Page 113 of 331

Re: Poděkování

Posted: 03:40 21. Jul 2010
by -darkvision-
Podekovani vsem se kterymi hraju a kterym se ma hra libi a taky diky neznamemu Dm ktery mi dnes spestrilo toho bossaka v magickejch. 8)

Re: Poděkování

Posted: 21:45 22. Jul 2010
by Luelle
Dík Frynovi za skvělou hru (jako obvykle ;) )

bratrovi za menší technickou asistenci

a jednomu tamtomu za zajímavý konflikt :)

Re: Poděkování

Posted: 12:31 23. Jul 2010
by Desmond
Chtel bych podekovat DM Lashkovi za vcerejsi quest z ktereho mam jeste ted osypky, stalo to za to :P a priste budeme jeste o neco opatrnejsi (naboostuju si charisma, predtim nez se zacnu zubit na straze). Me diky patri i Farah, bez ktere bych nemel sanci uspet a zato jak drzela Dese nad vodou. A abych nezapomnel, dekuju i tem, kteri nas doprovazeli na ceste Ivory-Karatha a zpet. Sberateli jetele, ktery nevedomky doprovodil "zvirata" z odboje az k radnici ;) i spore odene basnirce a jejimu falesnemu piskani ;P.

A abych nezapomnel, diky i za trpelivost pri reseni problemu s klavesnici.

Re: Poděkování

Posted: 14:43 23. Jul 2010
by Miell
I já všem děkuju.. opravdu intenzivní herní zážitek. :)

Re: Poděkování

Posted: 11:26 24. Jul 2010
by Fryn
Luelle wrote:Dík Frynovi za skvělou hru (jako obvykle ;) )

bratrovi za menší technickou asistenci

a jednomu tamtomu za zajímavý konflikt :)
Já děkuju tobě za zajímavou situaci.

Re: Poděkování

Posted: 13:20 24. Jul 2010
by efu_redo
Další dík mému hostiteli Lashekovi. Myslím, že si má postavička užívá krásného pobytu v pětihvězdičkové cele. Každovečerní masáž zad, hrudníku, protahovací cvičení, dobrá strava. Také si užívá různých pofidérních tekutin, které jsou prý dobré na plet... a vůbec.. to čekání v hotelu na pokojskou službu se vyplácí a já se bavím.

Re: Poděkování

Posted: 06:13 26. Jul 2010
by Bahnak
Za tuhle větu Rejtymu osobně děkuji, hodně se těším, držím palce při scriptování a mooooc se těším!!!
Rejty wrote:Plánuju kompletní předělání summonu a rozdělení původního ,,summon monster" na povolej nemrtvé, povolej zvíře, povolej elementála, atd. Jen mi pak musí Kucik dodat skripty... :o
EDIT: kdyby ta úprava ještě trošku zamířila na přítelíčky všeho druhu, bylo by to skvělé.
(ale je toho v summonu fakt hodně, když vezmete v uvahu SD, PM, BG, friendy druida, prostě jsou toho kvanta, ale držím palce)

Re: Poděkování

Posted: 18:19 26. Jul 2010
by Radim
Díky rodince za dnešní hru,měla vše co od ní očekávám :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 19:54 26. Jul 2010
by Bahnak
taktéž... díky všem, zvláště oběma šikovným drowum že si zlámali nohy a musí teď sedět doma a hrát :-D
Já se dnes dobře bavil, o konci mluvit nebudu, ne v tomto topicu...

Re: Poděkování

Posted: 19:57 26. Jul 2010
by Firefox_
Jop bylo to fajn od cestiček ze zlaťáků až po napínavý souboj :-)

Re: Poděkování

Posted: 09:23 28. Jul 2010
by KaTo
Včerejšek ukázal, za co stojí Šestá rota. Za rozpuštění :twisted: . Místo ní navrhuji založení jednotky Charliho...eee...Desových andílků!
Díky za hru všem "členkám" týmu včetně (a hlavně) jeho veliteli.
//OOC hrátky s gramatikou na téma "dámi vs dámy" (a vůbec "úmyslné" opravování schody podnětu a přísudku) mě dostávali...nebo dostávaly(?) :lol: :lol: :lol: . *ještě teď se pochechtává*

*nasadí hnědý nos* ...a musím smeknout před prací DM, jmenovitě *censored :mrgreen: *, "na a ve" včerejší lokaci.

Re: Poděkování

Posted: 09:32 28. Jul 2010
by Miell
Také moc děkuju za včerejšek... a vlastně za celou dobu příprav. Za čas věnovaný DM, jejich práci a za celé dění ve světě :D
Speciální díky všem andílkům a to i za trpělivost se kterou přečkali tentokráte moje problémy s klávesnicí. Ještě že máme doma náhradní. Měla jsem z toho docela nervy.. hlavně když mi uprostřed akce nechtěl po restartu naskočit počítač :? :shock:

Re: Poděkování

Posted: 10:36 28. Jul 2010
by Lolipop
Po dlouhé době bych ráda poděkovala za hru hráčům postav Arruzar, Remi a Tuahvě (no tomu elfovi s šíleným jménem,on ví). :oops:

Re: Poděkování

Posted: 12:17 28. Jul 2010
by Desmond
:mrgreen: Tak Andilci, dalsi misi mame uspesne za sebou. *mluvi skrze stary reproduktor* Doposavad se mi jeste nikdy nepostestilo vest nahe komando slozene prevazne z divek *zakucka se*. Ale musim rici, ze to stalo za to. Tam dole to bylo hotove peklo, tedy kdyby v pekle plavaly ryby brichem vzhuru a Cesi tam jezdili na dovolenou misto do Chorvatska. Takze damy, uzivejte si slunce a koktejlku na isilske promenade a ja pro vas pripravim nalezitou oslavu :P.

Obrovske diky patri Doktoru L. a jeho podmorske zakladne, ja vim, ze me slysis L. , tentokrat jsme zmarili tve plany, ale jsem si jisty, ze jsme se nevideli naposledy. Tak tedy at vyhraje ten lepsi *vhodi rucnik do ringu*.

Des aka Charlie, over and out.

Re: Poděkování

Posted: 23:44 28. Jul 2010
by Firefox_
Díky igorovi za návod