Page 12 of 66

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 22:29 09. Jun 2012
by Amber
Najděte 10 rozdílů:

Image

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 22:45 09. Jun 2012
by J.F.Payne
Padlý paladin:

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 17:46 10. Jun 2012
by Absinthorix
Amber wrote:Najděte 10 rozdílů:
Před setkáním s paladinem?
Image
Po koupeli?
Image
Závěr příběhu?

Image

aneb...

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 23:28 10. Jun 2012
by Amber
Z karathských dílen :)

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 23:32 10. Jun 2012
by Absinthorix
Před koupelí...
Image
...kolem už poletují Juaniny holubičky

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 23:32 10. Jun 2012
by Amber
Podle originálního názvu nekromantka... ale hezká nekromantka 8)

Image


Edit:
Jarrine, nepoznáš obyčejné krmení holubů? :roll:

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 23:34 10. Jun 2012
by Absinthorix
Tak nekromantka říkáš...
Image

Edit: Herdeg, Juaniny holubice jsou masožravý? Tak to se paladinům začnu vyhýbat na 100 honů a stěhuju postavičku do Gruberiku

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 23:41 10. Jun 2012
by Amber
No jasně :mrgreen:
To máš tak... "Jé pane inkvizitore, ty lebky tady už byly, vážně! Co? Ne, nic se tam nepohnulo..."

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 23:47 10. Jun 2012
by J.F.Payne

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 23:51 10. Jun 2012
by Absinthorix
Amber wrote:No jasně :mrgreen:
To máš tak... "Jé pane inkvizitore, ty lebky tady už byly, vážně! Co? Ne, nic se tam nepohnulo..."

Image
Já ti věřím, ale můj meč ti nevěří...

Image

Edit:
Nestyď se poslat pbpBB kód
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 09:03 11. Jun 2012
by -RoF-
Proč já ty obrázky dával do pokecu a ne sem? :D :roll: :roll:


Pořídíme Azhaelovi ženskou a bude klid, ta ho začne dirigovat a on radši uteče do jiné sféry :D :twisted:

Image

MŇAU! Jen není poznat jestli je to mnaukolín a nebo mnaukolína :)
Image
Amber wrote:
-RoF- wrote:Pořídíme Azhaelovi ženskou a bude klid, ta ho začne dirigovat a on radši uteče do jiné sféry :D :twisted:
Myslíš tím pořídit mu Ariu, ne? Soudě podle obrázku... :P :D
Nééé brrr neblázni, myslel jsem tieflingu dle obrázku přecee :P

A hmm sympatická slečna SMRT
Image

Jinak k těm mrtvým, ikdyž ten kůň je zajimavý s osmi nohama :D

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 10:52 11. Jun 2012
by Amber
Z ptačí perspektivy:
:idea:

Image --- Image --- Image --- Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 14:48 11. Jun 2012
by Absinthorix
Žádné nahotinky kromě jedné - to se musí napravit!

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 15:05 11. Jun 2012
by Amber
Nahotinky je příliš snadné najít, měl bys ocenit, když se tu objeví i něco jiného :P
Tu máš *pohazuje mu obrázek*

Image

Jen trochu jiné rozmístění a máme tu Racka:
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 18:06 11. Jun 2012
by Prasokralik
Absinthorix wrote:Žádné nahotinky kromě jedné - to se musí napravit!

Image
by jí umrz zadek na tom sněhu