Page 112 of 143
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:30 07. Dec 2012
by Prasokralik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 20:36 07. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Byl vcera nekdo? Ne, ze bych sam myslel ze to za cenu sedmi stovek stoji

, ale mohlo to byt celkem dobre
Fear Factory - Resurection
Fear Factory - Edgecrusher
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 13:45 08. Dec 2012
by Molly23
Majky? Další drsnej bubeník! Nejdrsnější je ten blast beat co dává na 2:45.
http://www.youtube.com/watch?v=yWcak9tZ ... 9Q&index=1
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 23:19 10. Dec 2012
by Molly23
Sexdictator Lucifer

To je masakrální song...
http://www.youtube.com/watch?v=CMPidQe4VOM
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 12:07 11. Dec 2012
by kokosak
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 23:53 11. Dec 2012
by Aulus
kokosak wrote:Určitě to chcete implementovat *používá džedájskej trik na kucika*
Jako na
konci tohoto
videa?

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 00:04 12. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 13:09 12. Dec 2012
by Aulus
Úvahy Braenn o online rpg alias divadle mě inspirovaly k Cimrmanovskému objevu
skladby o Thalii z pohledu DM.
Zaslouží si jen několik málo kosmetických úprav, ale jinak to sedí stejně dobře, jako Naděždina zadnice na prkýnko:
Začátek první sloky:
Můj svět jsou placeablové rekvizity...
Refrén:
A mně se zdá, že je to hra,
co nemá konec ani začátek.
Co bude dál, ví jen DenGrasse,
drowi si s důtkama hraj ve svátek.
Začátek druhé sloky:
Sedím tu u kompu už několik let,
z doupěte rozkoše skok-do-majáku hned,
nenech se přemlouvat, směle dál,
Aria ráda přidá mrkví pár.
...
Konec druhé sloky:
...jsem kandidát loutkových věd,
wé wé wé thalie-tečka-pilsfreecz...
Refrén (opakovaně):
A mně se zdá, že je to hra,
co nemá konec ani začátek.
Co bude dál, ví jen DenGrasse,
drowi si s důtkama hraj ve svátek.
Ten zbytek sedí docela dobře.

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:24 12. Dec 2012
by kucik
Musim ti upravit rytmiku:
Aulus wrote:
Začátek první sloky:
Můj svět jsou placeablové rekvizity...
Refrén:
A mně se zdá, že je to hra,
co nemá konec ani začátek.
Co bude dál, ví jen DenGrasse,
s drowy si s důtkama hraj ve svátek.
Začátek druhé sloky:
Sedím tu u kompu už několik let,
doupě rozkoše, maják, zpět,
nenech se přemlouvat, směle dál,
Aria ráda dá mrkví pár.
...
Konec druhé sloky:
...jsem kandidát loutkových věd,
thalie-pilsfree-web-tečka-cz... :-/
Refrén (opakovaně):
A mně se zdá, že je to hra,
co nemá konec ani začátek.
Co bude dál, ví jen DenGrasse,
s drowy si s důtkama hraj ve svátek.
Ten zbytek sedí docela dobře.

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:49 12. Dec 2012
by Aulus
kucik wrote:Musim ti upravit rytmiku:
Aulus wrote:
Začátek první sloky:
Můj svět jsou placeablové rekvizity...
Refrén:
A mně se zdá, že je to hra,
co nemá konec ani začátek.
Co bude dál, ví jen DenGrasse,
s drowy si s důtkama hraj ve svátek.
Začátek druhé sloky:
Sedím tu u kompu už několik let,
doupě rozkoše, maják, zpět,
nenech se přemlouvat, směle dál,
Aria ráda dá mrkví pár.
...
Konec druhé sloky:
...jsem kandidát loutkových věd,
thalie-pilsfree-web-tečka-cz... :-/
Refrén (opakovaně):
A mně se zdá, že je to hra,
co nemá konec ani začátek.
Co bude dál, ví jen DenGrasse,
s drowy si s důtkama hraj ve svátek.
Ten zbytek sedí docela dobře.

Detailisto.

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:55 12. Dec 2012
by KaTo
Aulus wrote:kucik wrote:Musim ti upravit rytmiku:...:
Detailisto.

[/quote]Jen opatrně s tím slovíčkem. Ďábel je totiž ukryt v detailu! Aby si na tebe nespovítili paladini (smolnou loučí, na hranici

)
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:59 12. Dec 2012
by kucik
Aulus wrote:
Detailisto.

Protože už vidim, jak si to Braenn přepisuje, tiskne do zpěvníku a já to budu muset hrát.
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 15:01 12. Dec 2012
by Aulus
kucik wrote:Aulus wrote:
Detailisto.

Protože už vidim, jak si to Braenn přepisuje, tiskne do zpěvníku a já to budu muset hrát.
Nestraš!

Jinak díky, já na rytmus nikdy moc nebyl. Vím, že někde mi to přímo i pro mě slyšitelně nesedělo,, ale říkal jsem si, že mírné prodloužení zpěvové linky až tak nevadí. Hudbu si rád poslechnu, "zazpívám", ale tím to u mě asi končí.

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 15:49 12. Dec 2012
by kucik
Jak si vygenerovat vlastní techno
echo "main(i){for(i=0;;i++)putchar(((i*(i>>8|i>>9)&46&i>>8))^(i&i>>13|i>>6));}" | gcc -x c - && ./a.out | aplay
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:30 12. Dec 2012
by slencak
xxxMajkyxxx wrote:Byl vcera nekdo? Ne, ze bych sam myslel ze to za cenu sedmi stovek stoji

, ale mohlo to byt celkem dobre
Jak říká GT, tahle patří do její top 10
Fear Factory