Page 111 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:24 17. Sep 2014
by Bahnak
a) ženská není nemoc
b) pivo léčí
c) tipuji že toto bude jedna z posledních střed, kdy je venku hezky
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:26 17. Sep 2014
by Derken-
Zánět průdušek je nemoc a o víkendu je akce, kterou nesmím missnout

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:03 17. Sep 2014
by Bahnak
Drazí někdo? Já vyrážím, beru si knížku pro případ že tam ztvrdnu sám.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:10 17. Sep 2014
by kucik
Středy jsou u mě věčně zabité, takže ne.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:38 17. Sep 2014
by -darkvision-
..saláti ..

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:14 17. Sep 2014
by karolina
čtvrtky?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:52 17. Sep 2014
by mandos
Když to bude ve čtvrtky tak bych se taky zas někdy ukázal páč ten den přejíždim z Kladna zpět do Prahy I když budu mít do 7 hodiny

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 06:24 18. Sep 2014
by Bahnak
Dobrá akcička, díky za hezké posezení nad pivkem.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:05 30. Sep 2014
by johnny98-G
vzkaz od Kokosaka "sraz ctvrtek stara doba 17:00"
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:08 30. Sep 2014
by karolina
Já bych šla...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:29 30. Sep 2014
by -darkvision-
Bohužel v práci.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:24 01. Oct 2014
by skarbi
Od tří v Praze něco mám, takže od pěti bych mohl přijít. Jen se budu muset zvednout, na můj vkus nechutně brzo, kolem osmé, protože už nejsem na koleji a poslední autobus mi jede v devět ze Zličína.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:47 01. Oct 2014
by Infra
Internetové aplikace... takže nic.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 14:02 08. Nov 2014
by Bahnak
Hobit-B5A se pomalu a jistě blíží do kina, naplánujeme zase nějaké společné shlédnutí s následným zapitím a rozborem nad džbánkem piva či medoviny?
Je to sice až 17.prosince, ale pak známe takové to že jsem měl dát vědět měsíc dopředu alespoň...
http://www.csfd.cz/film/322679-hobit-bi ... mad/videa/
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:57 13. Jan 2015
by Bahnak
Někdo na víkend na deskohraní?