Page 114 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:11 19. Dec 2011
by wsweetjane
kucik wrote:
wsweetjane wrote: Tak to už je trochu demagogie...Je tu kůň na prodej, tak ať je alespoň slušný - když něco dělám - vyrábim, tak to má být slušná věc a né že vznikne šmejd a řeknu a kdo tě nutí to kupovat když je to na nic?!
Slovník cizích slov wrote:demagogie
Význam:
využívání zkreslených zjednodušených argumentů, působících zejména na city a předsudky, k ovlivňování jednotlivců a skupin
Ještě jednou a prostými větami: Kůň má své lepší a horší stránky. Kůň není herní nezbytností. Není cílem, aby koně používali všichni. Dále není cílem, aby byl kůň nezbytně jednorázová investice. Proto má svou úmrtnost a tedy i takové staty.
Podle tvého argumentu by ve hře neměly být třeba nejhorší meče, protože proti +6ce je to přece šmejd.



Klobouk: Ještě mě napadá udělat extra bojové koně, kteří by měli víc HP, ale zároveň vyšší cenu.

Nebo slevnit ty stávající...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:13 19. Dec 2011
by Shaman88
A nebo pustit do světa koňskou chřipku a koně úplně zrušit....

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:19 19. Dec 2011
by klobouk
Dobrý, vzdávám to. Nechte to, jak to je.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:13 19. Dec 2011
by Shaman88
K čemu vůbec koně jsou?
Lagují a je kolem nich spousta bugů...
Kdyby radši u východu z měst byl krám cestovatele kde by si mohli koupit dobrodruhové nějaké flašky po kterých by běhali výrazně rychleji.... a byly by jen pro cestování.... alespon by to přineslo pravidelný odvod peněz z modulu....

Taky se divím proč ještě nikdo nepřišel s teleporty... mágů je na povrchu habaděj v karathě taky, a jsou celkem mocní..., nerozumím tomu proč ještě nejsou města svázána teleporty. Města by tak výrazně ušetřila...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:24 19. Dec 2011
by Braenn
A teleporty k bossům, nebo alespoň před dungy. Propojené navzájem!

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:31 19. Dec 2011
by Ajax the Great
A co rovnou DM porty kam jenom chcete? O.o

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:34 19. Dec 2011
by Nalkanar
Hrajme Lineage! A místo koní stidera pro každou postavu! :lol: :wall:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:36 19. Dec 2011
by de Aers
Osobní DMko, pro všechna přání : o)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:38 19. Dec 2011
by KaTo
Ajax the Great wrote:A co rovnou DM porty kam jenom chcete? O.o
To už tu je. I když z nějakýho důvodu v 90% případů je ten teleport k Astarothovi :lol: :lol: :lol: :lol: .

Btw - a nekecejte do práce WBéčkům, ti (určitě :lol: ) dobře vědí, proč jsou na "povrchu" teleporty většinou pouze krátkodosahové.

to Nalk: Hrajme WoWko a mechanickýho čopra!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:43 19. Dec 2011
by Desmond
Další spam mažu. Spamujte si jak je jen libo, ale pouze v určených vláknech. Díky

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:50 22. Dec 2011
by -darkvision-
Vadí mi že Maso drápatnatce musím určovat. Jsem prostě vandrák a myslím si, že maso poznám. Nebaví mě furt chlastat lektvar znalosti :biggrin:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 02:25 31. Dec 2011
by mandos
Vím že změna vzhledu plášťů u barvíře se tu řešila několikrát. Chci se zeptat jestli se tím už někdo zabývá a nebo jestli ne? Jestli ne rád rád bych se toho ujal, ale musel by mě někdo odkázat na nějaký manuál nebo mi vysvětlit jak na to.

Pak se chci ještě zeptat jestli by nebylo možné ty vzhledy klobouků, co se dají nastavit u barvíře jako róby, přiřadit i jako vzhledy helem/kápí jak se dají měnit na kovadlině nebo někde jinde popř.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:12 31. Dec 2011
by Myrttille
Vzhled klobouku se dělá z pláště ;)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:35 31. Dec 2011
by kucik
Udelat plaste neni velky problem. Jde jen o to projit vsech 255 moznych a oznacit ty, ktere maji byt ,,povolene". Jinymi slovy ty, ktere se vubec zobrazuji.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:54 31. Dec 2011
by jachyra
Mne zase hrozne chýba možnosť meniť farbu vlasov :D ak sa dokáže meniť farba oblečenia .. je moc zložité spraviť zmenu farbu vlasov?