Page 114 of 143

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 00:19 21. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Celkem zajímavý progresový projekt
Down On Knees I`m Weak - Cage

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 14:01 21. Dec 2012
by Molly23
Taky poklad :D tohle...

http://www.youtube.com/watch?v=MTjxT7CWFPU

Ten text je fakt .... ujetej.

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 17:47 22. Dec 2012
by klobouk

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 18:13 22. Dec 2012
by Caehan
Chcete ujetej text? Tady máte jednu dvojsmyslnou z roku 1931.

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 00:59 23. Dec 2012
by Sielencer
Jsou to jen ženy
by Billy Joel

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 04:35 25. Dec 2012
by Prasokralik

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 02:09 26. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Náročné na poslech....každý odkaz cca 1h, vskutku zajímavý projekt.
Ufomammut - Eve
Ufomammut - Idolum

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 03:29 27. Dec 2012
by Prasokralik
Gotye - Somebody That I Used To Know překvapivě návykové. Jestli repost tak se omlouvám.

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 21:31 30. Dec 2012
by slencak

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 01:56 02. Jan 2013
by Amber
Amy Winehouse - You Know I'm No Good :mus_2:

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 08:38 03. Jan 2013
by Molly23
A když už jsem psal o Cave Story a jeho neskutečném soundtracku tak přikládám toto video, které je prostě... Mňam!

http://www.youtube.com/watch?v=NDnnZD2ZWpA

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 05:25 05. Jan 2013
by Molly23

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 17:08 05. Jan 2013
by Prasokralik

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 15:27 06. Jan 2013
by zachy
Shinedown (dělali například soundtrack k filmu Expendables)
Diamond eyes n1 :)
Devour

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 07:16 11. Jan 2013
by J.F.Payne
Lou Reed: Walk on the Wild Side.
http://www.youtube.com/watch?v=0KaWSOlASWc