Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:52 15. Sep 2015
Inu, vidim to ze tu flasku s KaTem zkatujeme sami. 
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Jojo, už se těším na příběh kterakti ses zrovna Ty z Brna stal Pražskou náplavou.Theogil I wrote:Příští týden jsem celý v Brně, tak s tím pivkem ještě počkám až to nebude tak rozlítané.
Už teď jsi ve skluzu. Odpar Absintu totiž začal!pavad wrote:Inu, vidim to ze tu flasku s KaTem zkatujeme sami.
Jaj - jsem nepocital ze se az TAK zvysi teplota!KaTo wrote:Už teď jsi ve skluzu. Odpar Absintu totiž začal!pavad wrote:Inu, vidim to ze tu flasku s KaTem zkatujeme sami.![]()
![]()
![]()
HustyTheogil I wrote:Tak zatím jsem jen polonáplava, takže se budu moct občas někde ukázat v Út. nebo ve St. večer. Až budu náplava úplná ta mi to bude taky fuk co je vlastně za den.
Drobet jsem povíšil, ale podmínka byla pracoviště Praha. No co už, rozhodl jsem se, že tenhle krok ještě udělám a pak už na to asi prdím.kucik wrote:HustyTheogil I wrote:Tak zatím jsem jen polonáplava, takže se budu moct občas někde ukázat v Út. nebo ve St. večer. Až budu náplava úplná ta mi to bude taky fuk co je vlastně za den.. To abys delal nad mladejma z Prahy perma dozor, nebo co?
Já to mám teď všelijak nárazově. Ale nějak se sejdem.
Všecko bude https://www.youtube.com/watch?v=asSS6naY7SA&t=750Theogil I wrote: Drobet jsem povíšil, ale podmínka byla pracoviště Praha. No co už, rozhodl jsem se, že tenhle krok ještě udělám a pak už na to asi prdím.
jasně, že se sejdeme, musíte mi ukázat Prahu, zatím tady bloudím jak Brňák s nemocí šílených krav a slintavkou.
Myslím že zachvilku už žádný nezbyde:Dpavad wrote:Jaj - jsem nepocital ze se az TAK zvysi teplota!KaTo wrote:Už teď jsi ve skluzu. Odpar Absintu totiž začal!pavad wrote:Inu, vidim to ze tu flasku s KaTem zkatujeme sami.![]()
![]()
![]()