Page 115 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:11 04. Jun 2015
by kucik
kokosak wrote:Tak kuciku zklamal si ;) Jinak fajn slezina :)
Ja se omluvuju. Najednou jsem zjistil ze sedim u Dzbanu a je deset hodin. To uz jsem nechtel nikam jezdit.
Vyslal jsem za vami ovsem rychlou spojku, lec nejspis jste byli prilis daleko vycepu.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 20:46 16. Jun 2015
by Firefox_
Sobota 15+ Vyšehrad?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 02:46 17. Jun 2015
by Bahnak
Jsem mimo Prágl, ale budu na vás myslet :-D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:36 08. Jul 2015
by kokosak
Čtvrtek od pěti, tu http://www.hlucna-samota.cz/
Byl tam kdysi jeden z větších srazů, mají zahrádku, kdyby bylo hezky, ale prej má pršet. Uvidíme.

Klasika, nějaký hry a tak s sebou.

Aaaaa možná se budem přesouvat, tak se kdyžtak ozvěte abyste věděli kam :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 00:11 09. Jul 2015
by Firefox_
+1

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:16 15. Aug 2015
by Bahnak
Zatím jsme tři, přidá se někdo na pivko?
http://uvodoucha.pivovarkostelec.cz/kontakty
Čepujou minipivovary a dobře vaří.

EDIT: tak už nás bude 6.

EDIT2: hm, tak už 8 lidí...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:57 15. Aug 2015
by J.F.Payne
Kdy? Dneska?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:07 15. Aug 2015
by -darkvision-
J.F.Payne wrote:Kdy? Dneska?
Ne, dneska :twisted:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:12 15. Aug 2015
by J.F.Payne
A vod kolika?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 09:42 14. Sep 2015
by Theogil I
Ahoj, chodíte ještě občas ve středu na nějaké krátké přátelské popovídání spojené např. s večeří, zábavou či konzumací něčeho dobrého? Pokud by mi to vyšlo, občas bych se přidal.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:13 14. Sep 2015
by pavad
Theogil I wrote:Ahoj, chodíte ještě občas ve středu na nějaké krátké přátelské popovídání spojené např. s večeří, zábavou či konzumací něčeho dobrého? Pokud by mi to vyšlo, občas bych se přidal.
Nevim jak ostatni, ale par jedincu chodi pomlouvat vili i jine nedeni na NT nepravidelne a neorganizovane a nadto nejen ve stredu. :mrgreen:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:03 14. Sep 2015
by Theogil I
Tak zatím jsem jen polonáplava, takže se budu moct občas někde ukázat v Út. nebo ve St. večer. Až budu náplava úplná ta mi to bude taky fuk co je vlastně za den. :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:52 14. Sep 2015
by Firefox_
V úterý bych se mohl přidat.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:46 15. Sep 2015
by Bahnak
mám odpolední směny :(
ale příští týden by to snad šlo, když se včas domluvíme...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:42 15. Sep 2015
by Theogil I
Příští týden jsem celý v Brně, tak s tím pivkem ještě počkám až to nebude tak rozlítané. :(