Page 111 of 331

Re: Poděkování

Posted: 18:08 05. Jul 2010
by Muthor6
Děkuji Kor R'rorrok za dnešní skvělou HCRP hru. Doufám, že ti za ty hlavičky dá DM expíky :) :roll:

Re: Poděkování

Posted: 01:45 07. Jul 2010
by turiel
Chtela bych podekovat hraci RoF a jeho Abigail za osetreni moji Belenien a Luelle a jejimu milemu Bachari za prisne ale presto lidsky provedenemu trestu :wink:

Re: Poděkování

Posted: 02:21 07. Jul 2010
by sendys
Děkuju za pěknej Q :) Od lasheka spolu s Desmondem,Ven, Wuanem a Vil :) bylo to fajn

Re: Poděkování

Posted: 10:28 07. Jul 2010
by Jkerry
sendys wrote:Děkuju za pěknej Q :) Od lasheka spolu s Desmondem,Ven, Wuanem a Vil :) bylo to fajn
Jo taky se mi to líbilo :)

Re: Poděkování

Posted: 11:49 07. Jul 2010
by Desmond
Taky se pripojim k dekovackam za vcerejsi quest, byl pekne dlouhej a docela si divim, ze Lashekovi zbyly sily i na ten infarktovy zaver. Ukousl si velke sousto, ale zvadl to na jednicku :mrgreen: . Podekovani samozrejme patri i vsem spolubojovnikum (vcetne hubate elfky, kterou jsem puvodne planoval smenit za mulu nebo povoz navic) a nakonec, muj vdek patri i npc mulam, ktere vcera prekrocily hned nekolik rychlostnich limitu na pozemnich komunikacich.

Re: Poděkování

Posted: 12:19 07. Jul 2010
by efu_redo
Díky všem za parádní hru. A Lashekovi za moc fajnovej quest. Adrenalin, strah a zábava. Všechno bylo naprosto super. Vychválil bych ho jak jen to jde, ale raději ne, ještě by zpychnul :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 13:49 07. Jul 2010
by sendys
Desmond wrote:Taky se pripojim k dekovackam za vcerejsi quest, byl pekne dlouhej a docela si divim, ze Lashekovi zbyly sily i na ten infarktovy zaver. Ukousl si velke sousto, ale zvadl to na jednicku :mrgreen: . Podekovani samozrejme patri i vsem spolubojovnikum (vcetne hubate elfky, kterou jsem puvodne planoval smenit za mulu nebo povoz navic) a nakonec, muj vdek patri i npc mulam, ktere vcera prekrocily hned nekolik rychlostnich limitu na pozemnich komunikacich.
to dela to krmeni ..... nitrak je nitrak :-D

Re: Poděkování

Posted: 00:32 09. Jul 2010
by Muthor6
Díky Wuanovi a Desmondovi za pěkný výslech :) A obzvlášť za používání PC kostek :wink:

Jo a taky Luelle za pěkné bardění :D

Re: Poděkování

Posted: 00:47 09. Jul 2010
by efu_redo
Dík i tobě. A taky Desmondovi a Vil. Za pěkné hraní charakterů.

Re: Poděkování

Posted: 13:28 09. Jul 2010
by Luelle
děkuji Pajky za pomoc,vyšlo to krásně =)

díky bratrovi za pomoc, že za mne řešil ty náhrady a taky trochu pomohl ;)

a díky dvoum hráčům za skvělou interakci, pěkné RP a přičinění k zajímavému vývoji :D udělali jste mi radost ;)

Re: Poděkování

Posted: 13:32 09. Jul 2010
by Sveneld
diky blondýně za pěkný Q, holt né všechny příběhy končí happyendem :P

Re: Poděkování

Posted: 17:26 09. Jul 2010
by Radim
Díky Dark_Sidiusovi za příjemnou procházku a malé zpříjemnění od Makua :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 19:41 09. Jul 2010
by Finmall
Luelle wrote:a díky dvoum hráčům za skvělou interakci, pěkné RP a přičinění k zajímavému vývoji :D udělali jste mi radost ;)
Poteseni na nasi strane, tak vyborne jsem se dlouho nebavil, diky ;-)

Re: Poděkování

Posted: 22:10 09. Jul 2010
by LDamian
Diky DM za nekolik zpestreni v posledni dobou jak DM Maku za ty houfy nemrtvych vseho druhu, tak neznamemu DM za Lamberta. Docela zajimavy, i kdyz chaoticky boj. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 23:24 09. Jul 2010
by Bluud_Elf
Chtel bych podekovet Den Grassovi za vynikajici rozsirujici informace o Drowim spolecenstvi v podtemnu. Super!