Page 115 of 331
Re: Poděkování
Posted: 09:29 04. Aug 2010
by Molly23
Taky díky, snad se to dá nějak dokupy. Včerejší sezení u ohně bylo strašně romantické a já byl bohužel strašně unaven, tak jsem musel jít spát.
Re: Poděkování
Posted: 09:46 04. Aug 2010
by LDamian
Take dekuji za vcerejsi hru v Isilu. Po pomalejsim zacatku to bylo nakonec docela zajimave a mam o cem premyslet.
Re: Poděkování
Posted: 11:29 04. Aug 2010
by KaTo
LDamian wrote:...nakonec docela zajimave...
jj, dokonce to mělo dohru...viz následující poděkování

:
Molly23 wrote:...bylo strašně romantické...
Néé...to měla být smrtící epická duševní únava

z viz předchozí poděkování

.
Btw...ale hezky jste se (chvilku) z Hidu poslouchali. Při tom co se tam vedlo za řeči... "bude(t/m)e" muset zapracovat na detekci, jestli *zděšeně* ty řeči nebyly...jen tak řeči.
Re: Poděkování
Posted: 02:56 06. Aug 2010
by EXITUS999
Děkuju za dnešní hru cvelfátka

Re: Poděkování
Posted: 03:05 06. Aug 2010
by Muthor6
Jojo děkuji špičatým uším jmenovitě Ailathanovi, Nén, Hiwi, Sally, Vilmě, Elverin a Auril. Bylo to až na pár mrzutých odchodů a detailů supr

Re: Poděkování
Posted: 03:14 06. Aug 2010
by efu_redo
Dík Laškovi, za to že je to takovej ... no, co říct, aby mu nestoupl nos...

No, dík za to že jsi.
Re: Poděkování
Posted: 08:40 06. Aug 2010
by Pajule
jo za včerejšek taky dík,bylo to silně emotivní

Re: Poděkování
Posted: 23:22 07. Aug 2010
by Sobik
Děkuju Luelle za pěkný miniquestík.

Re: Poděkování
Posted: 23:45 07. Aug 2010
by Muthor6
Přidávám se, díky Luelle

Re: Poděkování
Posted: 01:12 09. Aug 2010
by Iriska
Díky všem zúčastněným cikánům za čistě provedenou noční čórku

taky díky za odměnu, moc pěkná hra

Re: Poděkování
Posted: 03:18 09. Aug 2010
by slencak
jen stručně: díky scrapy

Re: Poděkování
Posted: 09:30 09. Aug 2010
by marii
Iriska wrote:Díky všem zúčastněným cikánům za čistě provedenou noční čórku

taky díky za odměnu, moc pěkná hra

Jo..dobra akce..diky:) heej
Re: Poděkování
Posted: 20:23 09. Aug 2010
by Muthor6
Díky Luelle a Lashkovi za nahrazení ztrát po pádech serveru

Re: Poděkování
Posted: 10:25 11. Aug 2010
by LDamian
Dekuji DM za vcerejsi hru u trpaslíků.

Re: Poděkování
Posted: 11:58 12. Aug 2010
by pilnik
chtel bych podekovat DM OneIceOne za to, jak se ujal cikanu a jak nam pomaha budovat nasi povest..