Page 116 of 329

Re: Vtípky

Posted: 06:11 13. Jun 2011
by Thuereg
A tohle doporučuju přečíst všecko :D
18let a nagličtina potřeba :D

http://www.oglaf.com/cumsprite/

Re: Vtípky

Posted: 15:57 13. Jun 2011
by Thuereg
Neni to tak docela vtípek, ale mě to dostalo. Jen nevim nakolik je to fakt a na kolik jen nějakej marketingovej trik hehe.

http://www.youtube.com/watch?v=BewknNW2 ... ded#at=307

Re: Vtípky

Posted: 16:44 13. Jun 2011
by de Aers
Thuereg wrote:Neni to tak docela vtípek, ale mě to dostalo. Jen nevim nakolik je to fakt a na kolik jen nějakej marketingovej trik hehe.

http://www.youtube.com/watch?v=BewknNW2 ... ded#at=307
A má se to pouštět od začátku nebo od tý části jak je to přednastavený ? *znuděně zívne*

Re: Vtípky

Posted: 17:35 13. Jun 2011
by Thuereg
de Aers wrote:
Thuereg wrote:Neni to tak docela vtípek, ale mě to dostalo. Jen nevim nakolik je to fakt a na kolik jen nějakej marketingovej trik hehe.

http://www.youtube.com/watch?v=BewknNW2 ... ded#at=307
A má se to pouštět od začátku nebo od tý části jak je to přednastavený ? *znuděně zívne*
Aaasi od začátku. Ani nevim že to jde přednastavit.

Re: Vtípky

Posted: 18:14 13. Jun 2011
by Thuereg

Re: Vtípky

Posted: 18:29 13. Jun 2011
by de Aers
Thuereg wrote:http://www.doggelganger.co.nz/

heheh:D
Ježiš marja :D to tu nebudu zveřejňovat ani :D

Re: Vtípky

Posted: 18:46 13. Jun 2011
by J.F.Payne

Re: Vtípky

Posted: 19:57 13. Jun 2011
by Desmond
repast z nyxu

Image

Re: Vtípky

Posted: 19:58 13. Jun 2011
by Braenn
Pat a Mat a ve válce:
Image

Re: Vtípky

Posted: 02:02 14. Jun 2011
by Thuereg
Tak tohle je moc :D :D :D

Vážená paní, v průběhu předcházejících 6 měsíců monitorovali pracovníci naší bezpečnostní služby počínání Vašeho manžela v našem obchodním domě v době, kdy Vy nakupujete. Níže uvedený seznam obsahuje detaily jeho přestupků, zachycených bezpečnostn...í kamerou. Vašeho manžela jsme opakovaně slovně napomínali při každé návštěvě obchodu, což ignoroval. Na výzvy a napomenutí reagoval slovy: "Dokud tady moje žena nakupuje, musím s ní sem chodit taky...". Proto jsme nuceni zakázat Vašemu manželovi, Vám a celé Vaší rodině vstup do naší prodejny. Následuje seznam aktivit Vašeho manžela v našem obchodě po dobu posledních 6 měsíců:
15. červen: Vzal 24 krabiček kondomů a náhodně je vložil do vozíků nakupujícím, kteří se nedívali.
2.červenec: Nastavil všechny budíky v oddělení domácích potřeb tak, aby zvonily v pětiminutových intervalech.
7.červenec: Udělal na podlaze vedoucí k toaletám tenkou dlouhou stopu rajčatovým džusem.
19.červenec: Přistoupil k zaměstnankyni domácích potřeb, řekl oficiálním tónem "kód tři" a sledoval, co zaměstnankyněudělá.
14.září: Přesunul nápis "Pozor, mokrá podlaha" do části pokryté kobercem.
15.září: Rozložil jeden ze stanů v kempingové části a zval nakupující dál s podmínkou, aby si přinesli polštář.
23.září Kdykoli se ho zaměstnanec zeptal, zda nepotřebuje pomoc, rozplakal se a křičel: "Proč mě, lidi, nenecháte na pokoji?"
4. říjen: Díval se přímo do bezpečnostní kamery a používaje ji jako zrcadlo, šťoural se v nose.
10.listopad: U pultu se zbraněmi se ptal zaměstnance, zda neví, kde jsou antidepresiva.
3.prosinec: Podezřele se pohyboval po prodejně a hlasitě si přitom pobrukoval melodii z Mission Impossible.
18. prosinec: Schoval se mezi věšáky s oděvy a na lidi, kteří se v nich probírali, pokřikoval: "Kup si mě! Kup si mě!"
21.prosinec: Vždy když se ozvalo hlášení z reproduktoru, schoulil se na zem do klubíčka a křičel: "Ne! Ne! Už zase ty hlasy!"
23.prosinec: Vešel do zkušební kabinky, chvíli počkal a potom začal velmi hlasitě vykřikovat: "Není tu toaletní papír!"
Doufáme, že stanovisko našeho hypermarketu chápete, s pozdravem ředitel.

