Page 111 of 331
Re: Poděkování
Posted: 18:08 05. Jul 2010
by Muthor6
Děkuji Kor R'rorrok za dnešní skvělou HCRP hru. Doufám, že ti za ty hlavičky dá DM expíky

Re: Poděkování
Posted: 01:45 07. Jul 2010
by turiel
Chtela bych podekovat hraci RoF a jeho Abigail za osetreni moji Belenien a Luelle a jejimu milemu Bachari za prisne ale presto lidsky provedenemu trestu

Re: Poděkování
Posted: 02:21 07. Jul 2010
by sendys
Děkuju za pěknej Q

Od lasheka spolu s Desmondem,Ven, Wuanem a Vil

bylo to fajn
Re: Poděkování
Posted: 10:28 07. Jul 2010
by Jkerry
sendys wrote:Děkuju za pěknej Q

Od lasheka spolu s Desmondem,Ven, Wuanem a Vil

bylo to fajn
Jo taky se mi to líbilo

Re: Poděkování
Posted: 11:49 07. Jul 2010
by Desmond
Taky se pripojim k dekovackam za vcerejsi quest, byl pekne dlouhej a docela si divim, ze Lashekovi zbyly sily i na ten infarktovy zaver. Ukousl si velke sousto, ale zvadl to na jednicku

. Podekovani samozrejme patri i vsem spolubojovnikum (vcetne hubate elfky, kterou jsem puvodne planoval smenit za mulu nebo povoz navic) a nakonec, muj vdek patri i npc mulam, ktere vcera prekrocily hned nekolik rychlostnich limitu na pozemnich komunikacich.
Re: Poděkování
Posted: 12:19 07. Jul 2010
by efu_redo
Díky všem za parádní hru. A Lashekovi za moc fajnovej quest. Adrenalin, strah a zábava. Všechno bylo naprosto super. Vychválil bych ho jak jen to jde, ale raději ne, ještě by zpychnul

Re: Poděkování
Posted: 13:49 07. Jul 2010
by sendys
Desmond wrote:Taky se pripojim k dekovackam za vcerejsi quest, byl pekne dlouhej a docela si divim, ze Lashekovi zbyly sily i na ten infarktovy zaver. Ukousl si velke sousto, ale zvadl to na jednicku

. Podekovani samozrejme patri i vsem spolubojovnikum (vcetne hubate elfky, kterou jsem puvodne planoval smenit za mulu nebo povoz navic) a nakonec, muj vdek patri i npc mulam, ktere vcera prekrocily hned nekolik rychlostnich limitu na pozemnich komunikacich.
to dela to krmeni ..... nitrak je nitrak

Re: Poděkování
Posted: 00:32 09. Jul 2010
by Muthor6
Díky Wuanovi a Desmondovi za pěkný výslech

A obzvlášť za používání PC kostek
Jo a taky Luelle za pěkné bardění

Re: Poděkování
Posted: 00:47 09. Jul 2010
by efu_redo
Dík i tobě. A taky Desmondovi a Vil. Za pěkné hraní charakterů.
Re: Poděkování
Posted: 13:28 09. Jul 2010
by Luelle
děkuji Pajky za pomoc,vyšlo to krásně =)
díky bratrovi za pomoc, že za mne řešil ty náhrady a taky trochu pomohl
a díky dvoum hráčům za skvělou interakci, pěkné RP a přičinění k zajímavému vývoji

udělali jste mi radost

Re: Poděkování
Posted: 13:32 09. Jul 2010
by Sveneld
diky blondýně za pěkný Q, holt né všechny příběhy končí happyendem

Re: Poděkování
Posted: 17:26 09. Jul 2010
by Radim
Díky Dark_Sidiusovi za příjemnou procházku a malé zpříjemnění od Makua

Re: Poděkování
Posted: 19:41 09. Jul 2010
by Finmall
Luelle wrote:a díky dvoum hráčům za skvělou interakci, pěkné RP a přičinění k zajímavému vývoji

udělali jste mi radost

Poteseni na nasi strane, tak vyborne jsem se dlouho nebavil, diky

Re: Poděkování
Posted: 22:10 09. Jul 2010
by LDamian
Diky DM za nekolik zpestreni v posledni dobou jak DM Maku za ty houfy nemrtvych vseho druhu, tak neznamemu DM za Lamberta. Docela zajimavy, i kdyz chaoticky boj.

Re: Poděkování
Posted: 23:24 09. Jul 2010
by Bluud_Elf
Chtel bych podekovet Den Grassovi za vynikajici rozsirujici informace o Drowim spolecenstvi v podtemnu. Super!