Page 112 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:25 19. Nov 2011
by -RoF-
de Aers wrote:To se přitom sexpení neobejdete bez koníčka ?
Když na koníčka je to fajn no

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 01:56 20. Nov 2011
by wsweetjane
Hůlka na změnu barvy vlasůX-D
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:12 20. Nov 2011
by Molly23
Veka!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:49 16. Dec 2011
by klobouk
Tip: když opravujete bug se smrtí a padlým jezdcem na koni, opravte oplátkou i "bug" s koňskými miniHP (není myšleno Horse Power).
A předem se omlouvám, ale děsně se mi chce rýpnout si do Rejtyho a DM týmu. Před pár dny jsem se tu ptal na chování koní, jejich vlastnosti a tak dál. Jmenovitě i na to, co se stane, když umře jezdec na koni. Nikdo mi tam nenapsal, že jde o bug a to byl mezi odpovídajícími i kucík. Asi nečekáte, že tu každý pročte celé forum, kde to možná někde bude napsané, ani já nečekám, že DM tým bude pročítat každý můj dotaz, ale výsledek je, že spousta lidí o tom, že to je bug, nemusí vědět a může se cítit naštvaně (jednak z neočekávaného výsledku, jednak z toho, že ji někdo "neprávem" kádruje na foru).
EDIT: Zapomněl jsem být konstruktivní, takže navrhuju koně s HP mezi 100 a 150 (takže tak 120). Podobně, jako paladinští.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:36 16. Dec 2011
by kucik
Imho je blbost, aby měl kůň 100hp. To si koupíš koně a budeš ho používat jako otloukánka. Kolil má teď?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:39 16. Dec 2011
by Molly23
Prej nějakejch osm nebo kolik.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:44 16. Dec 2011
by klobouk
Vždyť podle pozorování hráčů NPC na koně nereagují. Tak jak ho mám použít jako otloukánka? Scripty na boj taky nemá, ovládat ho bojově nemůžu.
Tam jde o to, abych se nemusel třást jako puding, když koně vedu, nebo je vedle mne. Se 100 hp už ho jen tak někdo nezabije plošným kouzlem, nebo nějakým nedopatřením.
A taky při iniciaci rozhovoru by se mělo čeknout, jestli v partě není majitel koně a pokud je, měl by naskočit rozhovor s možností vést koně. Vedení koně pro parťáky by bylo lepší, než nevedení cizího koně vůbec.
EDIT: hranda by to mohl zneužívat, pokud mu to za těch 80k stojí.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:45 16. Dec 2011
by Prasokralik
kucik wrote:Imho je blbost, aby měl kůň 100hp. To si koupíš koně a budeš ho používat jako otloukánka. Kolil má teď?
paladinskej kůň jde používat jako otloukánek, je to takový lepší summon, kam se na něj hrabou summoni co má druid a hraník (myšleno animal companion, kůň má lepší staty a bab)
a to nikdo neřeší
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:05 16. Dec 2011
by kucik
Prasokralik wrote:
paladinskej kůň jde používat jako otloukánek, je to takový lepší summon, kam se na něj hrabou summoni co má druid a hraník (myšleno animal companion, kůň má lepší staty a bab)
a to nikdo neřeší
Neřeší. Protože to zatim nepřináší žádnej problém. Kdyby se to řešilo, tak tu bude flame, proč se to řeší, když to vlastně ničemu nevadilo.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:35 16. Dec 2011
by Prasokralik
To si ale trochu protiřečíš s tím co jsi napsal před půl hoďkou ne? Podle tebe je blbost aby měl kůň 100 hp protože by se dal používat jako otloukánek ale když už tu je kůň co jde používat jako otloukánek tak je to v pořádku. Spor.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:50 16. Dec 2011
by kucik
Podle mě je blbost, aby to měl kůň, kterýho si může koupit každej. Je to z podobných důvodů, proč nejsou volně v prodeji summoni s bojovou silou a HP.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:06 16. Dec 2011
by Prasokralik
kucik wrote:Podle mě je blbost, aby to měl kůň, kterýho si může koupit každej. Je to z podobných důvodů, proč nejsou volně v prodeji summoni s bojovou silou a HP.
Jo, jenže kupovanej kůň stojí 80k, nedá se ovládat, není to člen party a nebojuje. Navíc aktuálně opravdu nevydrží vůbec nic. Přijde na server trotl, co si nepřečetl pravidla, koni jednu flákne a na svém prvním levelu ho uprostřed vsi zabije (vlastní zkušenost). A hráč pak musí dohledávat DM a doufat že dostane náhradu.
Paladinský kůň nestojí nic, funguje jako bojový summon, laguje třikrát tolik a přesahuje druidské přítelíčky. Zdá se ti to v pořádku? Jen se ptám.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:18 16. Dec 2011
by kucik
A nutí tě někdo si toho koně kupovat, když je vlastně tak nanic?
Kůň má svá pro a proti. Z toho vychází, zda se postava rozhodne koně koupit, nebo ne.
Pokud bude mít koně každý, znamená to, že je příliš těch ,,pro". Pokud nikdo, je příliš těch ,,proti". Mám popisovat současný počet koní ve hře?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:12 16. Dec 2011
by Prasokralik
Na to jsem se ale neptal

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:13 16. Dec 2011
by kucik
Odpovědi:
Ne. Ano.