Page 116 of 142
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:09 25. Apr 2014
by Pajule
Karathská stráž v Doubkově.. Vždycky si říkám, dlabu na to, nebudu to sem psát..JENŽE Doubkov je vážně hezkej, ale ti strážní to je jak rána na oko ..
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:16 25. Apr 2014
by Molly23
Pajule wrote:Karathská stráž v Doubkově.. Vždycky si říkám, dlabu na to, nebudu to sem psát..JENŽE Doubkov je vážně hezkej, ale ti strážní to je jak rána na oko ..
Mě vadí, že officium odebralo strážníkovi z farem na západu svatozář

. Dneska jsem to zjistil a svět je zase o něco vážnější.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 17:01 25. Apr 2014
by Douragon
Mulaaaaaaaaaaa v Ivory..... Vratte jí prosím... to se nedá bez ní
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 09:30 05. May 2014
by Molly23
Pánové a dámy! Můžete zkusit přestat tahat ty jezevce ke kočovníkům? Pak lítají po lokaci, umíraj a když třeba pak něco od nějakého toho NPC potřebujete tak tam není protože jsou sežraný jezevcema. DÍKY!
Pokud by to šlo nějak řešit systémově tak by to bylo skvělé.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 09:38 05. May 2014
by Molly23
A ted zase akorát Kapitán Haneley. Nikde v lokaci není, zase někdo určitě dovedl jezevce až k nim. A to samé se děje i slečně Markétě, akorát s roháčema.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 09:39 05. May 2014
by Bruciacullo
děla se na tom molly klid

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 09:41 05. May 2014
by Molly23
Mě už to vytáčí. Ted bych měl dostat 3700 za balíky co nesu a bude z toho prd, protože někdo sundal NPC. Tak tam aspon dejte zatím odpadkáč at tam ty balíky můžu potom házet abych snížil hmotnost a mohl vzít jiné. Nechci je házet po zemi a dělat nepořádek.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 09:42 05. May 2014
by Bruciacullo
Molly23 wrote:Mě už to vytáčí. Ted bych měl dostat 3700 za balíky co nesu a bude z toho prd, protože někdo sundal NPC. Tak tam aspon dejte zatím odpadkáč at tam ty balíky můžu potom házet abych snížil hmotnost a mohl vzít jiné. Nechci je házet po zemi a dělat nepořádek.
pockej tam zkusim to npc najit třeba jest enede bude zašite
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 09:46 05. May 2014
by Rejty
Šlo by to vyřešit tak, že by dané NPC dostaly zápletku a sebraly by se jim všechny skripty, takže by jen stáli na místě, byli nesmrtelní a nechali do sebe mlátit, ale nešlo by je zabít.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 09:47 05. May 2014
by Molly23
Rejty wrote:Šlo by to vyřešit tak, že by dané NPC dostaly zápletku a sebraly by se jim všechny skripty, takže by jen stáli na místě, byli nesmrtelní a nechali do sebe mlátit, ale nešlo by je zabít.
Jsem pro. Zní to jako jednoduché a funkční řešení.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 10:05 05. May 2014
by Nalkanar
A co přidat NPC na těch kritických místech nějaký spešl equip, který je ubrání? Nějaké větší redukce, lepší zbraň?
Resp. těm co nebalíkují, ale mají tam přežít. Balíkáře jako zápletkáře, aby zůstávali na místě radši.
EDIT:
co bych jim dal?
plošně 10/+1 redukci na fyzický dmg (to by na brouky i jezevce mohlo stačit, ne?)
případně zbraně s bonusem na zvířata+havěť, např. +3 útok +k10 dmg
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 10:08 05. May 2014
by J.F.Payne
Jo,no, myslím že lepší než dávat do modulu nesmrtelná NPC bude jim trochu zvednout level, aby se prostě ubránili.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 10:19 05. May 2014
by Fryn
Mám teď ty lokace u sebe na upravení. U hraničářů se už upravoval (snižoval) dohled a to samé chystám i u kočovníků. Pokud chcete nastavit balíkovacím NPC nesmrtelnost, není problém, nebyly by ale přece jen lepší využít jiné možnosti ? Třeba jim jen nastavit ať se nehnou z místa apod..., aby neustále někam neutíkaly ?
EDIT: Hannaley byl koncipován tak, aby se proti běžné havěti v pohodě ubránil, i kdyby k němu někdo nějakou nalákal (nekoukal jsem teda ještě jak/jestli se změnil oproti ST). U kočovníků můžu jednoduše přehodit fuknci balíkovače na některou z vhodnějších/silnějších NPC nebo ji pozvednout staty, ať se zvládnou ubránit.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 10:26 05. May 2014
by -darkvision-
Fryn wrote:Mám teď ty lokace u sebe na upravení. U hraničářů se už upravoval (snižoval) dohled a to samé chystám i u kočovníků. Pokud chcete nastavit balíkovacím NPC nesmrtelnost, není problém, nebyly by ale přece jen lepší využít jiné možnosti ? Třeba jako jim nastavit ať se nehnou z místa apod..., aby neustále někam neutíkaly ?
Nebo třeba u těch kočovníků to ohniště posunout úplně někam jinam v té lokaci?
Pokad drowové půjdu na povrch tak vždy musej ty npc tam nejdříve sesekat, aby si mohli vůbec odpočinout.

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 10:36 05. May 2014
by Fryn
Co tak poslouchám, jak často jsou ti chudáci masakrováni, tak bych je nejradši přesunul úplně jinam (nebo zcela zrušil to jejich ohniště).