Page 12 of 331

Re: Poděkování

Posted: 18:51 06. Feb 2008
by JiB
Kiri wrote:Me diky patri tymu...pekny zmeny. System XP se mi taky zamlouva, ceny dejmetomu taky... Ivory sem videl tak zlehka, odpovida tomu jak by se asi vyvijela. Suprr.

Dnes sem zazil nadherny spestreni hry s drobnym Q nevim jak moc planovany, spis bych to videl na maximlani imrpovizaci obou stran. Paradni prozitek tezko popsatelny nevim jestli byd JiB sam, ale kazdopadne vyborny. Hnedka sem krapet znalejsi ja i postava :D:D:D DEKUJU *vzpomina na nadherny zaiztek s prostitutkou*
Taktiez dakujem za pekny zazitok. Hrat s dobrym hracom je rovnake potesenie pre DM.

Zial ale musim opat napisat, ze zacinam travit, nie mojou zasluhou, cca 10 hodin denne v praci a spolu s dalsimi povinnostami mi potom pripada malicko casu na DM-kovanie. Dufam ze sa to coskoro zmeni.

Re: Poděkování

Posted: 01:48 07. Feb 2008
by Arto
Díky rejtymu za ochotu a za spestření dneška... Díky

Re: Poděkování

Posted: 15:56 07. Feb 2008
by Morn
Chtěl bych poděkovat za pěkný noční hraní s Beatris :P Jitko díky moc stebou hrát je radost, doufám že tě nohy už nebolej :lol:

Re: Poděkování

Posted: 19:47 07. Feb 2008
by jitka
taky moc dekuji :wink: nohy uz se vzpamatovali 8) ale stalo to zato :twisted:

ps: verim ze si to nekdy jeste zopakujem :lol:

Re: Poděkování

Posted: 09:59 08. Feb 2008
by Aznar
díky rejtymu, ze konečně zamečel, některý ty kecy už se fakt nedaly číst :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 10:02 08. Feb 2008
by Lord_Berserk
Aznar wrote:díky rejtymu, ze konečně zamečel, některý ty kecy už se fakt nedaly číst :mrgreen:
Taky se pridam...zaplatpanbuch :mrgreen:
Takze zas du delat reklamu ....vot tohodle je Chat tak sup sup podte pokecat tam taky... sou zato expy

Re: Poděkování

Posted: 01:00 11. Feb 2008
by igor
A já děkuju Wallovi, Beatris a potom i Solomonovi za fajn hru - od Karathy až po záchranu farmářovo dítěte od trollů. Taková správná hra klaďasů :) Nejlepší bylo to odevzdání dítěte farmářovi :D

Re: Poděkování

Posted: 03:02 11. Feb 2008
by jitka
taky se pridam se svim podekovanim :D
zvlaste musim podekovat panum solomonovi a wallovi ze me zachranili zivot :wink:

a timto se omlouvam panu starostovi ivory a zrovna tak celemu peveckemu zboru ivory jakoz i kovari skterym jsem si chtela dat paku :twisted:

diky moc super hra jeste ted se tu culim :D :D :D

Re: Poděkování

Posted: 03:06 11. Feb 2008
by Sorrow
I ja dekuju vam. :wink:
ps:snad si z tebe neveme ten peveckej sbor priklad :D

Re: Poděkování

Posted: 14:02 11. Feb 2008
by RES
Joo moc pekny jeste ted mam poprskanou klavesnici pac to se nedalo nechechtat se jako blazen :mrgreen: diky super hra :wink:

Re: Poděkování

Posted: 00:11 18. Feb 2008
by Braenn
Takže jak bych to..

*rozhlédne se a rychle vyvěšuje pomačkaný inzerát*

Starší, ale velmi dobře zachovalý drow s vlastní výzbrojí hledá stálou práci, ideálně mezi rebely. Podmínka: žádný česnek, společné koupelny a hlavně žádné drowky!