Re: Vtípky

Posted: 11:30 14. Jun 2011
by G14
:mrgreen: 10. listopad je dobrej :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 12:26 14. Jun 2011
by Thuereg
G14 wrote::mrgreen: 10. listopad je dobrej :mrgreen:
já chci zkusim 18. prosinec:D

Re: Vtípky

Posted: 12:26 14. Jun 2011
by Terbee
Mamince se nikdy nelže :lol:



Kamil pozval svou matku na oběd.

Během jídla si Kamilova matka nemohla nevšimnout, jak krásná je Kamilova spolubydlící Lucie. Dlouho nemohla uvěřit, že vztah mezi Kamilem a Lucií je pouze platonický a její zvědavost se stále zvětšovala.

Během večera sledovala jejich vzájemné reakce a začala se zajímat, zda mezi Kamilem a Lucií nejde o něco více než vidí.

Jakoby Kamil četl její myšlenky, prohodil: „Vím co si teď určitě myslíš, ale ujišťuji tě, že Lucie a já jsme jen spolubydlící.

Asi o týden později přišla Lucie za Kamilem a říká mu: „Od té doby, co byla tvá matka u nás na večeři, nemůžu najít naši krásnou stříbrnou naběračku. Nepředpokládáš, že by ji vzala, že?“

Kamil řekl: „No, pochybuji o tom, ale pro jistotu jí pošlu e-mail. Tak si sednul a napsal:



Ahoj maminko,

víš, neříkám, že jsi vzala z našeho domu naběračku, ani neříkám ani, že jsi ji nevzala. Ale faktem zůstává, že od té doby, co jsi tu byla na oběd, jedna chybí.

Se srdečným pozdravem

Kamil



O několik dnů později dostal Kamil email od své matky, kde se píše:



Drahý synu,

víš, neříkám, že spíš s Lucií, ani neříkám ani, že s ní nespíš. Ale faktem zůstává, že kdyby Lucie spala ve své posteli, musela by tam tu naběračku již dávno najít.

Se srdečným pozdravem

Maminka

Re: Vtípky

Posted: 14:40 14. Jun 2011
by Sorrow
Policajti vidí, jak sedlák dojí krávu, která přitom pije z vědra vodu.
Tak ji koupí a říkají si, jaký je to prima kauf, pije vodu, dojí mléko.
Zavedou ji k rybníku, jeden ji strká hlavu do vody a druhej dojí.
Jenže krávu to dusí, tak posere toho, co dojí.
A ten na druhýho volá: "Dej jí hlavu vejš, už nasává bahno!!!

Re: Vtípky

Posted: 15:20 14. Jun 2011
by Prasokralik
On: Miláčku, proč se neustále díváš na šéfa na grilu? Stejně to tvoje vaření nevylepšilo.
Ona: A proč ty sleduješ porno?