Page 12 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 10:51 14. Mar 2012
by Braenn
Ha! Těš se KVčko, příští střelu ti vypálím rovnou do toho kolečka na pásech. Běda jestli to nebude fungovat.

Re: World of Tanks

Posted: 11:16 14. Mar 2012
by -RoF-
Braenn wrote:Ha! Těš se KVčko, příští střelu ti vypálím rovnou do toho kolečka na pásech. Běda jestli to nebude fungovat.
Jo a nebo do zadečku :D :roll:
Jinak to velké KV má slabinu i na věži zezadu a nebo vzadu z boku na věži.
A jinak dle obrázků zepředu a zezadu, ale vesměs na přední průstřel je třeba stíhač s vysokou penetrací.
Vím třeba že s trojkovým Marderem jsem mu ubíral za zásahy zepředu kolem 100hp.

Re: World of Tanks

Posted: 11:23 14. Mar 2012
by -RoF-
A dobrá věc na porovnání své užitečnosti ve WoT, je tohle http://wot-news.com/stat/calc/en
Napíšete váš nick a spočítá vám to průměrný počet zničení tanků za jednu bitvu, zranění, objevení, obránce a nebo útočníka a pak průměrný lvl vašich tanků

A nakonec Efficiency rating, Braenn je na tom vcelku dost dobře :).

Re: World of Tanks

Posted: 12:51 14. Mar 2012
by Fryn
-RoF- wrote:... Jinak včera jsem nainstaloval ten nový patch (ikdyž jsem nějak nepostřehl co změnilo), chvílu jsem s trápil s instalací lepších zaměřovačů, ale nakonec to šlo ...
To je jen předpatch, který hlavně upravoval systém souborů a tak, to hlavní (0.7.2) se pořád ještě testuje a bude k dispozici myslím až koncem března.
Braenn wrote:Ha! Těš se KVčko, příští střelu ti vypálím rovnou do toho kolečka na pásech. Běda jestli to nebude fungovat.
Tak fungovat bude určitě, ale "pouze" mu tím sundáš pásy, na nějaké extra poškození to není. S kanónem který na to nemá penetraci se prostě musíš smířit s tím, že těžce obrněné tanky jen tak neprostřelíš, maximálně poškodíš nějaký modul (motor, hlaveň ...) nebo vyřadíš někoho z posádky, což taky může pěkně zavařit.

Re: World of Tanks

Posted: 14:59 14. Mar 2012
by Molly23
Já prostě ty staty na tý stránce nevidím.... mě to neukazuje :(

Re: World of Tanks

Posted: 15:45 14. Mar 2012
by -RoF-
Molly23 wrote:Já prostě ty staty na tý stránce nevidím.... mě to neukazuje :(
To bude asi očima, nebo máš něco v prohlížeči zakázané, mě to tebe našlo jednoduše ;). Viz obrázek

Re: World of Tanks

Posted: 17:30 14. Mar 2012
by Molly23
Landkreuzer P. 1000 Ratte

to chci!!! To by byla asi tak ale 15. třída :D
Image

Image

Re: World of Tanks

Posted: 17:39 14. Mar 2012
by Nalkanar
To mi připomání UT 2003 - tam byl v nějaké mapě takový mega tank, nalezli jsme tam tři a byla to ultimátní zbraň. :lol:

Re: World of Tanks

Posted: 08:39 15. Mar 2012
by -RoF-
Včera dobrá bitva, hraju za ISU-152, celkem se daří a pak naše tanky začnou vybuchovat, no dopadlo to tak, že jsem zůstal asi s 600hp proti třem tankům, Tiger, PZ III/IV a KV-1S, no ještě že dva z nich byli zranění, dal jsem to :D. Jen to čekání z kterého křoví vylezou bylo drsné :twisted:

Re: World of Tanks

Posted: 21:30 15. Mar 2012
by -RoF-
Zase nějaká akce, hmm asi si koupím nějaké místo v garáži na tanky. :roll:

http://worldoftanks.eu/news/1609-3rd-march-special/

Re: World of Tanks

Posted: 23:53 15. Mar 2012
by Molly23
A já si zažádal o přístup do bety na World of Planes... no uvidíme jak moc to je spackaný... :(

Re: World of Tanks

Posted: 10:06 16. Mar 2012
by -RoF-
Molly23 wrote:A já si zažádal o přístup do bety na World of Planes... no uvidíme jak moc to je spackaný... :(
Jo uvidíš, jestli tě vůbec přijmou, co jsem četl, tak si vybírají :).

Jinak jsem si říkal že na WoT, by se mohly asi dělat psychotesty, jestli je hráč způsobilý k hraní :D.
Občas ty individua :). Včera KV zablokovali dva hráči s Leopardem a Pz38, ten jim píše, že se nemůže hnout, pak je oba odstřelil a samozřejmě KV zase někdo z našeho týmu sejmul za team kill. Tak jsem si říkal super o 3 tanky mín a pak se nedá divit, že jsem v obraně sám :D :D :D

Re: World of Tanks

Posted: 10:23 16. Mar 2012
by Molly23
no uvidíme nooo... abych zapadal do cílové skupiny.

Re: World of Tanks

Posted: 19:12 16. Mar 2012
by Prasokralik
máte udělat premade team cyhtráci, pak si nemusíte ztěžovat na pug hráče

Re: World of Tanks

Posted: 23:03 16. Mar 2012
by Molly23
Tak jsem učinil důležitý objev. World of Planes a World of Warplanes jsou dvě různé hry!!! Nás bude zajímat asi World of Warplanes, páč se čeká že vyjde dřív a je to od tvůrců tančíků. I zde jsem vyplnil dotazníček a doufám že mě pustí do testu. Jenže!!! Mám první nepříjemné zkušenosti z videí co jsou na stránkách. Bf-109G má špatně udělaný čumák, který byl pro tuto řadu dost typický, na videu je Bf-109F. F4U Corsair má také jinak udělanou kabinu, možná to je něco jako základní věž u tanku, nebo prostě pokažený návrh... no... uvidíme. Bojim bojim...

Další věcí jsou stromečky. Němci mají stíhače a těžké stíhače, rusové stíhače a bitevníky (na pozemní cíle), amíci stíhače a palubní stíhače (letadlovky)... mrzí mě, že jsou vynechány bombardéry!!!

ZDE odkaz: http://eu.worldofwarplanes.com/