Page 111 of 329
Re: Vtípky
Posted: 09:03 06. May 2011
by Terbee
nechtěla bych ten bordel pak vždycky po ránu uklízet

Re: Vtípky
Posted: 12:48 06. May 2011
by Xullfryn
Ten takový problémy nemá

Re: Vtípky
Posted: 13:21 06. May 2011
by Prasokralik
Jo, od toho má ženu.
Re: Vtípky
Posted: 22:08 07. May 2011
by Terbee
V tom případě bych nechtěla být jeho žena a potažmo žena podobného bordeláře

Re: Vtípky
Posted: 01:43 08. May 2011
by Prasokralik
http://youtu.be/1NxR3eNT1pc
a furt mu ten klacík ne a ne hodit
Re: Vtípky
Posted: 14:41 09. May 2011
by Desmond
Re: Vtípky
Posted: 06:30 11. May 2011
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 13:56 11. May 2011
by Thuereg
teda nevim esli to tu už nebylo, ale mě to rozsekalo:D
http://www.youtube.com/watch?v=MV5w262XvCU
Re: Vtípky
Posted: 14:14 11. May 2011
by de Aers
Re: Vtípky
Posted: 21:55 11. May 2011
by Práček
Re: Vtípky
Posted: 22:01 11. May 2011
by -RoF-
hej a já skrz to přemýšlím přesunout turnaj

Re: Vtípky
Posted: 03:16 12. May 2011
by Desmond
z Lamer.cz
Code: Select all
<a> Kolega vypojil uklízečce vysavač ze zdi.
<a> asi nic vtipného
<a> až na to,že je hluchá

zkuste si to představit, chudák paní uklízečka

Re: Vtípky
Posted: 07:01 12. May 2011
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 16:40 12. May 2011
by Desmond
Není nic horšího než když se zamiluje DM. Kam se hrabou čtyři jezdci apokalypsy ;-D.
Re: Vtípky
Posted: 16:47 12. May 2011
by Miell
Dokud děláš srdíčka z těhle existencí.. tak mi to přijde mooooc vtipný
