Page 111 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:59 16. Nov 2011
by černý vlk
xxxMajkyxxx wrote:Mnich s holi s bab za unarmed strike.....
pod to se podepisuji :)
Bohužel, bylo by to přesílené...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:25 16. Nov 2011
by Glumišek
KaTo wrote:2) kde je pavéza s bonusem +6 AC za štít, +7 AC proti bodným? Tuhle krásku jsi po "wipe předmětů" od Rejtyho viděl kde? Nějaký artefakt?
ANO, tudíž je za normálních okolností pro 99,9% lidí nedostupná, vím o jedinné na světě, takže +9AC z pavézy bych asi neargumentoval. :wink:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:45 16. Nov 2011
by černý vlk
Glumišek wrote:
KaTo wrote:2) kde je pavéza s bonusem +6 AC za štít, +7 AC proti bodným? Tuhle krásku jsi po "wipe předmětů" od Rejtyho viděl kde? Nějaký artefakt?
ANO, tudíž je za normálních okolností pro 99,9% lidí nedostupná, vím o jedinné na světě, takže +9AC z pavézy bych asi neargumentoval. :wink:
Když víš o zdroji, pak je jen otázkou času, kdy jich bude více ;). A nepsal jsem, že je běžná, jen že jde sehnat. ;)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:23 16. Nov 2011
by kucik
Kukri má opravdu 1d6. A fakt nevim proč.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:50 16. Nov 2011
by Glumišek
kucik wrote:Kukri má opravdu 1d6. A fakt nevim proč.
Tak jest.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:55 16. Nov 2011
by Prasokralik
Kukri má mít 1d4 i podle thalie. (http://thalie.pilsfree.cz/zbrane-a-vybaveni-51.htm)

Kukri mimo thalii ve screenu.

Pokud má kukri 1d6 a vy jste to věděli, proč to nehlásíte jako bug?

Edit: Zjevně tam je chyba v nastavení dmg u zbraní, někdo se uklikl když přenastavoval base dmg u věcí jako greatsword, long bow atd.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:24 16. Nov 2011
by Bahnak
černý vlk wrote:za pavézu na Thalii je bonus k AC +9 max
-RoF- wrote:Nevím kde se dá sehnat pavéza 3+6OC (+7OC na bodání) ale budiž.
KaTo wrote:2) kde je pavéza s bonusem +6 AC za štít, +7 AC proti bodným? Tuhle krásku jsi po "wipe předmětů" od Rejtyho viděl kde? Nějaký artefakt?
Jde o bug:
Do dřevařské kozy vložte 1x deska prastarý dub a 1x meteor. (bez craftových příměsí)
Nastavte vše jako by se měla vyrábět pavéza a ignorujte hlášku že craft nefunguje.
Do talku napište:
/pc nomisjebuh/script96/paveza+6/lookitem:XXX
(kde XXX je číslo vzhledu pavézy která se vám vyrobí přímo do ruky)
pak klikněte na pec a pavéza je vaše.

*sedá ke kompu a škodolibě sleduje dílnu, zdali se objeví "někdo" kdo by to zkusil...*
Tak nějak doufám že ten sarkasmus je dostatečně viditelný pro všechny.
Jinak tohle vynášení infa na foru zrovna rád nevidím, co zkusit prokecnout ve hře majitele???


.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:27 16. Nov 2011
by Derken-
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Máš bod Bahnáčku :)

Nebudte zvědavý a sežeňte si svojí pavézu 8) Víte, že takové existují i zbroje? Nevíte co? Týýý jo, to je objev roku. A nezapomeňte zase přihodit nějakou hlášku o DM supportu 8)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:18 16. Nov 2011
by Glumišek
Bahnak wrote:
černý vlk wrote:za pavézu na Thalii je bonus k AC +9 max
-RoF- wrote:Nevím kde se dá sehnat pavéza 3+6OC (+7OC na bodání) ale budiž.
KaTo wrote:2) kde je pavéza s bonusem +6 AC za štít, +7 AC proti bodným? Tuhle krásku jsi po "wipe předmětů" od Rejtyho viděl kde? Nějaký artefakt?
Jde o bug:
Do dřevařské kozy vložte 1x deska prastarý dub a 1x meteor. (bez craftových příměsí)
Nastavte vše jako by se měla vyrábět pavéza a ignorujte hlášku že craft nefunguje.
Do talku napište:
/pc nomisjebuh/script96/paveza+6/lookitem:XXX
(kde XXX je číslo vzhledu pavézy která se vám vyrobí přímo do ruky)
pak klikněte na pec a pavéza je vaše.

*sedá ke kompu a škodolibě sleduje dílnu, zdali se objeví "někdo" kdo by to zkusil...*
Tak nějak doufám že ten sarkasmus je dostatečně viditelný pro všechny.
Jinak tohle vynášení infa na foru zrovna rád nevidím, co zkusit prokecnout ve hře majitele???


.

. :mrgreen:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:19 16. Nov 2011
by černý vlk
nechtěl jsem jim říkat, že Podtemno má přístup k +6 fullplatu, ale když už je to venku...to zas bude závisti :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:21 16. Nov 2011
by Derken-
Maj k tomu taky přístup a tim bych to téma uzavřel...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:59 16. Nov 2011
by LDamian
KaTo wrote:Tj. DEX Roguna+cokoli je úspěšná všude tam, kde nejsou nemrtví, elementálové, a spousta "živých" potvor co má od WB imku na snejky (např. Asabi). Pak se snejková DEX roguna mění v "pižlu" a jediné čím dává dmg je zbraň.
Asabi nemají imku na sneak attack.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:03 16. Nov 2011
by KaTo
LDamian wrote:Asabi nemají imku na sneak attack.
Mea culpa. Asi si pletu Asabi a Skilgamona nebo ještě něco jiného z pouště. Mě ti prasopsokočkohumanoidoněco z písečných dungů přišli podobní vzhledem. Mea maxima culpa.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:16 19. Nov 2011
by G-ladiator
Klekací animace: http://nwvault.ign.com/View.php?view=Mo ... ail&id=479 bohužel přepisuje modlící animaci, dalo by se to případně nějak napravit?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:20 19. Nov 2011
by de Aers
To se přitom sexpení neobejdete bez koníčka ?