Page 12 of 21
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 15:04 10. Jun 2013
by J.F.Payne
Aha, no já myslel, že je můj pohled na paladinství za ta léta natolik provařenej (a natolik často terčem obzvláště vašich úsměšků a vtipů), že bude jasný, že Lancela za paladina fakt nepovažuju. Ale OK, no, jestli vám teda nestačí ani dodatečný vysvětlení... musím s vámi zacházet jako s Pavlem Urbanem. Ano. Máte pravdu.
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 15:08 10. Jun 2013
by KaTo
J.F.Payne wrote:...jako s Pavlem Urbanem. Ano. Máte pravdu.
...proboha, nemusíš psát barevně a citovat každou větu zvlášť! Tohle si na svědomí vzít nechci! Btw - co se s náma bavit jako s CM?

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 15:17 10. Jun 2013
by Molly23
A co Brienne? Ta se na paladina nehodí? Podle mě je tomu dost blízko! Hrozně jí fandím!
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 15:19 10. Jun 2013
by pavad
J.F.Payne wrote:Nalkanar wrote:Je zajímavé, že Joník Sněžík nesplňuje paladinství pro Joníka F. Payníka v tom, že si vrznul s jednou seveřankou.
Nicméně Lancel, jeho paladinský vzor (zdá se), může obskakovat vlastní sestřenku, která je navíc tehnicky vzato zadaná.
Čili paladin podle Jona - incest ok, sex před svatbou není ok.
Jseš trochu vedle, Nalku, Lancel rozhodně není nějaký paladinský ideál. Ale v settingu GoT mají k paladinům nejblíže příslušníci toho řádu Warrior´s sons, alespoň konceptuálně. Jakou budou mít v knihách úlohu netuším, třeba to budou nejhorší vraždící fanatici

)
Lechtac paladinem!
Zduvodneni: Mel sve nazory - stal si za nimi - siril viru v Pana sveho (=mamon) - pro svou viru zemrel (pro mistni: "zmizel pod hladinou").
KaTo wrote:J.F.Payne wrote:...jako s Pavlem Urbanem. Ano. Máte pravdu.
...proboha, nemusíš psát barevně a citovat každou větu zvlášť! Tohle si na svědomí vzít nechci! Btw - co se s náma bavit jako s CM?

Tak tenhle neznam. Ale pamatuji si na Michelle z "Halo halo" - jiste to nebudes ani jednou opakovat!
edit: Preklep.
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 15:24 10. Jun 2013
by Absinthorix
Tuhle diskuzi by si měl přečíst sám Martin, aby napsal dalších 50 kapitol, kde vyvrátí kladné stránky kladných postav a vyzdvihne paladinskou povahu Ramsaye (Sněha) Boltona aby tím završil tuto plodnou diskuzi
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 22:19 10. Jun 2013
by Braenn
Molly23 wrote:A co Brienne? Ta se na paladina nehodí? Podle mě je tomu dost blízko! Hrozně jí fandím!
A kde je tam ta víra?
Já jí taky docela fandím, ty kapitoly s ní a Jamiem mě hodně bavily. Jenže oblíbit si nějakou postavu tak, že se k tomu nahlas přiznáte, to nebývá u Martina moc šťastné. I když, Arya a Tyrion se zatím drží!
P.S. Kucik - bylo to uzákoněno na koncilu někdy v půlce dvanáctého.
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 22:24 10. Jun 2013
by Molly23
No ale rozhodně patří mezi ty nejrytířštější postavy

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 22:27 10. Jun 2013
by Braenn
Molly23 wrote:No ale rozhodně patří mezi ty nejrytířštější postavy

To jo! A o to víc se o ni bojím, i když ona si to vynahrazuje zjevem. Je sice hodná, ale ošklivá, to by mohla vydržet.
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 22:33 10. Jun 2013
by kokosak
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 22:56 10. Jun 2013
by kucik
Braenn wrote:Molly23 wrote:A co Brienne? Ta se na paladina nehodí? Podle mě je tomu dost blízko! Hrozně jí fandím!
A kde je tam ta víra?
Já jí taky docela fandím, ty kapitoly s ní a Jamiem mě hodně bavily. Jenže oblíbit si nějakou postavu tak, že se k tomu nahlas přiznáte, to nebývá u Martina moc šťastné. I když, Arya a Tyrion se zatím drží!
P.S. Kucik - bylo to uzákoněno na koncilu někdy v půlce dvanáctého.
Nj, ja a datumy.
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 02:03 11. Jun 2013
by Absinthorix
Braenn wrote:Molly23 wrote:No ale rozhodně patří mezi ty nejrytířštější postavy

To jo! A o to víc se o ni bojím, i když ona si to vynahrazuje zjevem. Je sice hodná, ale ošklivá, to by mohla vydržet.
No nevypadalo to s ní zrovna zlatě naposled...
A stejně je Ramsay paladin inkognito
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 02:34 11. Jun 2013
by Prasokralik
Když je můj oblíbenec Jofrey, je taky špatně říkat to nahlas?

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 04:53 11. Jun 2013
by J.F.Payne
Vůbec ne! Jen škoda že nemá dlouháho trvání...
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 07:17 11. Jun 2013
by KaTo
Absinthorix wrote:Braenn wrote:Molly23 wrote:No ale rozhodně patří mezi ty nejrytířštější postavy

To jo! A o to víc se o ni bojím, i když ona si to vynahrazuje zjevem. Je sice hodná, ale ošklivá, to by mohla vydržet.
No nevypadalo to s ní zrovna zlatě naposled...
A dokonce by mohla projít Jonovým výběrem na paladina - s pravděpodobností hraničí jistotou se nevyspí s žádnou zrzkou (dost možná ani s žádnou ženskou

). Mým výběrem "trouby" prošla

. To jsou už dva hlasy "pro

".
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 07:38 11. Jun 2013
by Krysak
Braenn wrote:Molly23 wrote:No ale rozhodně patří mezi ty nejrytířštější postavy

To jo! A o to víc se o ni bojím, i když ona si to vynahrazuje zjevem. Je sice hodná, ale ošklivá, to by mohla vydržet.
1. Nenalíčená neznamená ošklivá.
2. Vysoká neznamená ošklivá.
3. Silná neznamená ošklivá.
Minimálně ve fimu má výbornou postavu, žádnou pomerančovou kůži, čumáček ucházející. Celkově je vzhledově nadprůměrná...... , četla jsi knihu na rozdíl ode mne, nebo kde je zakopanej veveřák?