Page 114 of 329

Re: Vtípky

Posted: 20:46 29. May 2011
by Práček

Re: Vtípky

Posted: 02:34 30. May 2011
by Thuereg
Práček wrote:Jak já to auto miluju :mrgreen:
http://www.stream.cz/uservideo/539957-s ... -roku-1994
Zase mě začlo mrzet že sem toho combíka dal pryč:( moje malá velká felinka je fuč

Re: Vtípky

Posted: 21:32 30. May 2011
by Prasokralik
vždycky když slyším ve hře mluvit nějakýho trpoše, vzpomenu si na tohohle "drobečka"

http://youtu.be/GkLbBiSjAQ0

Re: Vtípky

Posted: 17:42 31. May 2011
by Xullfryn

Re: Vtípky

Posted: 17:50 31. May 2011
by Derken-
To mi připomíná tebe, když se tvůj bratr zamkl v koupelně a volal, abych tě přijel uklidnit, že chceš všechno zničit :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 18:05 31. May 2011
by Xullfryn
Cože? Tak to máš trochu zkreslený informace ne? :D

Re: Vtípky

Posted: 10:30 04. Jun 2011
by Alvarion
Všechny dívky hledají milého, pěkného, galantního a hezky upraveného chlapce. Takový chlapec už ale chlapce má.

Divoký západ, dva kovbojové se baví: "Já mám nejrychlejší ruku na celém Západě." "A to já zase dávám přednost ženám!"

Babka povidá úředníkovi: „Heil Hitler, herr Sturmbannführer!“ „Babičko, vy ste si spletla dobu!“ „Dobu možná, ale tebe ne.“

Re: Vtípky

Posted: 11:22 04. Jun 2011
by zachy
Nekrofilovi se rozpadl vztah :D

Re: Vtípky

Posted: 08:22 06. Jun 2011
by de Aers
250534_2024822307418_1449829511_32272723_296360_n.jpg

Re: Vtípky

Posted: 10:21 07. Jun 2011
by marii
:)))...Tudy vede cesta!

Re: Vtípky

Posted: 10:24 07. Jun 2011
by Práček
a z benzínu ještě :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 10:37 07. Jun 2011
by kucik
Hádal bych, že nebude dlouho trvat, než si němci začnou strkat pistole s benzínem tam, co doteď okurky.

Re: Vtípky

Posted: 11:24 07. Jun 2011
by Práček
kucik wrote:Hádal bych, že nebude dlouho trvat, než si němci začnou strkat pistole s benzínem tam, co doteď okurky.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 17:24 07. Jun 2011
by davidsoft
Zaznamenal jsem nějaké diskuse ohledně povolání a učitelů, tak mě o přestávce mezi učením se na zkoušku napadlo tohle:
Není z Thalie.
Není z Thalie.

Re: Vtípky

Posted: 18:52 07. Jun 2011
by Braenn
Jste angličtináři? Umíte anglicky opravdu dobře? Tak schválně, u které sloky si zlomíte jazyk? http://www.youtube.com/watch?v=f3s0joFeajk