Page 12 of 15

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 03:29 08. Nov 2012
by innfra
Aulus wrote:Ve dvě ráno zase odkope peřinu a zapne komp, uvidíte. :mrgreen: To máme totiž špičku a v noci ho přeci nikdo neuvidí, jak to shazuje, páč je tma!!!
On tu neni! Já tu čekám ve dvě ráno s Goranem a ono nic :lol:
Škoda že jsem se to dozvěděl tak pozdě, že sem psal, jinak bych trolil taky :wall:

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 07:48 08. Nov 2012
by Bruciacullo
furt tu neni? uz by mel pomale vstavat do skoly bude sedm...

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 07:51 08. Nov 2012
by Shaman88
Gali nemáš přehled kdy začal psát o těch 24 hodinách?
Byl jsem si uz koupit popcorn....

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 08:05 08. Nov 2012
by karolina
18:39 to tam je :D

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 08:10 08. Nov 2012
by Bruciacullo
tak to mame jeste hafo casu.. snad to stihnu prednaska mi konci 17:30...

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 10:09 08. Nov 2012
by Jachym
Snad tu nejsem jediný kdo pamatuje ten velký a neuvěřitelně drtivý útok na Thálii asi před 5-6 rokama. To byla ještě stará Ivory s kruhovým ohništěm kde se muselo přikládat celou noc aby oheň hořel , to jsem ještě na tkalcovském stavu vyráběl obvazy . Tenkráte spadli všechny postavy o několik lvlů dolů - kraft byl kompletně zasažen a smazán - všichni neuměli nic. Server několik dní vůbec nekomunikoval. Po té se pak dělalo i nové forum to staré se smazalo .
Nechtěl bych to znovu zažít. Doufám že jsou admíni připraveni na jakýkoli útok. Především je nutné podívat se na staré zálohy jestli už nejsou infikovány , aby se nezjistilo že nejčerstvější zdravá záloha je z 30.7.2012 . Hráčům poradím nadělat si screeny se svou postavou kde je vidět počet expů - aby to šlo vrátit. I když podle rétoriky kterou tu sleduji , si myslím že nepůjde o tak závažný a promyšlený útok jako tenkráte - tenkrát to byl jako blesk z čistého nebe - žadné kecy jen tma.
Topic který tu čtu mi velmi nápadně někoho nebo něco připomíná - myslím že něco takového jsem už četl na Kandelábrii 2 . Tam se ale nic nestalo ! Nic nenásledovalo.
Doufám až věřím že admíni zde jsou ve střehu .

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 10:11 08. Nov 2012
by Bruciacullo
nekaž legraci važnejma řečma :)))))))))

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 10:30 08. Nov 2012
by Pajule
Tu dobu temna si pamatuju...Hodně hráčů bylo v ulicích v křečich a křičelo :D Rejty tam pobíhal a volal, že je bůh

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 12:00 08. Nov 2012
by Snekoun
Jachym wrote:Topic který tu čtu mi velmi nápadně někoho nebo něco připomíná - myslím že něco takového jsem už četl na Kandelábrii 2 . Tam se ale nic nestalo ! Nic nenásledovalo.
Doufám až věřím že admíni zde jsou ve střehu .
Jo to tehdy vyhrožoval kozel co je tady zahradníkem :lol:

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 12:08 08. Nov 2012
by Theogil I
Snekoun wrote:
Jachym wrote:Topic který tu čtu mi velmi nápadně někoho nebo něco připomíná - myslím že něco takového jsem už četl na Kandelábrii 2 . Tam se ale nic nestalo ! Nic nenásledovalo.
Doufám až věřím že admíni zde jsou ve střehu .
Jo to tehdy vyhrožoval kozel co je tady zahradníkem :lol:
Z kozlů jsou odjakživa nejlepčejší zahradníci a z pytláků nejlepčejší hajní. :wink:

