Page 116 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:52 15. Sep 2015
by pavad
Inu, vidim to ze tu flasku s KaTem zkatujeme sami. ;)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:07 15. Sep 2015
by Bahnak
Theogil I wrote:Příští týden jsem celý v Brně, tak s tím pivkem ještě počkám až to nebude tak rozlítané. :(
Jojo, už se těším na příběh kterakti ses zrovna Ty z Brna stal Pražskou náplavou.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:09 15. Sep 2015
by KaTo
pavad wrote:Inu, vidim to ze tu flasku s KaTem zkatujeme sami. ;)
Už teď jsi ve skluzu. Odpar Absintu totiž začal! :P :twisted: :lol: :lol:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:38 15. Sep 2015
by pavad
KaTo wrote:
pavad wrote:Inu, vidim to ze tu flasku s KaTem zkatujeme sami. ;)
Už teď jsi ve skluzu. Odpar Absintu totiž začal! :P :twisted: :lol: :lol:
Jaj - jsem nepocital ze se az TAK zvysi teplota! :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:28 15. Sep 2015
by kucik
Theogil I wrote:Tak zatím jsem jen polonáplava, takže se budu moct občas někde ukázat v Út. nebo ve St. večer. Až budu náplava úplná ta mi to bude taky fuk co je vlastně za den. :D
Husty :D. To abys delal nad mladejma z Prahy perma dozor, nebo co? :D
Já to mám teď všelijak nárazově. Ale nějak se sejdem.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:22 16. Sep 2015
by Theogil I
kucik wrote:
Theogil I wrote:Tak zatím jsem jen polonáplava, takže se budu moct občas někde ukázat v Út. nebo ve St. večer. Až budu náplava úplná ta mi to bude taky fuk co je vlastně za den. :D
Husty :D. To abys delal nad mladejma z Prahy perma dozor, nebo co? :D
Já to mám teď všelijak nárazově. Ale nějak se sejdem.
Drobet jsem povíšil, ale podmínka byla pracoviště Praha. No co už, rozhodl jsem se, že tenhle krok ještě udělám a pak už na to asi prdím. :D
jasně, že se sejdeme, musíte mi ukázat Prahu, zatím tady bloudím jak Brňák s nemocí šílených krav a slintavkou.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:33 16. Sep 2015
by kucik
Theogil I wrote: Drobet jsem povíšil, ale podmínka byla pracoviště Praha. No co už, rozhodl jsem se, že tenhle krok ještě udělám a pak už na to asi prdím. :D
jasně, že se sejdeme, musíte mi ukázat Prahu, zatím tady bloudím jak Brňák s nemocí šílených krav a slintavkou.
Všecko bude https://www.youtube.com/watch?v=asSS6naY7SA&t=750

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:13 16. Sep 2015
by jogobelo
pavad wrote:
KaTo wrote:
pavad wrote:Inu, vidim to ze tu flasku s KaTem zkatujeme sami. ;)
Už teď jsi ve skluzu. Odpar Absintu totiž začal! :P :twisted: :lol: :lol:
Jaj - jsem nepocital ze se az TAK zvysi teplota! :D
Myslím že zachvilku už žádný nezbyde:D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:34 16. Sep 2015
by Firefox_
Takže příští úterý? Vyšák?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 08:31 17. Sep 2015
by Theogil I
Já budu v Praze zase od 06.10. - 08.10..

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:30 17. Sep 2015
by Firefox_
To můžeme jít taky :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:06 19. Sep 2015
by Bahnak
Jde se dnes někdo kouknout na bitvu na bílé hoře?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:17 19. Sep 2015
by Derken-
nope, jsem v práci a večer mám už nějakou schůzku.. ale v týdnu bych zašel na pivko? :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 00:29 24. Oct 2015
by Firefox_
Někdy, něco, někde?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:17 26. Oct 2015
by kucik
Ve středu u mě zábavná akce na téma poskládej deset kubíků dřeva.