Page 113 of 329

Re: Vtípky

Posted: 06:33 18. May 2011
by Thuereg
Neni to tak uplně vtípek, ale dostalo mě to... Mazec

Re: Vtípky

Posted: 08:04 18. May 2011
by de Aers
Rozdíl mezi mužem a ženou.

http://www.youtube.com/watch?v=-saMXpmp0Ls

Re: Vtípky

Posted: 10:32 19. May 2011
by Thuereg
:D

Re: Vtípky

Posted: 10:53 19. May 2011
by -darkvision-
:lol: :lol: ..totálně mě rozsekalo :lol:

Re: Vtípky

Posted: 21:34 21. May 2011
by Hafen

Re: Vtípky

Posted: 23:47 22. May 2011
by Terbee

Re: Vtípky

Posted: 17:31 24. May 2011
by Xullfryn

Re: Vtípky

Posted: 17:37 24. May 2011
by Desmond
Reakce na podpis nejmenované členky DM týmu :-D

Re: Vtípky

Posted: 17:40 24. May 2011
by -darkvision-
Trošku učení, když je to zkouškový a maturity :D

http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavn ... exni-cisla

Re: Vtípky

Posted: 19:15 24. May 2011
by davidsoft
-darkvision- wrote:Trošku učení, když je to zkouškový a maturity :D

http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavn ... exni-cisla
Moc pěkné. :-) Už přemýšlím, jak z toho udělat pěknou společenskou akci v RP. Řekl bych, že to bude chtít kouzla ze školy iluzí... :wink:

Re: Vtípky

Posted: 22:32 27. May 2011
by Terbee
Všechny cesty vedou do Říma (nebo všechny hesla na wikině k filozofii, jak chcete :lol: )

http://www.zive.cz/bleskovky/podivuhodn ... fault.aspx

Re: Vtípky

Posted: 09:39 29. May 2011
by Prasokralik
Přirozenost žen a mužů od narození

http://youtu.be/WTL1IBWSuFk

Re: Vtípky

Posted: 12:25 29. May 2011
by Práček
Jsme se tak bavili u pivka, ohne a jeden kamoš nám řekl historku co udělala jeho neteř..a to je prostě tak dokonale:

to takhle jednou přišla a že mají hádat jméno její nejlepší kamarádky...a že začíná na "L"...
tak všichni hádaj: Lída, Lenka, Linda....hadaj hadaj..pořád nic.. když zkusí snad všechny jména, tak se nechají podat a neteř : "No Lebeka" .
že prej to písmenko neumí vyslovit....

Re: Vtípky

Posted: 12:45 29. May 2011
by Hafen
Image

Re: Vtípky

Posted: 13:18 29. May 2011
by Desmond
Image :D