Page 114 of 143
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 00:19 21. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Celkem zajímavý progresový projekt
Down On Knees I`m Weak - Cage
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:01 21. Dec 2012
by Molly23
Taky poklad

tohle...
http://www.youtube.com/watch?v=MTjxT7CWFPU
Ten text je fakt .... ujetej.
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:47 22. Dec 2012
by klobouk
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:13 22. Dec 2012
by Caehan
Chcete ujetej text? Tady máte
jednu dvojsmyslnou z roku 1931.
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 00:59 23. Dec 2012
by Sielencer
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 04:35 25. Dec 2012
by Prasokralik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 02:09 26. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Náročné na poslech....každý odkaz cca 1h, vskutku zajímavý projekt.
Ufomammut - Eve
Ufomammut - Idolum
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 03:29 27. Dec 2012
by Prasokralik
Gotye - Somebody That I Used To Know překvapivě návykové. Jestli repost tak se omlouvám.
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 21:31 30. Dec 2012
by slencak
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 01:56 02. Jan 2013
by Amber
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 08:38 03. Jan 2013
by Molly23
A když už jsem psal o Cave Story a jeho neskutečném soundtracku tak přikládám toto video, které je prostě... Mňam!
http://www.youtube.com/watch?v=NDnnZD2ZWpA
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 05:25 05. Jan 2013
by Molly23
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:08 05. Jan 2013
by Prasokralik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 15:27 06. Jan 2013
by zachy
Shinedown (dělali například soundtrack k filmu Expendables)
Diamond eyes n1
Devour
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 07:16 11. Jan 2013
by J.F.Payne