Page 115 of 331

Re: Poděkování

Posted: 09:29 04. Aug 2010
by Molly23
Taky díky, snad se to dá nějak dokupy. Včerejší sezení u ohně bylo strašně romantické a já byl bohužel strašně unaven, tak jsem musel jít spát.

Re: Poděkování

Posted: 09:46 04. Aug 2010
by LDamian
Take dekuji za vcerejsi hru v Isilu. Po pomalejsim zacatku to bylo nakonec docela zajimave a mam o cem premyslet.

Re: Poděkování

Posted: 11:29 04. Aug 2010
by KaTo
LDamian wrote:...nakonec docela zajimave...
jj, dokonce to mělo dohru...viz následující poděkování :mrgreen: :
Molly23 wrote:...bylo strašně romantické...
Néé...to měla být smrtící epická duševní únava :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: z viz předchozí poděkování :mrgreen: .
Btw...ale hezky jste se (chvilku) z Hidu poslouchali. Při tom co se tam vedlo za řeči... "bude(t/m)e" muset zapracovat na detekci, jestli *zděšeně* ty řeči nebyly...jen tak řeči.

Re: Poděkování

Posted: 02:56 06. Aug 2010
by EXITUS999
Děkuju za dnešní hru cvelfátka :) :)

Re: Poděkování

Posted: 03:05 06. Aug 2010
by Muthor6
Jojo děkuji špičatým uším jmenovitě Ailathanovi, Nén, Hiwi, Sally, Vilmě, Elverin a Auril. Bylo to až na pár mrzutých odchodů a detailů supr :)

Re: Poděkování

Posted: 03:14 06. Aug 2010
by efu_redo
Dík Laškovi, za to že je to takovej ... no, co říct, aby mu nestoupl nos... :mrgreen: No, dík za to že jsi.

Re: Poděkování

Posted: 08:40 06. Aug 2010
by Pajule
jo za včerejšek taky dík,bylo to silně emotivní :D

Re: Poděkování

Posted: 23:22 07. Aug 2010
by Sobik
Děkuju Luelle za pěkný miniquestík. :)

Re: Poděkování

Posted: 23:45 07. Aug 2010
by Muthor6
Přidávám se, díky Luelle :D

Re: Poděkování

Posted: 01:12 09. Aug 2010
by Iriska
Díky všem zúčastněným cikánům za čistě provedenou noční čórku :D :D taky díky za odměnu, moc pěkná hra :-)

Re: Poděkování

Posted: 03:18 09. Aug 2010
by slencak
jen stručně: díky scrapy :roll:

Re: Poděkování

Posted: 09:30 09. Aug 2010
by marii
Iriska wrote:Díky všem zúčastněným cikánům za čistě provedenou noční čórku :D :D taky díky za odměnu, moc pěkná hra :-)
Jo..dobra akce..diky:) heej

Re: Poděkování

Posted: 20:23 09. Aug 2010
by Muthor6
Díky Luelle a Lashkovi za nahrazení ztrát po pádech serveru :)

Re: Poděkování

Posted: 10:25 11. Aug 2010
by LDamian
Dekuji DM za vcerejsi hru u trpaslíků. :)

Re: Poděkování

Posted: 11:58 12. Aug 2010
by pilnik
chtel bych podekovat DM OneIceOne za to, jak se ujal cikanu a jak nam pomaha budovat nasi povest..