Page 114 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 06:56 03. Jun 2015
by kokosak
Dnes od 17:00 Vyšehrad u rotundy sv. Martina pikniiiik :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:39 03. Jun 2015
by karolina
kokosak wrote:Dnes od 17:00 Vyšehrad u rotundy sv. Martina pikniiiik :D
Připojím se n dálku, udělám si piknik v Prdrdelakovicich na balkoně.. Park obsadili černý přízraky.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:41 03. Jun 2015
by kucik
Ja bych se jako vždy mohl připojit až později. Takže uvidim, do kdy tam vydržíte.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:12 03. Jun 2015
by J.F.Payne
Stavim se se psem.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:17 03. Jun 2015
by kucik
Já sice radši hovězí, ale v zásadě sním cokoliv. :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:27 03. Jun 2015
by pavad
kokosak wrote:Dnes od 17:00 Vyšehrad u rotundy sv. Martina pikniiiik :D
Do kdy?

PS: Jestli tam budou poletavat svitorici potvory v ruzovych satickach tak se tam dorazit ani nebudu pokouset.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:35 03. Jun 2015
by Bahnak
Tiše závidím, je tam krásně, já hniju v práci.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:36 03. Jun 2015
by kokosak
pavad wrote:
kokosak wrote:Dnes od 17:00 Vyšehrad u rotundy sv. Martina pikniiiik :D
Do kdy?

PS: Jestli tam budou poletavat svitorici potvory v ruzovych satickach tak se tam dorazit ani nebudu pokouset.
Dokud se nám bude chtít. Ale jestli plánuješ přijít, tak vydržíme děsně dlouho! Aspoň uvidíš jak moc mám do Květy daleko :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:48 03. Jun 2015
by KaTo
kokosak wrote:Dokud se nám bude chtít. Ale jestli plánuješ přijít, tak vydržíme děsně dlouho! Aspoň uvidíš jak moc mám do Květy daleko :D
Květa má víc vlasů. Zbytek sedí! :twisted: :twisted: :twisted:
Ale jestli pavade dorazíš, tak až u mě skončí plynař, zastavil bych se taky 8) .

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:50 03. Jun 2015
by pavad
KaTo wrote:
kokosak wrote:Dokud se nám bude chtít. Ale jestli plánuješ přijít, tak vydržíme děsně dlouho! Aspoň uvidíš jak moc mám do Květy daleko :D
Květa má víc vlasů. Zbytek sedí! :twisted: :twisted: :twisted:
Ale jestli pavade dorazíš, tak až u mě skončí plynař, zastavil bych se taky 8) .
Ma pritomnost neni jista. Pokud vubec, tak nedorazim drive jak sedm, spise pul osme.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:53 03. Jun 2015
by KaTo
pavad wrote:Ma pritomnost neni jista. Pokud vubec, tak nedorazim drive jak sedm, spise pul osme.
Tak já bydlím tak 5-10 minut od rotundy a plynaře mám objednáho mezi pátou až sedmou. Stačí mi cinknout, že jdeš...řekněme 5-10 minut předem :mrgreen: .

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:53 03. Jun 2015
by kokosak
KaTo wrote:
kokosak wrote:Dokud se nám bude chtít. Ale jestli plánuješ přijít, tak vydržíme děsně dlouho! Aspoň uvidíš jak moc mám do Květy daleko :D
Květa má víc vlasů. Zbytek sedí! :twisted: :twisted: :twisted:


Vzhledem k tomu, že Květu znáš asi tak, jak znáš mě, tak máš další čárku :P Jinak bys věděl, že má taky třeba křidýlka! :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:55 03. Jun 2015
by karolina
Jo a chodu oblečená v modré, ne pastelové!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:15 03. Jun 2015
by kokosak
Tak kuciku zklamal si ;) Jinak fajn slezina :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 08:34 04. Jun 2015
by pavad
kokosak wrote:... fajn slezina :)
Souhlasím. Bez ohledu na fyzickou přítomnost (ovšem často psychickou nepřítomnost) šiček šijících (s) sebou i (nejen jehlou) píchajících do (nejen) vílího přebujelého ega, bylo osvěžující poslechnout si rozhovory na "běžná" témata.

Namátkou: postup plynovaní KaTa (nebo u KaTa?), srdceryvný příběh krvežíznivé inkvizitorské trhací bestie (t.č. znaveně po úředně trhacích výkonech odpočívající), neco málo o globální geo-industro-politicko-vojenské situaci (jen se to hemžilo výrazy NATO, SSSR, rudé nebezpečí a hyeny z Wál Strýtu)... :mrgreen:

PS: Report sem postovat nebudu. Poslu ho napred jednotlivcum, zjistim kolik zaplati za to aby byli z reportu vyjmuti! :D

PPS: Pro Kata jsem se pokusil o ceska nabodenicka. Ne prilis uspesne....