:D Díky oběma, chvílema jsem měla co dělat se nesmát :lol: Dar´wysse by měli prohlásit za svatýho, kdo to má se zdravým rozumem vydržet?

Re: Poděkování

Posted: 02:43 18. Feb 2008
by Darien
Díky DM za dnešní zábavu, trojčata na cestě do Isilské pevnosti, vtipné obchodníky v Karathe a vůbec pocit, že se ve světě vážně něco děje:)

Re: Poděkování

Posted: 09:19 18. Feb 2008
by Teesha
Braenn wrote:Takže jak bych to..

*rozhlédne se a rychle vyvěšuje pomačkaný inzerát*

Starší, ale velmi dobře zachovalý drow s vlastní výzbrojí hledá stálou práci, ideálně mezi rebely. Podmínka: žádný česnek, společné koupelny a hlavně žádné drowky!

:D Díky oběma, chvílema jsem měla co dělat se nesmát :lol: Dar´wysse by měli prohlásit za svatýho, kdo to má se zdravým rozumem vydržet?
jojo..to si dokážu představit...já už bych byl pravděpoodobně mrtvej! sám bych si na jeho místě prořízl hrdlo...a to neví co ho čeká :)

Re: Poděkování

Posted: 12:25 18. Feb 2008
by wekslo
Darien wrote:Díky DM za dnešní zábavu, trojčata na cestě do Isilské pevnosti, vtipné obchodníky v Karathe a vůbec pocit, že se ve světě vážně něco děje:)
Rad bych se pridal k tyhle dekovacce (nemam tu cz klavesnici takze foneticky [:djekovacce:]) ;]

Diky vsem DM a samozrejme vsem zucastnenym hracum za kralovskou zabavu :wink:

Re: Poděkování

Posted: 16:36 18. Feb 2008
by Teesha
asi bych měl zpětně poděkovat za fakt docela vtipnou situaci....

osoby a obsazení

X...Velitelka
L...průzkumnice
A....střelec
C...štít
CS...neznámá a krásná osoba


Scéna 1: Začátek plánované výpravy, zpovzdálí se tetelí obří pavouk. L na sebe láká hmyza, ten se zdá nějak nereaguje, když tu ho k činnosti vyprovokuje "náhodný" šíp vystřelený neznámou kráskou. Rozběhne se a s ním stejně nohatý bráška. Nakonec padnou, ale X je zraněna a oslabena jedem.
X: To nebyl dobrej nápad s tím hozeným nožem L
L: já jsem nic nehodila Paní
X: Kdo to vystřelil? *hodně naštvaně*
*ticho*
X: KU.VA, PTAM SE KDO STRILEL?
*ticho*
X: NIKDO?
CS: jsi zraněná X? poléčím tě
A: já nestřílel Paní
C: já taky ne
X: tak ono to vystřelilo samo? tak těd mužu jít klidně zpátky
CS: ukaž pomůžu ti *vyléčí slabost*
X: děkuju ti *pousměje se na CS*
L: asi jsem se zmýlila paní a ta dýka mi vyletěla z ruky
CS: příště si dávej větší pozor
*X se na L ošklivě zamračí * At se to víckrát neopakuje


málem jsem se umlátil smíchy...ale to nebylo vše o pár chvil později...hejno velkých brouků....neznámá osoba..říkejme ji třeba CS zkouší nové kouzlo..smrdutý oblak o kterém si přečetla, že nepřátelé v oblasti budou ochromeni smradem
neváhá tedy a podotýkám v dobré vůli ho sešle doprostřed bitvy...a ejhle všichni zvrací, prskají a dáví se..brouci i dvounožci

X: ku.va co to bylo
A: hnus...
L: ..nějakej jedovatej oblak
C: ti brouci?
CS: jo..ti brouci
X: nějací jiní
CS: zmutovaní, pojdme dál, ale hlavně opatrně, jste moc zbrklí

tímto se všem zainteresovaným omlouvám :wink: