Page 112 of 331

Re: Poděkování

Posted: 20:24 10. Jul 2010
by Dark_Sidius
Děkuji DM za pomoc!

Re: Poděkování

Posted: 22:14 11. Jul 2010
by Luelle
děkuji za pěkné elfské povídání doufám, že někdy budem mít čas jen na to a bude ho víc =)

Re: Poděkování

Posted: 01:34 12. Jul 2010
by maku
Děkuji kolegům z Thalie Dota Teamu za příjemné odpoledne :) Příjemná změna.

Re: Poděkování

Posted: 02:01 12. Jul 2010
by sendys
děkuju všem :) za hru a pomoc arnymu :) bylo to potreba

Re: Poděkování

Posted: 17:13 14. Jul 2010
by Desmond
Rad bych podekoval vsem DM a hracum, kteri se zucastnili vcerejsiho questu. Dobre jsem se bavil a dostalo se mi i ponauceni pro priste ;). Neni nad tuhy boj v diplomacii a vlidna slova od jeji vysosti Prince Alwarielskeho.

Re: Poděkování

Posted: 21:25 14. Jul 2010
by Tretas
Desmond wrote:...
Jen se potvrdilo že nerýpají pouze trpoši, ale i elfové. :mrgreen: :mrgreen:

Taky děkuju, vůbec mě ze začátku nenapadlo že se z toho vyklube quest na 6 hodin. :roll: :)

Re: Poděkování

Posted: 21:28 14. Jul 2010
by venomeq
Dekuju za neochvejnou trpelivost a pomoc Luelle....:-*

Re: Poděkování

Posted: 01:02 15. Jul 2010
by Luelle
děkuji za hru ;)

Re: Poděkování

Posted: 15:13 18. Jul 2010
by LDamian
Děkuji za úžasnou báseň od tajemného barda jménam Hayidash. Pobavila. :)

Re: Poděkování

Posted: 15:50 18. Jul 2010
by Miell
LDamian wrote:Děkuji za úžasnou báseň od tajemného barda jménam Hayidash. Pobavila. :)
Souhlas! Strašně jsem se smála! :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 22:51 19. Jul 2010
by Derken-
Rád bych poděkoval DM Maku, Izrrarovi, Urlraenovi za hru v posledních dnech, je to s vámi fajn.

A také velké dík patří Desmondovi za pěkné spestření hry. ( Jestli máš podobný názor a problém s mou hrou jako pan božský a nedoknutelný redo, tak mi ho klidně napiš do PM, budu rád, když se budu moci poučit nebo vyslechnout kritiku od hráče jako jsi ty ).

Budiž vám díky a hodně štěstí ve hře :)

Re: Poděkování

Posted: 01:43 20. Jul 2010
by de Aers
Díky Maku, tvé zjevení mě probralo z mdlob... ale ten čaj si příště vytřeš ty :D

Re: Poděkování

Posted: 01:44 20. Jul 2010
by Braenn
Po delší době jsem se logla a ... velmi pobavila jiskrným rozhovorem! Díky!
A omlouvám se jistému veverkami postiženému trpaslíkovi. Tak napůl - tou druhou půlkou si to zatraceně zasloužil. :roll:

Re: Poděkování

Posted: 11:09 20. Jul 2010
by efu_redo
Chtěl bych poděkovat Lashekovi za jeho epickou hru. Tím co včera sehrál trumfnul všechna DM, která jsem kdy potkal a to i na jiných a zahraničních serverech. Strčil si je všechny do kapsy, smekám. Tady si dovolím malou ukázku.

Image

No a na závěr patří díky i třem hráčům, se kterými hraju nejčastěji a kteří hrají moc pěkně. Desmond, Venděa, Farah. Dík za hru s váma.

Re: Poděkování

Posted: 11:21 20. Jul 2010
by Miell
efu_redo wrote: No a na závěr patří díky i třem hráčům, se kterými hraju nejčastěji a kteří hrají moc pěkně. Desmond, Venděa, Farah. Dík za hru s váma.
Doufám, že si zase zahrajeme :wink: :D