Page 12 of 12

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 21:43 01. Aug 2013
by Rejty
Myslím, že jsme se nenudili :mus_3:

Image

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 14:09 02. Aug 2013
by Theogil I
karolina wrote:
Theogil I wrote:Jo, tak už jsme ze srazu taky doma, trvalo nám to o drobátko dýl než Shamanovi, ale opravdu jen drobátko. :D
Sraz byl bezvadný, díky všem. jo a příští rok si udělejte čas týden po srazu, s Rejtym jako průvodcem, je dovolená v Plzni a okolí ten pravý historizující zážitek a krásná relaxce.
Ochutnávka z výletů roku 2013: Karlštejn, Křivoklát, Bečov, Kynžvart, Terezín a k tomu všemu vynikající večerní program jako čajovna a hospůdka.
Terezín máme kousek, to jste mohli říct dřív!
My to nevěděli .... tak třeba za rok, až budeme jezdit zase "kousek" od Plzně na výlety. :wink:

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 23:40 02. Aug 2013
by Lord_Berserk
Fox wrote:Takového kompromitujícího materiálu =D

Molly23 wrote:Díky moc! Naprosto super! Jen Berse bych fakt zaškrtil :D
Souhlas, bubeník Bers =D
A ja myslel, ze Molly ma rad kdyz tluce bubenicek do pochodu, jako za 2. svetovy :mrgreen:

PS: byl sem naveden, prej ste sli moc brzo a to se tresta budickem :twisted:

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 00:45 03. Aug 2013
by Amber
Lord_Berserk wrote:PS: byl sem naveden, prej ste sli moc brzo a to se tresta budickem :twisted:
Znělo to jako nějaký útok divochů! :o :D Fakt na zabití, i když ráno jsem si na to už nevzpomněla. :mrgreen:

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Posted: 10:36 03. Aug 2013
by Fox
Lord_Berserk wrote:PS: byl sem naveden, prej ste sli moc brzo a to se tresta budickem :twisted:

No jo Rejty měl vždycky skvělé nápady. =D