Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 22:19 25. Mar 2013
Nejlepší je stejně Shamanův piknik na dece. Chybí jen, aby místo té antény na wifi měl slunečník. 
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Můžu tě ujistit, že tam srdce nemáš...Molly23 wrote: Tak na mé burgrové fotce je fakt mastodontní orb!Asi mám na srdci nějakého ducha!
Já nevím, nikdy jsem se do sebe nekoukalkarolina wrote:Můžu tě ujistit, že tam srdce nemáš...Molly23 wrote: Tak na mé burgrové fotce je fakt mastodontní orb!Asi mám na srdci nějakého ducha!
Nebylo by na škodu okomentovat to, aby i nezasvěcený věděl kdo je kdoRejty wrote:Fotky ze srazu zde (heslo je "thalie"):
http://rejty-plzen.rajce.idnes.cz/Sraz_ ... rezen_2013
http://uloz.to/xX6hKtT/sraz-thalie-brezen-2013-rar
Říkala jsem ti, že nemám na věk odhadkucik wrote:1899? To jsi mi pár let přidala.
1906 Berserk se ženou ; 1917 Kucik a Sorrow ; 1923 Pajky a Kazuko (postava)Amber wrote:Kdyby to pomáhalo! Byla jsem tam a stejně u pár lidí z opačné strany stolu nevím jistě, kdo je kdo.![]()
Jinak, co si vzpomenu, podle čísel fotek: 1895 Fox, 1896 Diemo a Karolina, 1898 Fox + Shaman + Fredy, 1899 Aulus + Amber + Molly + kucik, 1906 Berserk a Fína, 1909 Igor, 1923 Pajky a Igor, 1955 Rejty a Shaman
Zbytek prosím někdo doplňte, netroufám si odhadnout a hlava děravá...
To je Groll, ty pepo. Pepa je přece Pepa http://rejty-plzen.rajce.idnes.cz/Sraz_ ... CN1931.jpg-darkvision- wrote: ten drow je snad pepa48 (fotka 1954)
Já ale nejsem Pepakucik wrote:To je Groll, ty pepo. Pepa je přece Pepa http://rejty-plzen.rajce.idnes.cz/Sraz_ ... CN1931.jpg-darkvision- wrote: ten drow je snad pepa48 (fotka 1954)
A že já vůbec pomáhám s takovou hanebnou činností, jako je identifikace viníků.