Page 112 of 143

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 17:30 07. Dec 2012
by Prasokralik

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 20:36 07. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Byl vcera nekdo? Ne, ze bych sam myslel ze to za cenu sedmi stovek stoji :mrgreen:, ale mohlo to byt celkem dobre
Fear Factory - Resurection
Fear Factory - Edgecrusher

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 13:45 08. Dec 2012
by Molly23
Majky? Další drsnej bubeník! Nejdrsnější je ten blast beat co dává na 2:45.
http://www.youtube.com/watch?v=yWcak9tZ ... 9Q&index=1

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 23:19 10. Dec 2012
by Molly23
Sexdictator Lucifer :twisted: To je masakrální song...

http://www.youtube.com/watch?v=CMPidQe4VOM

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 12:07 11. Dec 2012
by kokosak

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 23:53 11. Dec 2012
by Aulus
kokosak wrote:Určitě to chcete implementovat *používá džedájskej trik na kucika*
Jako na konci tohoto videa? :mrgreen:

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 00:04 12. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
To je jak vyjev z naseho turnaje :shock: :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=dhRUe-gz690

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 13:09 12. Dec 2012
by Aulus
Úvahy Braenn o online rpg alias divadle mě inspirovaly k Cimrmanovskému objevu skladby o Thalii z pohledu DM.

Zaslouží si jen několik málo kosmetických úprav, ale jinak to sedí stejně dobře, jako Naděždina zadnice na prkýnko:

Začátek první sloky:
Můj svět jsou placeablové rekvizity...

Refrén:
A mně se zdá, že je to hra,
co nemá konec ani začátek.
Co bude dál, ví jen DenGrasse,
drowi si s důtkama hraj ve svátek.


Začátek druhé sloky:
Sedím tu u kompu už několik let,
z doupěte rozkoše skok-do-majáku hned,
nenech se přemlouvat, směle dál,
Aria ráda přidá mrkví pár.
...


Konec druhé sloky:
...jsem kandidát loutkových věd,
wé wé wé thalie-tečka-pilsfreecz...


Refrén (opakovaně):
A mně se zdá, že je to hra,
co nemá konec ani začátek.
Co bude dál, ví jen DenGrasse,
drowi si s důtkama hraj ve svátek.


Ten zbytek sedí docela dobře. :mrgreen:

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 14:24 12. Dec 2012
by kucik
Musim ti upravit rytmiku:
Aulus wrote: Začátek první sloky:
Můj svět jsou placeablové rekvizity...

Refrén:
A mně se zdá, že je to hra,
co nemá konec ani začátek.
Co bude dál, ví jen DenGrasse,
s drowy si s důtkama hraj ve svátek.


Začátek druhé sloky:
Sedím tu u kompu už několik let,
doupě rozkoše, maják, zpět,
nenech se přemlouvat, směle dál,
Aria ráda mrkví pár.
...


Konec druhé sloky:
...jsem kandidát loutkových věd,
thalie-pilsfree-web-tečka-cz...
:-/

Refrén (opakovaně):
A mně se zdá, že je to hra,
co nemá konec ani začátek.
Co bude dál, ví jen DenGrasse,
s drowy si s důtkama hraj ve svátek.


Ten zbytek sedí docela dobře. :mrgreen:

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 14:49 12. Dec 2012
by Aulus
kucik wrote:Musim ti upravit rytmiku:
Aulus wrote: Začátek první sloky:
Můj svět jsou placeablové rekvizity...

Refrén:
A mně se zdá, že je to hra,
co nemá konec ani začátek.
Co bude dál, ví jen DenGrasse,
s drowy si s důtkama hraj ve svátek.


Začátek druhé sloky:
Sedím tu u kompu už několik let,
doupě rozkoše, maják, zpět,
nenech se přemlouvat, směle dál,
Aria ráda mrkví pár.
...


Konec druhé sloky:
...jsem kandidát loutkových věd,
thalie-pilsfree-web-tečka-cz...
:-/

Refrén (opakovaně):
A mně se zdá, že je to hra,
co nemá konec ani začátek.
Co bude dál, ví jen DenGrasse,
s drowy si s důtkama hraj ve svátek.


Ten zbytek sedí docela dobře. :mrgreen:
Detailisto. :lol:

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 14:55 12. Dec 2012
by KaTo
Aulus wrote:
kucik wrote:Musim ti upravit rytmiku:...:
Detailisto. :lol:[/quote]Jen opatrně s tím slovíčkem. Ďábel je totiž ukryt v detailu! Aby si na tebe nespovítili paladini (smolnou loučí, na hranici :twisted: )

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 14:59 12. Dec 2012
by kucik
Aulus wrote: Detailisto. :lol:
Protože už vidim, jak si to Braenn přepisuje, tiskne do zpěvníku a já to budu muset hrát.

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 15:01 12. Dec 2012
by Aulus
kucik wrote:
Aulus wrote: Detailisto. :lol:
Protože už vidim, jak si to Braenn přepisuje, tiskne do zpěvníku a já to budu muset hrát.
Nestraš! :mrgreen: Jinak díky, já na rytmus nikdy moc nebyl. Vím, že někde mi to přímo i pro mě slyšitelně nesedělo,, ale říkal jsem si, že mírné prodloužení zpěvové linky až tak nevadí. Hudbu si rád poslechnu, "zazpívám", ale tím to u mě asi končí. :mrgreen:

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 15:49 12. Dec 2012
by kucik
Jak si vygenerovat vlastní techno :mrgreen:

echo "main(i){for(i=0;;i++)putchar(((i*(i>>8|i>>9)&46&i>>8))^(i&i>>13|i>>6));}" | gcc -x c - && ./a.out | aplay

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 18:30 12. Dec 2012
by slencak
xxxMajkyxxx wrote:Byl vcera nekdo? Ne, ze bych sam myslel ze to za cenu sedmi stovek stoji :mrgreen:, ale mohlo to byt celkem dobre

Jak říká GT, tahle patří do její top 10 :wink:
Fear Factory