Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 06:56 03. Jun 2015
Dnes od 17:00 Vyšehrad u rotundy sv. Martina pikniiiik 
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Připojím se n dálku, udělám si piknik v Prdrdelakovicich na balkoně.. Park obsadili černý přízraky.kokosak wrote:Dnes od 17:00 Vyšehrad u rotundy sv. Martina pikniiiik
Do kdy?kokosak wrote:Dnes od 17:00 Vyšehrad u rotundy sv. Martina pikniiiik
Dokud se nám bude chtít. Ale jestli plánuješ přijít, tak vydržíme děsně dlouho! Aspoň uvidíš jak moc mám do Květy dalekopavad wrote:Do kdy?kokosak wrote:Dnes od 17:00 Vyšehrad u rotundy sv. Martina pikniiiik
PS: Jestli tam budou poletavat svitorici potvory v ruzovych satickach tak se tam dorazit ani nebudu pokouset.
Květa má víc vlasů. Zbytek sedí!kokosak wrote:Dokud se nám bude chtít. Ale jestli plánuješ přijít, tak vydržíme děsně dlouho! Aspoň uvidíš jak moc mám do Květy daleko
Ma pritomnost neni jista. Pokud vubec, tak nedorazim drive jak sedm, spise pul osme.KaTo wrote:Květa má víc vlasů. Zbytek sedí!kokosak wrote:Dokud se nám bude chtít. Ale jestli plánuješ přijít, tak vydržíme děsně dlouho! Aspoň uvidíš jak moc mám do Květy daleko![]()
![]()
![]()
Ale jestli pavade dorazíš, tak až u mě skončí plynař, zastavil bych se taky.
Tak já bydlím tak 5-10 minut od rotundy a plynaře mám objednáho mezi pátou až sedmou. Stačí mi cinknout, že jdeš...řekněme 5-10 minut předempavad wrote:Ma pritomnost neni jista. Pokud vubec, tak nedorazim drive jak sedm, spise pul osme.
KaTo wrote:Květa má víc vlasů. Zbytek sedí!kokosak wrote:Dokud se nám bude chtít. Ale jestli plánuješ přijít, tak vydržíme děsně dlouho! Aspoň uvidíš jak moc mám do Květy daleko![]()
![]()
![]()
Souhlasím. Bez ohledu na fyzickou přítomnost (ovšem často psychickou nepřítomnost) šiček šijících (s) sebou i (nejen jehlou) píchajících do (nejen) vílího přebujelého ega, bylo osvěžující poslechnout si rozhovory na "běžná" témata.kokosak wrote:... fajn slezina