Page 112 of 329
Re: Vtípky
Posted: 16:57 12. May 2011
by Práček
Re: Vtípky
Posted: 17:31 12. May 2011
by -RoF-
Desmond wrote:Není nic horšího než když se zamiluje DM. Kam se hrabou čtyři jezdci apokalypsy ;-D.
Teda dost šílené

Trošku jak vyznání lásky pro upírku
Připomělo mi to trošku jak jedna moje schizofrenní postava na Démoně si hrála

A vytvořila tři obrázky pro radost
http://demona.cz/forum/index.php?act=At ... st&id=6191
Edit Desmond: To ti tak přijde jen proto, že nejsi romantik RoFe 
Re: Vtípky
Posted: 20:04 12. May 2011
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 12:47 13. May 2011
by Thuereg
Re: Vtípky
Posted: 12:49 13. May 2011
by Thuereg
Aria to bejt nemohla... Ta by si neměla s čim stáhnout ty vlasy

:D:D
Re: Vtípky
Posted: 14:49 13. May 2011
by Maya
Thuereg wrote:
Aria to bejt nemohla... Ta by si neměla s čim stáhnout ty vlasy

:D:D
+1 bod

Re: Vtípky
Posted: 17:29 13. May 2011
by davidsoft

- frodo.png (5.59 KiB) Viewed 5398 times
1. Tak ja si ho vezmu.
2. Hm, tak treba priste.
Re: Vtípky
Posted: 17:42 13. May 2011
by -RoF-
Thuereg wrote:
Aria to bejt nemohla... Ta by si neměla s čim stáhnout ty vlasy

:D:D
Tssss občas aj prádlo má

Re: Vtípky
Posted: 18:09 13. May 2011
by Nalkanar
-RoF- wrote:Thuereg wrote:
Aria to bejt nemohla... Ta by si neměla s čim stáhnout ty vlasy

:D:D
Tssss občas aj prádlo má

V průměru po obdobích asi 28 dní?

Re: Vtípky
Posted: 01:43 14. May 2011
by Thuereg
Re: Vtípky
Posted: 03:07 14. May 2011
by Prasokralik
davidsoft wrote:frodo.png
1. Tak ja si ho vezmu.
2. Hm, tak treba priste.

Re: Vtípky
Posted: 09:39 14. May 2011
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 02:05 15. May 2011
by Thuereg
Moje holka je uplně blbá. Prosimvás domluvte jí někdo.
http://nlp-addiction.com/eliza/
Re: Vtípky
Posted: 12:54 15. May 2011
by Terbee
Re: Vtípky
Posted: 02:38 16. May 2011
by Thuereg
Sem se u toho zasek asi na hodinu

fakt děsná oblbovačka
