Page 115 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:14 04. Mar 2014
by Bahnak
Rejty wrote:To už by bylo lepší zrušit toulce a dát na luky napevno bonus ke zranění elementem.
Cesta nejmenšího odporu se mi líbí, za mě palec nahoru.
Akorát netuším jak vyřešit vrhačky. :cry:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:11 04. Mar 2014
by Niareta
KaTo wrote:Vadí mi nesmyslně vysoké (tj. jako na ST) ceny za lvlupy na vyšších lvlech. Nešlo by ceny "zlidštit/zelfit/ztrpasličtit", prostě srovnat na nějakou "normální" úroveň?

Ta exponenciální progrese je strašná - dávat skoro 45 000 za lvl, když minulý lvl byl cca za 33 000? Představa, že za další 2-3 lvly vylezou ceny přes 100 000 :wall: :wall: ????
Musím souhlasit, ceny za lvl a především u prestižních povolání jsou dle mě nepřiměřeně vysoké. Navíc rozdíl ceny lvl normálního povolání a prestižního je dost velký. Už teď se hrozím, kde na to budu brát? Chápu vysoké ceny např. vybavení na postavu, lvl by podle mě měl být ale přístupný všem, ať už si zvolili jakékoli povolání bez toho, aby museli trávit hodiny expení v dungách - a ne každý zvládne sólovat nebo složí pokaždé partu. Pro mě je to třeba dost velký problém.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:19 04. Mar 2014
by Radim
Za mě element přímo na luky a opravovat jako ostatní zbraně už jen proto, aby 2 lvl postava neměla elementární dmg na který by neměla vůbec dosáhnout. Bojovník na obouručku může například zmiňovanou zbraň až na 3 lvl.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 02:27 13. Mar 2014
by Nalkanar
Loviště - pobřeží - strašidelný maják

Boss je tuhá mrcha, imploze a tak, TO nemalé, nesnadná kořist. Poctivě se hlásí, že tam je NWN loot a v následné opravě je loot v zásadě nijaký - málo zlatek, žádný další loot, z bosse zrovna absolutně nic nepadlo, naprosto o ničom. Chtělo by to možná dorovnat odměnu za náročnost dungu.
A to trofej alchymisty stojí jen o 7k více než třeba trofej medvěda, který je sólovatelný o pět až deset lvlů níže.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 09:44 13. Mar 2014
by KaTo
Nalkanar wrote:Boss je tuhá mrcha, imploze a tak, TO nemalé, nesnadná kořist. Poctivě se hlásí, že tam je NWN loot a v následné opravě je loot v zásadě nijaký - málo zlatek, žádný další loot, z bosse zrovna absolutně nic nepadlo, naprosto o ničom. Chtělo by to možná dorovnat odměnu za náročnost dungu...
Za sebe, jako chybu, nevidím ve "velmi, velmi nízkém :wall: " množství peněz v truhlách nebo nízko naceněná trofej, ale to, že při poměru (náročnost*čas)/výdělek, tam není žádný "fyzický" (nedejbože potencionálně dobrý :oops: ) loot. Protože tenhle dung (hlavně poslední patro) je dung, kde by měly padat ionské kameny 8) ...a WB by se neměl ani červenat, že je do lootu přihodil :lol: . Konstelace bosse, minionů a místa, kde se spawnuje z toho dungu nedělá "plyšové místo na hraní", kam by se chodilo na tea party :D (to je zároveň pochvala a uznání nad obtížností bosse+spol.). Nicméně odměna "plyšová" (bohužel) je.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 09:58 13. Mar 2014
by FroziKk
Já bych se řídil tím, že jsou trofeje přecejen pořád ve fázi ladění.. a to snad nejen ty u obyčejnejch mobů, ale i ty padající z bossů.

Trofeje jsou takhle podivně nastavený na dost místech... a konkrétně maják je třeba ještě docela slabej odvar našich ballingorů z podtemna, kde je trofej netopýřího licha něco kolem 27k a tam je to teprve nářez.. :) ale aspoň se člověk zapotí.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:52 13. Mar 2014
by Radim
Zpětná vazba je potřeba ve všech případech i ten co popsal zrovna Nalk. Stahovatelné trofeje se budou ladit a u bossů jsem téhož názoru, jen se musí vědět kde běhá co za boose a jak je na tom. Pokud to hráči přijde moc lehké zpravidla nenapíše nic, ale po tom co se tam zapotí nebo nedej bože umře tak pak je oheň na střeše. Založte topic a piště tam svou zpětnou vazbu na jednotlivé dungy, ne konkrétní čísla ale pádné připomínky, až na to přijde řada upraví se to podle potřeby.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 16:59 14. Apr 2014
by Molly23
Vážně musí při krvácení pod 0 hp spadnout mé postavě kalhoty jen proto, že má opasek regenerace? :(

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 17:12 14. Apr 2014
by Dragon Soul
Molly23 wrote:Vážně musí při krvácení pod 0 hp spadnout mé postavě kalhoty jen proto, že má opasek regenerace? :(

Já kvůli tomu věci s regenerací dal pryč...jedno velké plus že by mě to postavilo na nohy když to padne na 0 hp tu bohužel nefunguje, a pokud jsi vyšší lvl asi ani není důvod to mít. Maximálně v batohu a přendavat za jiný náhrdelník v prostojích aby to dobíjelo život. Ne RP, ale praktické, ostatně to že z tebe záhadně věci s regenerací padají mi taky nepříjde niják rp zdůvodnitelné;-)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 17:36 14. Apr 2014
by Douragon
No mně osobně se moc nelíbí ten fakt, že očekávané jarní slevy jsou spíš zdražení... navíc zvýšení IRL... Kde kdo s tim má teď problém, protože nemuže nosit svoje věci... Představte si že jste si koupil štít na kterej jste šetřil a starý jste prodal, kdo by tahal v invu těžkou věc jako je štít.. a teď bum... choď si bez něj dva lvly :wall:

A já mam rozházený spelly protože je to rozbitý a nikdo se k tomu moc nevyjadřuje...

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 19:57 14. Apr 2014
by pavad
Douragon wrote:A já mam rozházený spelly protože je to rozbitý a nikdo se k tomu moc nevyjadřuje...
Jako skripter Ti, bohuzel, pomoci nemohu. Na re-lvl potrebujes DM...

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 20:56 14. Apr 2014
by Douragon
Jj já vim... však se ani nezlobim... :?

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 23:18 14. Apr 2014
by kucik
Douragon wrote:
A já mam rozházený spelly protože je to rozbitý a nikdo se k tomu moc nevyjadřuje...
Musis to rict DM. Tady si to nikdo neprecte, nebo na to zapomene.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 23:38 14. Apr 2014
by Douragon
Dobře, pokusím se zítra někoho sehnat. Díky

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 23:48 14. Apr 2014
by kucik