Page 112 of 329

Re: Vtípky

Posted: 16:57 12. May 2011
by Práček
:var_49: :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 17:31 12. May 2011
by -RoF-
Desmond wrote:Není nic horšího než když se zamiluje DM. Kam se hrabou čtyři jezdci apokalypsy ;-D.
Teda dost šílené :D :D Trošku jak vyznání lásky pro upírku :roll:

Připomělo mi to trošku jak jedna moje schizofrenní postava na Démoně si hrála :D A vytvořila tři obrázky pro radost :roll:
http://demona.cz/forum/index.php?act=At ... st&id=6191

Edit Desmond: To ti tak přijde jen proto, že nejsi romantik RoFe :P

Re: Vtípky

Posted: 20:04 12. May 2011
by -RoF-
Sakra, proč mi to připomělo Ariu? :roll: :oops: :D :twisted:

http://navratdoreality.cz/?p=view&id=8990

Re: Vtípky

Posted: 12:47 13. May 2011
by Thuereg
http://www.youtube.com/watch?v=d5cOOaQ- ... dded#at=47

hehehe a ještě k tomu dbrá hudba:)

Re: Vtípky

Posted: 12:49 13. May 2011
by Thuereg
-RoF- wrote:Sakra, proč mi to připomělo Ariu? :roll: :oops: :D :twisted:

http://navratdoreality.cz/?p=view&id=8990
Aria to bejt nemohla... Ta by si neměla s čim stáhnout ty vlasy :D:D:D

Re: Vtípky

Posted: 14:49 13. May 2011
by Maya
Thuereg wrote:
-RoF- wrote:Sakra, proč mi to připomělo Ariu? :roll: :oops: :D :twisted:

http://navratdoreality.cz/?p=view&id=8990
Aria to bejt nemohla... Ta by si neměla s čim stáhnout ty vlasy :D:D:D
+1 bod :mus_3:

Re: Vtípky

Posted: 17:29 13. May 2011
by davidsoft
frodo.png
frodo.png (5.59 KiB) Viewed 5398 times
1. Tak ja si ho vezmu.
2. Hm, tak treba priste.

Re: Vtípky

Posted: 17:42 13. May 2011
by -RoF-
Thuereg wrote:
-RoF- wrote:Sakra, proč mi to připomělo Ariu? :roll: :oops: :D :twisted:

http://navratdoreality.cz/?p=view&id=8990
Aria to bejt nemohla... Ta by si neměla s čim stáhnout ty vlasy :D:D:D
Tssss občas aj prádlo má :P :roll: :D

Re: Vtípky

Posted: 18:09 13. May 2011
by Nalkanar
-RoF- wrote:
Thuereg wrote:
-RoF- wrote:Sakra, proč mi to připomělo Ariu? :roll: :oops: :D :twisted:

http://navratdoreality.cz/?p=view&id=8990
Aria to bejt nemohla... Ta by si neměla s čim stáhnout ty vlasy :D:D:D
Tssss občas aj prádlo má :P :roll: :D
V průměru po obdobích asi 28 dní? :D

Re: Vtípky

Posted: 01:43 14. May 2011
by Thuereg
http://www.youtube.com/watch?v=ZJ2HNOno ... r_embedded

Trocha angličtiny třeba, ale je to mazec hehehehe

Re: Vtípky

Posted: 03:07 14. May 2011
by Prasokralik
davidsoft wrote:
frodo.png
1. Tak ja si ho vezmu.
2. Hm, tak treba priste.
:D :D

Re: Vtípky

Posted: 09:39 14. May 2011
by -RoF-
Nalkanar wrote:
V průměru po obdobích asi 28 dní? :D
:oops: :oops: :oops: :roll: Jo to taky :)

Re: Vtípky

Posted: 02:05 15. May 2011
by Thuereg
Moje holka je uplně blbá. Prosimvás domluvte jí někdo.

http://nlp-addiction.com/eliza/

Re: Vtípky

Posted: 12:54 15. May 2011
by Terbee
Thuereg wrote:Moje holka je uplně blbá. Prosimvás domluvte jí někdo.
:lol: :lol: :lol:

Re: Vtípky

Posted: 02:38 16. May 2011
by Thuereg
Terbee wrote:
Thuereg wrote:Moje holka je uplně blbá. Prosimvás domluvte jí někdo.
:lol: :lol: :lol:
Sem se u toho zasek asi na hodinu :D fakt děsná oblbovačka :D