Page 115 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:02 31. Dec 2011
by Molly23
Takže by se udělala i lokace kadeřníka, solárka a tatéra? :D Jooooo tyjo to by bylo cool.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:06 31. Dec 2011
by mandos
Myrttille wrote:Vzhled klobouku se dělá z pláště ;)
Nejsem si jistej jestli vím jak to myslíš, protože když si chceš vzít klobouk jdeš k barvíři, dáš přešít oblečení na sobě a mezi róbami zvolíš vzhled klobouku :)
Kucik wrote:Udělat plaste neni velky problem. Jde jen o to projit vsech 255 moznych a oznacit ty, ktere maji byt ,,povolene". Jinymi slovy ty, ktere se vubec zobrazuji.
Představ si uplného laika co umí udělat max lokaci bez dialogů, scriptů a pod. :D Udělám co je třeba ale potřebuju teda aspoň napsat nějakej quick guide co přesně je třeba udělat :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:59 31. Dec 2011
by Molly23
Mandosi, jedna možnost je roba ala klobouk, ale je tu i možnost plášt jako klobouk takže máš pak třeba robu a navíc klobouk(plášt)! :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:03 31. Dec 2011
by mandos
Ahá :D a nešlo by to teda na tu kápi? :D aby se to dalo sundavat aby se dal nosit plášť i klobouk a nemusel jsem mít v inventáři dvoje uplně stejné hadry jen jedny s a druhé bez klobouku? :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:14 31. Dec 2011
by Molly23
Problém kápě je, že to nahrazuje celou palici, takže i obličej, hádám, že by jsi musel mít model klobouku a přímo hlavy tvé postavy. Kápě je totiž jako helma... taky tam máš prostě černýflek a ne obličej hehe.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:41 31. Dec 2011
by Nalkanar
Na EQ se to taky nějak řešilo kdysi a šlo tam o to, že bys musel mít model klobouku pro každou hlavu. A tuším, že tam byly ještě další problémky drobné asi.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:17 31. Dec 2011
by sendys
na Thalii mi chybi krata a stare dobre casi bez toho ocasa Rofa a par dalsich :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:28 31. Dec 2011
by Shaman88
Nalkanar wrote:Na EQ se to taky nějak řešilo kdysi a šlo tam o to, že bys musel mít model klobouku pro každou hlavu. A tuším, že tam byly ještě další problémky drobné asi.
Ono by to nějak myslím šlo udělat. Aby klobouk nesouvisel nijak ze zbrojí ani pláštěm a nasazoval se sám.
Tuším že se to dá udělat podobně jako se postavě přidávají křídla či ocasy. Ovšem ted na to nemám vůbec čas, připomeňte se tak za měsíc až 2.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:48 01. Jan 2012
by Molly23
1)Stolek v hospodě u racka, kterej by byl zastrčenej někde v rohu (neobsazenej NPC), takže by postava mohla nenápadně sledovat dění v hospodě, nebo se zašít :).

2)Barovky u baru :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 00:38 02. Jan 2012
by zachy
NPC gamblery a hazardéry v hospodách hrající kostky :) třeba na skill podvádění :D
Možnost opravy předmětů podle řemesla v dílně (krejčí co může opravovat kožené (nejen craftové výrobky za nižší cenu)).

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:27 02. Jan 2012
by Shaman88
Bylo by fajn kdyby se na hlavní straně čas od času přidávaly novinky.... A taky IC informace - co se děje ve světě....
Aby člověk i podle webu poznal že svět žije.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:33 02. Jan 2012
by Derken-
Shaman88 wrote:Bylo by fajn kdyby se na hlavní straně čas od času přidávaly novinky.... A taky IC informace - co se děje ve světě....
Aby člověk i podle webu poznal že svět žije.
Je pravda, že poslední dvě jsou evilský permky možná tak 3/4 roku staré.. To se od té doby nestalo nic nového? :shock: :surprised:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:35 02. Jan 2012
by Czech_Luthor
To proto, že by to chtělo i trochu aktivnější DMka :roll: (To neni útok, naopak, je trošku pošťouchnutí, pač se opravdu nic neděje, jen se trestá, atd. Ale Questy, nebo nové věci, to nic.)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:36 02. Jan 2012
by Derken-
S tímto tvrzením rozhodně nesouhlasím :)

Edit: A jsme zase u toho, že my jako hráčí máme něco rozject a až potom nás v tom možná podpoří DM, ne že čekáte, až vám DM dá nějakou šanci :) A ono kolikrát dá a ze strany hráčů je ta šance zametena pod stůl..

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:39 02. Jan 2012
by Czech_Luthor
Hele, upřímně... Já za poslední dva až tři týdny, jsem ve hře neviděl snad žádné DMko (Kromě Bahňáka s jeho šampusovým questem...). Při volání a pokusech o domluvu v DM kanálu, nulové odpovědi.

Vždy jen na foru. A to jsme většinou nedošli k žádnému závěru.