlo
Re: SWTOR
Posted: 12:30 23. Sep 2012
by Bruciacullo
Mám rád imperial agenty... obzvláště když se jejich hlava houpe v pytli u mého pasu...

Re: SWTOR
Posted: 18:47 07. Oct 2012
by Molly23
HA! Já můžu chodit PVP v trialu! Hustý

tak to můžu nahánět Valor s Vil hehehehe
Re: SWTOR
Posted: 19:23 07. Oct 2012
by kokosak
akorát, že valor je maximálně tvůj level

Re: SWTOR
Posted: 19:36 07. Oct 2012
by Molly23
To je jedno! Naženu ho aspon na patnáct! Co to určuje vlastně?
Re: SWTOR
Posted: 09:59 08. Oct 2012
by Molly23
Tak jsem dotáhl druhý char (ze sedmi) na 15 lvl... Sith Jaggernauta... cyborga.
Re: SWTOR
Posted: 10:02 08. Oct 2012
by Nalkanar
Je to jen mnou, nebo je temná strana záživnější?

Re: SWTOR
Posted: 10:05 08. Oct 2012
by Molly23
Jako nevím no

mě to za ní taky baví víc. Ale co se týče PVP tak furt prohrávám...

Re: SWTOR
Posted: 20:00 08. Oct 2012
by kokosak
Molly23 wrote:To je jedno! Naženu ho aspon na patnáct! Co to určuje vlastně?
Nic

Jediná důležitá hodnota je 40, to abys moh kupovat Ranked warzone commendations.
Re: SWTOR
Posted: 20:01 08. Oct 2012
by kokosak
Nalkanar wrote:Je to jen mnou, nebo je temná strana záživnější?

Je to jen tebou

Přijde mi, že na temný straně nemáš morální dilemata. Buď hraješ na sebe (temný body), nebo na Impérium (světlý body). To na světlý straně vlastně pořád řešíš, jestli neudělat malý zlo pro větší dobro (temný body), nebo budeš pevnej v principech, ale zase to poděláš z dlouhodobějšího hlediska (světlý body).
Re: SWTOR
Posted: 20:03 08. Oct 2012
by Nalkanar
Anebo to je těmi 15ti lvly.
Re: SWTOR
Posted: 07:00 09. Oct 2012
by Molly23
Re: SWTOR
Posted: 19:53 09. Oct 2012
by Nalkanar
kokosak wrote:Nalkanar wrote:Je to jen mnou, nebo je temná strana záživnější?

Je to jen tebou

Přijde mi, že na temný straně nemáš morální dilemata. Buď hraješ na sebe (temný body), nebo na Impérium (světlý body). To na světlý straně vlastně pořád řešíš, jestli neudělat malý zlo pro větší dobro (temný body), nebo budeš pevnej v principech, ale zase to poděláš z dlouhodobějšího hlediska (světlý body).
Tak jsem rozjel Jedi Consulara. Musím uznat, že je to asi přecijen lepší, než Jedi Knight. Ale stejně ... principielně je to na obou stranách stejně - buď se řídíte osobními pravidly a zásadami (jedi dobré body, sith záporné body), anebo jedete na svojí organizaci a její lepší přežití (jedi špatné body, sith dobré body). A myslím že velikost morálního dilematu je u Jedie jen umělě vystupňována tím nutkáním "jsem Jedi, musím najít to, co přinese více dobra". I sith může mít své problémy, pokud ho nehrajete jako automatického psychopata a berete vždy jen rozhodnutí s temnými body.
