Page 113 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:21 16. Jan 2015
by Bahnak
Derkene, kromě kroužků nějaká příjemná hospůdka na žižkově? Ideálně moc nezakouřená...
Já - sobota i neděle (ale neděle max do 21 hodiny)
Derken - sobota i neděle?
Foxik - sobota i neděle
Dark - sobota 16-21
Krocák - sobota 18-? přijdeš i s polovičkou jo?
Rooni - ?
Fryn - chce jít v neděli, jak to máš v tu sobotu?
Ať koukám jak koukám, vidím to na podtemňáckej sraz

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:12 16. Jan 2015
by radekdnb
Jistě dorazím i s polovičkou
A co něco kolem Anděla??ale dejte vědět kam máme dorazit
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:40 16. Jan 2015
by -darkvision-
Zrušili mi zítřejší směnu. Takže jsem volný celý den

Až vstanu tedy..
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:33 16. Jan 2015
by Fryn
Sobota je pro mě zabitá díky přesčasu. Být to na ranní, tak bych prostě došel později, ale u noční je to holt jiný příběh.
Rád bych tu slezinu uskutečnil v neděli, ale podle možností účastníků to spíš vidím na to, že vám popřeju pěkné posezení u pití a deskovek na sobotu.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:10 16. Jan 2015
by Derken-
Bahnak wrote:Derkene, kromě kroužků nějaká příjemná hospůdka na žižkově? Ideálně moc nezakouřená...
Já - sobota i neděle (ale neděle max do 21 hodiny)
Derken - sobota i neděle?
Foxik - sobota i neděle
Dark - sobota 16-21
Krocák - sobota 18-? přijdeš i s polovičkou jo?
Rooni - ?
Fryn - chce jít v neděli, jak to máš v tu sobotu?
Ať koukám jak koukám, vidím to na podtemňáckej sraz

Hele vůbec nevím, ale kroužci si teď hrají na větší prestiž. Nejsem si jistý, zda by zkousli deskovky

jinak mohu sobotu i neděli

Co zkusit nějakou čajovnu? V nějaké jsme už jednou byli, ale asi si fakt nevzpomenu.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:42 16. Jan 2015
by Bahnak
Jojo, jmenuje se to shangri-la a je to kousek od IPáku, ale měli tam dost malý stoly, zkusím tam zamluvit flek.
Fryn wrote:...
Noční mám v neděli právě, jako můžeme něco spáchat i v neděli, jen nebudu vůbec pít a pak odejdu do práce.
Ale proč ne?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:17 16. Jan 2015
by Bahnak
Zamluvena tedy zítra rezervace od 16:00
Počítám s účastníky:
Derken, Dark, Fox, Krocák+1
(Fryn v sobotu nemůže a Rooni se už nějak tady neozval a odmítám být organizátor/věštec)
Zamluven stůl pro 6 lidí, čajmen byl instruován aby vybral nějaký větší stůl pro deskovku, dle hlasu takto nečiní poprvé, tak mu budeme věřit.
http://shangri-la.cz/contact
http://mapy.cz/zakladni?x=14.4330688&y= ... 20450%2F49
Dojet jakkoliv na IPák (pro Krocáka: červené metro, tedy ze zlíčína žlutým na florenc a přestup), vylézt na povrch (bacha na světlo ať nemáte postih), minout KFC i Mekáč a vzít to podél Tylova náměstí dolů, šmatlat asi 5 minut (1 cigareta) po Bělehradské a koukat po pravé straně až uvidíte branku a nad ní ceduli "Čajovna Shangri-la", to je ono, tam vlézt - rezervace zamluvena na jméno: "Bahňák".
Krocák dorazí kvůli kinu ždibec později, do té doby můžeme pokecat nebo zahrát nějakou gamesu.
Až nás to přestane bavit, jsme uprostřed města, hospodu si můžeme vybírat dle libovůle.
Přesto že je akce veřejná, koukám že to bude čistá Zau´ndar party

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:53 16. Jan 2015
by Rooni
Napíšu tady nějak zítra zda dorazím nebo ne. Uvidím jestli odpadne jedna akce, co byla domluvená.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 13:55 16. Apr 2015
by J.F.Payne
Hypoteticky a teoreticky někdo dnes na Vyšák?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 14:50 16. Apr 2015
by kokosak
Já teoreticky, ale jestli tam tebe uvidíme... to silně pochybuju

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:23 16. Apr 2015
by J.F.Payne
No, jelikož tam zase bydlim a jelikož je TAK KRÁSNĚ...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:28 16. Apr 2015
by kucik
Jasně. Jon přijde na Vyšák a Pajule na sraz

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:50 16. Apr 2015
by kokosak
J.F.Payne wrote:No, jelikož tam zase bydlim a jelikož je TAK KRÁSNĚ...
...tak na nás budeš celou dobu myslet, jak se tam asi hezky máme

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 05:24 07. May 2015
by Bahnak
Dnes to bude na Petříně asi veselé, od 13 hodiny začínají buhurty 21 vs 21, jinýmy slovy jatka.
http://bitvanarodu.cz/?gclid=CN64zZPWrsUCFUyWtAodpGMAwg
Lupen sice bude stát asi 240 Kč, ale podle mě to za těch pár kaček stojí.
Škoda že můžu jen dneska, strávil bych tam nejraději všechny 4 dny.
Kdo má čas, doporučuji, je to velice divácky atraktivní.
A kromě toho český tým potřebuje fandy.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 14:58 27. May 2015
by kokosak
Stará Doba. 17:30+ Nemusíme tam jíst, hlavně si sednem a roztáhnem Deskovky.
http://www.staradoba.cz/