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 13:00 08. Nov 2012
by Shaman88
Jachym wrote:Snad tu nejsem jediný kdo pamatuje ten velký a neuvěřitelně drtivý útok na Thálii asi před 5-6 rokama. To byla ještě stará Ivory s kruhovým ohništěm kde se muselo přikládat celou noc aby oheň hořel , to jsem ještě na tkalcovském stavu vyráběl obvazy . Tenkráte spadli všechny postavy o několik lvlů dolů - kraft byl kompletně zasažen a smazán - všichni neuměli nic. Server několik dní vůbec nekomunikoval. Po té se pak dělalo i nové forum to staré se smazalo .
Nechtěl bych to znovu zažít. Doufám že jsou admíni připraveni na jakýkoli útok. Především je nutné podívat se na staré zálohy jestli už nejsou infikovány , aby se nezjistilo že nejčerstvější zdravá záloha je z 30.7.2012 . Hráčům poradím nadělat si screeny se svou postavou kde je vidět počet expů - aby to šlo vrátit. I když podle rétoriky kterou tu sleduji , si myslím že nepůjde o tak závažný a promyšlený útok jako tenkráte - tenkrát to byl jako blesk z čistého nebe - žadné kecy jen tma.
Topic který tu čtu mi velmi nápadně někoho nebo něco připomíná - myslím že něco takového jsem už četl na Kandelábrii 2 . Tam se ale nic nestalo ! Nic nenásledovalo.
Doufám až věřím že admíni zde jsou ve střehu .
Panika není na místě.
V zásadě se předpokládá že je to podobný retard jako tehdy na K2 :) :) :)

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 13:06 08. Nov 2012
by J.F.Payne
Pajule wrote:Tu dobu temna si pamatuju...Hodně hráčů bylo v ulicích v křečich a křičelo :D Rejty tma pobíhal a volal, že je bůh
Haha, to zní jako nějakej apokalyptickej výjev.

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 13:29 08. Nov 2012
by pavad
Molly23 wrote:Se moc nesměj Galli :) to je krutá pravda, mám to doma ještě v deskách i s posudkem Dr. Lose.
http://www.znamylekar.cz/jiri-los/psycholog/praha-8
Nesmis verit vsemu, co je napsane. Ja uz toho napsal - a pulce veci neverim! :)
rosnicka wrote:
J.F.Payne wrote:Shození serveru zapříčiní, že mnozí z nás po čase zažijí reálný sex místo aby ve hře popouštěli uzdu své gay kyber fantazii. Do it, please!
kristova noho nestraš :surprised:
No tak, Rosnicko. Nekaz mistni rozjivene mladezi jeji objevovani tajemna a experimentovani s druhym? stejnym? pohlavim. Az jim bude tolik co me nebo Tobe (soude dle Tvych prispevku nepatris mezi jedince co maji dvojku nebo jednicku jako prvni cislo sveho veku)... Tak se na jiste veci pocnou taktez divat jinak. ;)
Pajule wrote:Tu dobu temna si pamatuju...Hodně hráčů bylo v ulicích v křečich a křičelo :D Rejty tma pobíhal a volal, že je bůh
Opet krasny preklep.

Rejty tma pobihal... Takze chudak Rejty dostal ke svemu jmenu jeste "ótčevstvo" Tma. By me zajimalo ze proc. :D Zase Pajule by mohla mit sve "ótčevstvo" kuprikladu "Psovita" nebo "Konovita". ;)

Nu a Mr. Vorcas/Vocas - videl bych to na urgentni prijem. S oddelenim v Bohnicich spolupracujeme, tak bych mu mohl prislibit, ze se mu jeho telesne tekutiny pokusime na Alzheimrovu (nebo jak se to pise) chorobu proverit. :)

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 14:50 08. Nov 2012
by Pajule
J.F.Payne wrote:
Pajule wrote:Tu dobu temna si pamatuju...Hodně hráčů bylo v ulicích v křečich a křičelo :D Rejty tma pobíhal a volal, že je bůh
Haha, to zní jako nějakej apokalyptickej výjev.
Hh bylo to tak :D vim, že se o tom mluvilo už přetim na srazu u Zacha a to je, hmmm nějakej ten pátek zpátky :D

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 15:00 08. Nov 2012
by J.F.Payne
Tak se mu to podařilo, SHODIL SERVER! Chtěl jsem se teď připojit a nešlo to! A podle všeho se nemůže připojit nikdo! OMG, OMG, co budeme dělat?!

Jinak je teda hodně rafinovaný, že si jako čas útoku zvolil zrovna hodinu, kdy probíhá pravidelnej restart...