Page 114 of 331
Re: Poděkování
Posted: 23:44 28. Jul 2010
by EXITUS999
Firefox_ wrote:Díky igorovi za návod
Taky se přidávám s díky

Re: Poděkování
Posted: 23:45 28. Jul 2010
by Muthor6
EXITUS999 wrote:Firefox_ wrote:Díky igorovi za návod
Taky se přidávám s díky

Díky moc Igore, hned zítra vyzkouším a reportnu funkčnost

Re: Poděkování
Posted: 23:52 28. Jul 2010
by Miell
Díky Josefínce za příjemný večer
... na slovo "překvapit" se už nikdy nebudu dívat tak jako dřív!

Re: Poděkování
Posted: 23:54 28. Jul 2010
by Luelle
taky děkuju
a doufám, že se Far z toho vychrchlá
doufám, že jsem tě náležitě překvapila

:D
Re: Poděkování
Posted: 10:45 29. Jul 2010
by efu_redo
Trochu se spožděním, ale dík za hru Lashekovi v jeho náramně příjemném hotelu. Ty masáže mě budou chybět :'( . Doufám, že mě brzy vysvobodíš ze spárů těch amazónek, co si pro mě přišli. Kdyby šlo jen o amazonky, ale ten chlapík co si říká charlie na mě celou dobu divně koukal. Což o to, ale on byl nahý. *zděšený výraz* Díky všem z účastněným a DM. Zjednodušeně.

Re: Poděkování
Posted: 08:35 31. Jul 2010
by Jkerry
Děkuji Joance za včerejší hru

Docela mi napravila špatnej den. Ani jsem nevnímal čas.
Re: Poděkování
Posted: 00:04 02. Aug 2010
by Luelle
já děkuji Desmondovi za pěkné přivítání - pomalu už tradičně - filozoficko - poetické

Re: Poděkování
Posted: 00:34 02. Aug 2010
by Desmond
Luelle wrote:já děkuji Desmondovi za pěkné přivítání - pomalu už tradičně - filozoficko - poetické

Neni za co, bylo to moc fajn. Takze napodobne

. Chce se mi jeste zminit ten dort, ale na tyden si davam distanc od metafor.

Re: Poděkování
Posted: 08:04 02. Aug 2010
by zuuzza
Jkerry wrote:Děkuji Joance za včerejší hru

Docela mi napravila špatnej den. Ani jsem nevnímal čas.
Taky diky, ta noc nejak pri tom utekla

krušná jsou rána hráčova...
Re: Poděkování
Posted: 00:33 03. Aug 2010
by Muthor6
Děkuji Lashkovi za ochotné řešení ztrát po pádu serveru a najití mého koníka

Re: Poděkování
Posted: 00:46 03. Aug 2010
by LDamian
Diky za vypravu Zarion, Harmonii, Hiwi a Chareovi. Mozna to bylo zdlouhavejsi, ale mne se proste libi, kdyz je nekde duvod jet takticky a spolupracovat. A tady to bylo pekne. Sice to spadlo, ale tak co uz. Priste se zadari.
Diky Lashekovi, za pomoc po padu. Bez nej by to byl mnohem trpci konec.

Re: Poděkování
Posted: 00:52 03. Aug 2010
by Bahnak
mé díky nechť patří ztrátám a nálezům v podobě LASHEKa.
Za počin vracení craft itemů o půl jedné ráno nechť je ti udělen titul "frajera roku" a nebo tě alespoň na nějakém srazu obdaruji červeným bludišťákem...
Děkuji moc!
Re: Poděkování
Posted: 14:10 03. Aug 2010
by Xantipa
Diky Hiwi a Aurielovi za odborný doprovod do hrobky Lamberta prvního

Konečně je skóre Zarion vs. Lambert 1:1
Díky okřídlené pětce

za výpravu na asabi, bavilo mě to až na ten pád serveru těsně před bosem, to zamrzí..
Velké díky Lashekovi za pomoc

Re: Poděkování
Posted: 00:47 04. Aug 2010
by Pajule
díky moc tý naší elfský partičce prostě dobře kobře jen tak dál

Re: Poděkování
Posted: 01:03 04. Aug 2010
by Muthor6
Taky dík

Už nás je celkem dost, za chvilku už nebudem partička, ale dokonce parta
