Page 12 of 12

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 22:19 25. Mar 2013
by Amber
Nejlepší je stejně Shamanův piknik na dece. Chybí jen, aby místo té antény na wifi měl slunečník. :mrgreen:

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 22:28 25. Mar 2013
by karolina
Molly23 wrote: Tak na mé burgrové fotce je fakt mastodontní orb! :shock: Asi mám na srdci nějakého ducha!
Můžu tě ujistit, že tam srdce nemáš...

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 22:37 25. Mar 2013
by Molly23
karolina wrote:
Molly23 wrote: Tak na mé burgrové fotce je fakt mastodontní orb! :shock: Asi mám na srdci nějakého ducha!
Můžu tě ujistit, že tam srdce nemáš...
Já nevím, nikdy jsem se do sebe nekoukal :(

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 16:15 26. Mar 2013
by Barbar321
Nebylo by na škodu okomentovat to, aby i nezasvěcený věděl kdo je kdo 8)

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 16:18 26. Mar 2013
by Molly23
Příště máš jet! :P

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 16:28 26. Mar 2013
by Amber
Kdyby to pomáhalo! Byla jsem tam a stejně u pár lidí z opačné strany stolu nevím jistě, kdo je kdo. :oops:

Jinak, co si vzpomenu, podle čísel fotek: 1895 Fox, 1896 Diemo a Karolina, 1898 Fox + Shaman + Fredy, 1899 Aulus + Amber + Molly + kucik, 1906 Berserk a Fína, 1909 Igor, 1923 Pajky a Igor, 1955 Rejty a Shaman

Zbytek prosím někdo doplňte, netroufám si odhadnout a hlava děravá... :wall:

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 16:39 26. Mar 2013
by kucik
1899? To jsi mi pár let přidala.

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 16:40 26. Mar 2013
by Amber
kucik wrote:1899? To jsi mi pár let přidala.
Říkala jsem ti, že nemám na věk odhad :P

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 16:53 26. Mar 2013
by -darkvision-
Amber wrote:Kdyby to pomáhalo! Byla jsem tam a stejně u pár lidí z opačné strany stolu nevím jistě, kdo je kdo. :oops:

Jinak, co si vzpomenu, podle čísel fotek: 1895 Fox, 1896 Diemo a Karolina, 1898 Fox + Shaman + Fredy, 1899 Aulus + Amber + Molly + kucik, 1906 Berserk a Fína, 1909 Igor, 1923 Pajky a Igor, 1955 Rejty a Shaman

Zbytek prosím někdo doplňte, netroufám si odhadnout a hlava děravá... :wall:
1906 Berserk se ženou ; 1917 Kucik a Sorrow ; 1923 Pajky a Kazuko (postava)
..a zbytek má hlava dohromady nedá :biggrin: Nicméně tam vidím i jednoho dalšího drowa (Arkenvirr).
Pokad se pletu, opravte mě :oops:
ten drow je snad pepa48 (fotka 1954)

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 17:45 26. Mar 2013
by kucik
-darkvision- wrote: ten drow je snad pepa48 (fotka 1954)
To je Groll, ty pepo. Pepa je přece Pepa http://rejty-plzen.rajce.idnes.cz/Sraz_ ... CN1931.jpg

A že já vůbec pomáhám s takovou hanebnou činností, jako je identifikace viníků.

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013

Posted: 20:41 26. Mar 2013
by -darkvision-
kucik wrote:
-darkvision- wrote: ten drow je snad pepa48 (fotka 1954)
To je Groll, ty pepo. Pepa je přece Pepa http://rejty-plzen.rajce.idnes.cz/Sraz_ ... CN1931.jpg

A že já vůbec pomáhám s takovou hanebnou činností, jako je identifikace viníků.
Já ale nejsem Pepa :lol: