Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posted: 21:43 01. Aug 2013
Myslím, že jsme se nenudili


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/

My to nevěděli .... tak třeba za rok, až budeme jezdit zase "kousek" od Plzně na výlety.karolina wrote:Terezín máme kousek, to jste mohli říct dřív!Theogil I wrote:Jo, tak už jsme ze srazu taky doma, trvalo nám to o drobátko dýl než Shamanovi, ale opravdu jen drobátko.![]()
Sraz byl bezvadný, díky všem. jo a příští rok si udělejte čas týden po srazu, s Rejtym jako průvodcem, je dovolená v Plzni a okolí ten pravý historizující zážitek a krásná relaxce.
Ochutnávka z výletů roku 2013: Karlštejn, Křivoklát, Bečov, Kynžvart, Terezín a k tomu všemu vynikající večerní program jako čajovna a hospůdka.
A ja myslel, ze Molly ma rad kdyz tluce bubenicek do pochodu, jako za 2. svetovyFox wrote:Takového kompromitujícího materiálu =D
Souhlas, bubeník Bers =DMolly23 wrote:Díky moc! Naprosto super! Jen Berse bych fakt zaškrtil
Znělo to jako nějaký útok divochů!Lord_Berserk wrote:PS: byl sem naveden, prej ste sli moc brzo a to se tresta budickem
Lord_Berserk wrote:PS: byl sem naveden, prej ste sli moc brzo a to se tresta budickem