Page 12 of 16

Re: Pády servru

Posted: 07:40 12. Jan 2016
by pavad
pavad wrote:Snad to pomuze s identifikaci lag/pad problemu serveru:

Dnes rano masivne trvajici (cca 10 minut prubezneho zkouseni)

Code: Select all

error 504 gateway timed out
pri pokusu dostat se na toto forum. Hlavni stranka

Code: Select all

http://thalie.pilsfree.cz/
dostupna bez problemu.
Stejna situace dnes rano:
6:34-6:38

Re: Pády servru

Posted: 15:10 25. Mar 2016
by Barbar321
Nějak se nedá nalogovat. Po výběru postavy bez jakékoliv hlášky vypadne

Re: Pády servru

Posted: 15:10 25. Mar 2016
by kokosak
Potvrzuju. DM klientu to napíše "Byl jsi zaveden" a nazdar.

Re: Pády servru

Posted: 15:19 25. Mar 2016
by kokosak
Opraveno

Re: Pády servru

Posted: 15:20 25. Mar 2016
by Derken-
Restartováno, už to běží

Re: Pády servru

Posted: 15:20 25. Mar 2016
by Derken-
Tak nám to ještě jednou slítlo :wall:

Re: Pády servru

Posted: 15:21 25. Mar 2016
by kokosak
Kdopak nam tu dělá pokusy? :)

Re: Pády servru

Posted: 15:25 25. Mar 2016
by Derken-
Tak snad :)

Re: Pády servru

Posted: 02:28 02. Apr 2016
by NesQe
Po rr nejde lognout při výběru postavy to hodí jen černo a spadne hra.

Re: Pády servru

Posted: 06:42 02. Apr 2016
by RainMan
sobota 2.4.2016 ráno 6:40. Při pokusu o připojení do hry, vypíše akorát hlášku "Byl jsi zaveden". Po potvrzení (klik na OK) se vše vrátí do hlavního menu hry.

EDIT 7:05 : po mnoha pokusech jsem se dostal k načítání úvodní obrazovky. Poté opět vyskočila stejná hláška. Tedy jsem zaveden. :-)

Re: Pády servru

Posted: 06:53 02. Apr 2016
by Aillen
RainMan wrote:sobota 2.4.2016 ráno 6:40. Při pokusu o připojení do hry, vypíše akorát hlášku "Byl jsi zaveden". Po potvrzení (klik na OK) se vše vrátí do hlavního menu hry.
Potvrzuji, zkoušela jsem se přihlásit se Vlaštovkou i Olwen, v obou případech to skončilo stejnou hláškou "Byl jsi zaveden".

Re: Pády servru

Posted: 08:06 02. Apr 2016
by karolina
Mělo by stačit, když to nějaké DM restartuje přes web...

Re: Pády servru

Posted: 09:03 02. Apr 2016
by Derken-
Restartováno. Běží.

Re: Pády servru

Posted: 12:31 14. Apr 2016
by Derken-
Restart z důvodu bugnutí frakcí na serveru.

Re: Pády servru

Posted: 12:36 14. Apr 2016
by kucik
Moje chyba. Dělám opravu.