Page 114 of 329
Re: Vtípky
Posted: 20:46 29. May 2011
by Práček
Re: Vtípky
Posted: 02:34 30. May 2011
by Thuereg
Zase mě začlo mrzet že sem toho combíka dal pryč:( moje malá velká felinka je fuč
Re: Vtípky
Posted: 21:32 30. May 2011
by Prasokralik
vždycky když slyším ve hře mluvit nějakýho trpoše, vzpomenu si na tohohle "drobečka"
http://youtu.be/GkLbBiSjAQ0
Re: Vtípky
Posted: 17:42 31. May 2011
by Xullfryn
Re: Vtípky
Posted: 17:50 31. May 2011
by Derken-
To mi připomíná tebe, když se tvůj bratr zamkl v koupelně a volal, abych tě přijel uklidnit, že chceš všechno zničit

Re: Vtípky
Posted: 18:05 31. May 2011
by Xullfryn
Cože? Tak to máš trochu zkreslený informace ne?

Re: Vtípky
Posted: 10:30 04. Jun 2011
by Alvarion
Všechny dívky hledají milého, pěkného, galantního a hezky upraveného chlapce. Takový chlapec už ale chlapce má.
Divoký západ, dva kovbojové se baví: "Já mám nejrychlejší ruku na celém Západě." "A to já zase dávám přednost ženám!"
Babka povidá úředníkovi: „Heil Hitler, herr Sturmbannführer!“ „Babičko, vy ste si spletla dobu!“ „Dobu možná, ale tebe ne.“
Re: Vtípky
Posted: 11:22 04. Jun 2011
by zachy
Nekrofilovi se rozpadl vztah

Re: Vtípky
Posted: 08:22 06. Jun 2011
by de Aers
Re: Vtípky
Posted: 10:21 07. Jun 2011
by marii

))...Tudy vede cesta!
Re: Vtípky
Posted: 10:24 07. Jun 2011
by Práček
Re: Vtípky
Posted: 10:37 07. Jun 2011
by kucik
Hádal bych, že nebude dlouho trvat, než si němci začnou strkat pistole s benzínem tam, co doteď okurky.
Re: Vtípky
Posted: 11:24 07. Jun 2011
by Práček
Re: Vtípky
Posted: 17:24 07. Jun 2011
by davidsoft
Zaznamenal jsem nějaké diskuse ohledně povolání a učitelů, tak mě o přestávce mezi učením se na zkoušku napadlo tohle:

- Není z Thalie.
Re: Vtípky
Posted: 18:52 07. Jun 2011
by Braenn
Jste angličtináři? Umíte anglicky opravdu dobře? Tak schválně, u které sloky si zlomíte jazyk?
http://www.youtube.com/watch?v=f3s0joFeajk