Page 12 of 28
Re: World of Planes
Posted: 22:36 20. Jul 2013
by slencak
-darkvision- wrote:Tak zejtra vecer budu na pc, po osmy pak tmuzem dat mollysaku, uz mam ctyrkove stihace a zjistil jsem ze kazde letadlo se da vylepsovat, tedy posadka. Hned se pak lita lip

Hlavně si dej pozor na tohle ušáku
Taky pozor jak cvičíte osádku letadla na daném slotu, jakmile letadlo vyměníte za ,,lepší" nebo jiné, zůstane vám tam posádka cvičená na původní letoun. Z toho plyne , že nenacpu bombarder na slot po stíhačce. Kdyžtak mě opravte.
Asi je nereálné , že by ve hře byla možnost hrát aktivní pozemní jednotku, loď i letadlo

(až rozjedou armádu a loďstvo)
Re: World of Planes
Posted: 00:47 21. Jul 2013
by Molly23
Kdoví!

abych neměl na leteckém stíhačovi nasazený tank!
Re: World of Planes
Posted: 07:53 21. Jul 2013
by Diemo
Slencak hraje taky jo
Poslete mi kdyztak nicky

Re: World of Planes
Posted: 11:34 21. Jul 2013
by -darkvision-
Darkvision
Re: World of Planes
Posted: 12:51 21. Jul 2013
by slencak
-darkvision- wrote:Darkvision
Kašli na něj Dárku

kdyby nebyl lemra tak si je tu dohledá

Už máte někdo těch 10 vítězství?
Re: World of Planes
Posted: 12:59 21. Jul 2013
by Molly23
ještě jsem nezačal jinak Missak
Re: World of Planes
Posted: 13:48 21. Jul 2013
by Molly23
Tak pánové, já to asi dneska neodlítám. Notas má zase horečku...
Re: World of Planes
Posted: 13:55 21. Jul 2013
by -darkvision-
slencak wrote:-darkvision- wrote:Darkvision
Kašli na něj Dárku

kdyby nebyl lemra tak si je tu dohledá

Už máte někdo těch 10 vítězství?
Noo ja budu nejdriv na pc az po osme vecerni. Tak snad to do pulnoci stihnu

Re: World of Planes
Posted: 15:24 21. Jul 2013
by slencak
vzteklejbobr
Re: World of Planes
Posted: 18:50 21. Jul 2013
by slencak
A nechci vám kazit náladu,ale podle mě je to výhry po sobě
3=50gp
5=100
10=300
Nesmí v tom být prohra.
Re: World of Planes
Posted: 21:43 21. Jul 2013
by mandos
No teda nevím zkoušel jsem war thunder i wowp a ten wowp mi přijde mnohem reálnější aspoň co se fyziky týče. V tom war thunderu se ty letadla chovaj dost hloupě. Fighter se naklání uplně nezávisle na čemkoliv, roll se dělá klávesou, při otáčení toho dosáhnout nejde...nejsem sice zkušenej aviatik ale přijde mi to jak obyčejný shooter jen z pohledu letadla, ne simulátor. Ale možná sem něco přehlíd.
Re: World of Planes
Posted: 23:25 21. Jul 2013
by Molly23
mandos wrote:No teda nevím zkoušel jsem war thunder i wowp a ten wowp mi přijde mnohem reálnější aspoň co se fyziky týče. V tom war thunderu se ty letadla chovaj dost hloupě. Fighter se naklání uplně nezávisle na čemkoliv, roll se dělá klávesou, při otáčení toho dosáhnout nejde...nejsem sice zkušenej aviatik ale přijde mi to jak obyčejný shooter jen z pohledu letadla, ne simulátor. Ale možná sem něco přehlíd.
Ted jsem nějak nepochopil co je špatně? Stíhač se naklání na jednu stranu, to dělá tah motoru. Roll klávesou, to je asi chyba nastavení, lítáš s joystickem? Neprohodil jsi názvy her? Řídil jsi někdy letadlo?

Re: World of Planes
Posted: 00:28 22. Jul 2013
by mandos
Joystic nepoužívám porotože momentálně žádný nemám v řecku takže klávesnici a myš. Jde mi o to že z náklonu nemůžu přejít třeba do výkrutu (roll) protože to systém nedovolí musím použít klávesku a to mi pak to letadlo udělá výkrut prostě samo od sebe jakoby nic. A cokoliv to letadlo dělá na mě prostě působí dojmem že se nemusim vůbec snažit u toho WoWP to tahám jak blázen když chci aby to letadlo udělalo třeba barelovej výkrut nebo looping.
Ne letadlo jsem nikdy neřídil ale pár simulátorů jsem už hrál. Při náklonu by na ty křídla měl působit nějakej odpor a zatim se ten dvouplošňák položí na bok během nula nula nic času a ještě to vypadá děsně komicky
Edit PS: Nechci tu hru nějak vyloženě pošpiňovat nebo tak, jak říkám nejsem "zkušenej aviatik" a vim že zrovna s tebou se hádat o letadlech není to pravý, jen píšu jak tu hru cejtim když tu byla řeč o rozdílu mezi těma hrama.
Re: World of Planes
Posted: 06:23 22. Jul 2013
by Diemo
Je to o nastaveni, doporucuju si to prendat na klavesy, ktery ti budou vyhovovat a pak je to ok....To WoP je nerealny a po tydnu hrani te to prestane bavit.
Re: World of Planes
Posted: 07:38 22. Jul 2013
by Molly23
Já si nemůžu pomoct, ale já se ted už u vás fakt nevyznám o jaké hře se to vlastně bavíte
Mě přijde, že mi Mandos popisuje WoWp a mluví o tom jako o Warthunderu

. Ve WoWp mě hra taky nenechala udělat žádný extra manévr. Navíc když jsem tam letadlo položil na bok a neztratilo vztlak
Zase Diemo asi chtěl napsat WoWp a místo toho napsal WoP (tedy Warthunder).
Jinak já jsem Warthunder na myšoklávesnici nikdy nehrál. Hraji to na joysticku a nemám s realističností žádný problém. Jasně, měl bych výhrady i na něj. Třeba zvuky zbraní! Ty jsou úplně strašné (Vůbec nekorespondují s realitou), stopovky jsou taky nesmyslné. Oni prostě z každého náboje udělali stopovku, přitom v reálu se používala snad každá pátá a na konci zásobníků několik za sebou, aby člověk věděl. Někdy se dokonce nepoužívala žádná, protože stopovky prozrazovali útočníka.
A k tomu ovládání. Řízení jde více ztuha, musíš brát zřetel na G, držet letadlo v kurzu, protože krouťák motoru, existuje tu slovo vztlak

, systém poškození letounu. A jestli lítáš na dvouplošníku tak se fakt nediv, že je obratný. To by jsi čuměl čeho jsou dvouplošníky schopný se svým přebytkem vztlaku. Trpí pak ale zase rychlostí.
Pro ukázku Tiger Moth vyvinutý v roce 1931
http://www.youtube.com/watch?v=oHhzIgbBjJ4