Page 12 of 41

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 18:39 08. May 2013
by Theogil I
Noirdin (Theogil): Lakeville, Pz.Kpfw. 38 (t)
Awadar: Lakeville, T-70

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 10:32 09. May 2013
by kucik
kucik: Chi-Ha, jedno jaká mapa.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 10:43 09. May 2013
by Fryn
Tak na T-70 jsem opravdu zvědavý, zatím jsem ji ve hře tolik nepotkával.

Kuciku, pojedeš i tento ročník ? U Galliho ještě očekávám, že do konce týdne nominuje svůj stroj.

Osm účastníků by sice byl vhodný počet k turnaji, ale vím, že je tady ještě spousta jiných tankistů, kteří se prozatím žádného z "ročníků" neůčastnili nebo těch, kteří se objevovali na těch předešlých. To vás ty trojky ani trochu nelákají ? Na pořízení nejsou zase tak drahé a když to nebude top stroj, tak se nic neděje, jedná se primárně o zábavu (druhý tier který jsem nominoval v předchozím turnaji neměl snad ani 90% posádku a stejně jsem do toho šel).

EDIT: Ok Kuciku, předstihl jsi mě :).

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 11:10 09. May 2013
by Bruciacullo
jde se nekde podivat jake tanky mam v garaži aniž bych musel zapinat hru? :/

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 16:10 09. May 2013
by -darkvision-
Já trojku mám, updatoval jsem hru včera. Ten turnaj bych klidně zkusil - pokud nebudu liché kolo u vozu :biggrin: .. je potřeba něco speciálního k tomu stáhnout?

ps. posádku mám kolem 55% :lol:

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 11:49 12. May 2013
by Fryn
Bruciacullo wrote:jde se nekde podivat jake tanky mam v garaži aniž bych musel zapinat hru? :/
To si nepamatuješ co máš v garáži ? Pokud si nejsi jistý, tak nejlepší způsob pro připomenutí, je shlédnout svůj profil přímo na stránkách WoT. Jinak, čas běží :) .
-darkvision- wrote:Já trojku mám, updatoval jsem hru včera. Ten turnaj bych klidně zkusil - pokud nebudu liché kolo u vozu :biggrin: .. je potřeba něco speciálního k tomu stáhnout?

ps. posádku mám kolem 55% :lol:
Jak už jsem ti psal po tellu, nevidím v tom problém, pokud si stihneš nominovat tank do stanoveného termínu (dnes o půlnoci). Nejlepší by bylo kdyby se s tebou připojilo ještě několik dalších hráčů, ale jak se zdá, po turnajovém zápolení není až takový hlad.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 12:50 12. May 2013
by KaTo
Fryn wrote:...se zdá, po turnajovém zápolení není až takový hlad.
Na to abych věděl, že mě vyklepe kdeco mi stačí náhodní poláci :lol: . To bych raději dal kooperační [s]mapu [/s] rotu/četu s 5tkovými tiery.
edit: [s]oprava[/s]

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 13:05 12. May 2013
by -darkvision-
Já mám jen M3 Stuart . Tak tím bych jel.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 18:45 12. May 2013
by Fryn
Kato: Je to o tom, že si můžou poměřit síly hráči, "kteří se tak nějak znají", narozdíl od anonymních jmen v náhodných bitvách. Samozřejmě, k tomu abych si odzkoušel jak kdo hraje, mi stačí dotyčného pozvat na trénink, ale tím že se jedná o turnaj, to má mnohem zajímavější náboj.
Primárně jde o zábavu, jestli mě někdo v turnaji vyklepne nebo ne, nad tím bych zase tolik nepřemýšlel (pokud někdo extra řeší statistiky, tak při tréninkovém módu se žádné výhry/prohry nepočítají :) ).

Darkvision: Ok, připíšu tě.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 20:35 12. May 2013
by Molly23
Já se bojím, že se tentokrát do finále nedostanu :D

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 21:11 12. May 2013
by Bruciacullo
Pz. Kpfw. I Ausf. C mapa je mi jedno

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 15:01 13. May 2013
by Fryn
Třetí Thalijský turnaj je dneškem tedy oficiálně odstartován. Mapou pro tento ročník byl celkem bezkonkurenčně zvolen Lakeville.

Vzhledem k počtu účastníků se muselo opět přistoupit k určitým úpravám v turnajovém stromu. Takže divokou kartu tentokrát získává Molly (když ne do finále, tak do druhého kola se myslím dostaneš vcelku bezpecně :) ), dále zápas Darkvision vs Klobouk je hrou přímo o postup do finále, které se uskuteční tak jak bylo plánováno předtím (každý s každým).

Ještě než se pustíte do svých klání, opětovně si pročtěte pravidla. To je proteď asi tak vše, příjemnou zábavu všem.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 19:38 13. May 2013
by Fryn
Zápas Galli vs Fryn skončil vítězstvím pro mě (0:2).

Nezapomeňte si ještě přesunout ESL battle zone mod do odpovídající složky (kvůli updatu).

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 20:19 13. May 2013
by Awadar
Fryn wrote:Tak na T-70 jsem opravdu zvědavý, zatím jsem ji ve hře tolik nepotkával.
T-70 je supr, ale zrovna jsem dostal skoro nejhoršího soupeře - to Kucikovo šikmoočko, je jedno z mála co mě dokáže rozpárat i na předek a sám toho dost ustojí.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 21:10 13. May 2013
by Theogil I
Vracas vs. Noirdin ; 1:2 ; postup Noirdin ..... hezká hra