Page 112 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:03 13. Jan 2015
by Firefox_
To záleží na tom, jestli na víkend = někam odjet ; na víkend = sejdeme se někde v Praze v odpolednovečer

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:21 13. Jan 2015
by Bahnak
Praha

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:06 13. Jan 2015
by Rooni
Já bych si nějakou tu deskovku rád dal. Můžu něco i přinést ale možná bude jiný program na víkend.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:44 13. Jan 2015
by Derken-
Rad si dam jeden den oddych o vikendu :) pokud to nebude na druhy konec Prahy, tak bych dorazil :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:02 13. Jan 2015
by Firefox_
+1

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 09:52 14. Jan 2015
by Bahnak
Slezina v hospůdce nebu v Derkenovic paláci neřesti?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:26 14. Jan 2015
by Derken-
Palac je okupovan, budem muset do hospudky :mrgreen:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:30 14. Jan 2015
by Bahnak
Nějaký tip těch co jdou nebo má strejda Bahňák diplomaticky něco zvolit a ušetřit tak ostatní od přemýšlení?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:23 14. Jan 2015
by Fryn
V prvé řadě by bylo vhodné se domluvit na přesném dni. Jak jsem ti naznačoval v PM, tak by pro mě byla nejvhodnější neděle (bohužel moc nevěřím, že nám v sobotu nenapaří přesčas a když bude pracovní volno, tak tam mám stejně vyhrazenou jinou akci).
Výběr deskovek bude asi ovlivněn počtem účastníků, ale pokud máš "Robůtky" (Robo Rally), tak je určitě dones :).

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 09:52 15. Jan 2015
by Bahnak
No, neděle zase není schůdná pro mě, tedy je, ale nemohu hrát pozdě do večera, neboť frčím na noční.
V pátek už budeš vědět ne?
Zatím to vidím na sobotu, kdyžtak upravíme a poladíme.

Z výběru co se doma válí a chtělo by to oprášit:
Samurajský mečík
Robůtci
Kamelot
Tokio
- pro případ hospody kde nemají velké stoly i BANG

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:29 15. Jan 2015
by Derken-
Vládci? :/

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:08 15. Jan 2015
by Bahnak
Vládci jsou pro 4
Zatím se nás hlásilo 5
Já, Ty, Fryn, Foxik a Rooni

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:09 15. Jan 2015
by -darkvision-
V sobotu bych mohl, někdy od 15:30, leč jsem omezen nedělním brzkým vstáváním. Tak mám čas tak zhruba do půlnoci.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:01 15. Jan 2015
by radekdnb
Pokud se půjde večer pokusil bych se zpracovat přítuli a dorazit

Edit: tak když to bude cca kolem 18:00 tak dorazíme ;)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:41 15. Jan 2015
by Firefox_
Bahnak wrote:strejda Bahňák diplomaticky něco zvolí a ušetří tak ostatní od přemýšlení!
:lol:
Jinak mám volno po celý víkend, takže je mi to šumák.